Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

jitka355
22. čer 2010

@hanulinecka
chnochi? - co to je?
a jaký je živočišný olej? vůbec nevím co si pod tím mám přestavit

misicka455
22. čer 2010

Já poradím lívabečky když jsou kytičky je to mnamka včera jsme si to polila tou tekutou čokoládou co je neutrál a tak dlouho jsem si nepomlsala 😀 Jinak když mám kytky tak miluji na plechu brambory a žampióny okořenění a k tomu nějakou tu zeleninku a nebo na pánvičce normálně podusím zeleninu ze sáčku , okořením a k tomu chlebík a nebo dneska jsem si koupila sojové párky a docela se to dá sníst s chlebíkem bomba 🙂

No jinak já se snažím ovoce a zeleninu nekombinovat v jeden den a nebo mít pauzu aspoň 4 hodiny 😉 pak se rychleji hubne než když se to jí dohormady.

misicka455
22. čer 2010

chnoch to jsou podle mě těstoviny 😉

misicka455
22. čer 2010

To milujuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀

Palačinkové těsto

200 ml sójového mléka
10 g ovocného cukru
1 lžíce medu
120 g hladké mouky
(můžeme přidat 2 nastouhané menší jablka)
Smícháme a smažíme na teflonové pánvi

misicka455
22. čer 2010

a k tomu tu dia marmeládu a mnami 🙂

misicka455
22. čer 2010

Jahodový koktejl - kytičky

Suroviny:
1 porce
4 lžíce čerstvé jahodové šťávy,
6 menších jahod,
0,15 l sojového mléka,
1 lžíce medu,
led a citrónová šťáva

Postup:
Čerstvou jahodovou šťávu nalijeme do mixéru, přidáme očištěné nakrájené jahody, sojové mléko, rozpuštěný med a jednu kostku ledu. Mixujeme do pěny a poté přidáme citronovou šťávu podle chuti. Nalijeme do připravené sklenice a podle chuti zchladíme ještě kostkami ledu. Nakonec zdobíme plátky citronu

jitka355
22. čer 2010

@misicka455
děkuji, vyzkouším.
Já jsem si to sojové mléko koupila a moc mi teda nechutná.
Hlavně když jsem ho nalila do kafe, tak vypadalo jakoby bylo zkažené.
Takže jak můžu to ovoce s tou zeleninou?

jitka355
22. čer 2010

@misicka455
ty pečené brambory, tak co se tam dává za tuk?
mě by stačily brambory s podmáslím, to mám ráda zase já.
to bych mohla?

hanulinecka
22. čer 2010

miši super ty lívanečky

gnochi je z brambor vaři se to ve vodě a je to takové zvláštně dobré jako těstoviny,ale bramborové 😀

jinak mě to sojové mléko taky nechutná já si kupuju sušené a když ho potřebuju udělam si ho z něho vodu a to sušené mlíko a je z toho sojové jinak ho nepiju jen používám při vaření

jiank k tomu oleji já používám olivový a ten je neutrál takže nějak neřeším kytičkový a zvířátkovy olej

hanulinecka
22. čer 2010

jitu podmáslí s bramborem bohužel nemužeš 😒

hanulinecka
22. čer 2010

když nemícháš ovoce se zeleninou a tuším je tam zelenina ve zvířátkový den a ovoce v kytičkový má to prý lepší proces hubnutí

ona totiž tech grafu má více atřeba podle toho první kde právě nemícháš tu zeleninu s ovoce se hubne nejrychleji ten co jsme napsala já je ten poslední proto miška psala že nekombinuje ovoce se zeleninou aby rychleji zhubla já jak kdy když mě honí mlsná sní i ovoce a zeleninu myslím že to až takový prohřešek není

jitka355
22. čer 2010

@hanulinecka
já jsem myslela, že podmáslí je neutrál

hanulinecka
22. čer 2010

@jitka355 podle mě podmáslí je z mléka a to jsou zvířata 😉

jitka355
22. čer 2010

no, ale zeleninu(paprika, rajče, cibule) si mohu dát třeba s rýží?
když je zelenina neutrální

hanulinecka
22. čer 2010

ano to mužeš.......... 😵

misicka455
22. čer 2010

jo, ale rýže by neměla být klasika bílá, ale nejlépe tá neloupaná 😀

misicka455
22. čer 2010

Tak jsem po o dala jsem si zeleninku, hrášek , kukuřici papriku, nakrájela tam ten sojovej zbytek párků osmažila vykydla jednu lžičku sojové majonézy a dala k tomu celozrnej chlebím a dobrý to bylo 😉

misicka455
22. čer 2010

A nebo si to můžeš dát s těstovinama , ale bacha měly by být bezvaječné

jitka355
22. čer 2010

@misicka455
a to je jaká?
a je to teda zelenina - zvířátka
ovoce - kytičky?

jitka355
22. čer 2010

nebo spíš zeleninu můžu u obou, ale když si dám zeleninu, tak si v kytičkách už nedávat ovoce?

hanulinecka
22. čer 2010

jitu já osobně zeleninu a ovoce jím dohromady v jakýkoliv den 😵

jitka355
22. čer 2010

já bych to klidně dodržovala, pokud by to mělo mít rychlejší efekt
a kolik jste už shodili a za jak dlouho?

misicka455
22. čer 2010

těstoviny zvířátka

misicka455
22. čer 2010

Já držím teprve týden , ale už po druhé poprvé před těhu 3 měsíce 10 kg dole a dneksa se budu vážit večer tak doufám, že aspoň půl kila dole je 😉

jitka355
22. čer 2010

@misicka455
jak těstoviny zvířátka? já jsem myslela, že těstoviny jsou kytičky?
jak je to s tím ovocem a zel.

misicka455
22. čer 2010

jééééé jsem to pitomá jsme chtěla napsat těstoviny kytičky

misicka455
22. čer 2010

Já jím jeden den jen ovoce a jeden jen zeleninu.

misicka455
22. čer 2010

krmím malou a nesoustředím se co píšu 😀

hanulinecka
22. čer 2010

jitu já ju držím asi už po 5 té a vždycky jsme taky zhubla kolem těch 10 kil kdy jsme chtěla

ted ju držím měsic a mám dole asi jen 3 kila,ale tento měsic jsme podstoupila hormonální lečbu tak na 100% je to ono tak ted se těhotenství konat nebude tak s ebudu čistit a pujde to líp takže mám celé prázdniny abych dala dolu těch 10 kilo
moje kamarádka za 6 týdnu zhodila 18 kilo prostě ji to sedlo jak ušité

ono ze začátku já i třeba přibrala,ale jde o to než si tělo zvykne na tento návyk a než začne hubnout takže po prvním týdnu když přibereš musíš vytrvat

hanulinecka
22. čer 2010

já třeba ze začátku jsme žrala jak neuvázaná pak se to ustálilo a ted normálně takže si myslím,že to pujde dobře