Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
3. zář 2010

Jedna známá na to chodí a moc si to chválí , ale jinak moc nevím o čem to je.

marhulinka
3. zář 2010

Opisuju z letáčku-skupinové cvičení na trampolínkách. Zlepšuje fyzic.a psych.kondici . Cvičení v aerobním pásmu maximálně spaluje tuky,balančními cviky zapojujete sval,které jiným cvič.neposílíte,měkké výplety nezatěžují klouby...

misicka455
3. zář 2010

Tak to zní dobře 😉

marhulinka
17. zář 2010

Ahojky všem🙂 Tak jakpak "válčíte"? Já ze začátku dobrý,teď jsem to trochu porušovala-pracují nervíky,takže včera na posezení padla oříšková Milka 😀 oříšky jsou přeci na nervy,no ne? 😀 Já od toho prvního mám 2kilča dole,včera jsem byla cvičit a dneska se asi nehnu 😀 😀 😀 Tak hold bude muset Kubík asi začít lézt,jsem jak slimák 😀 😀
A jak vy ostatní??

misicka455
17. zář 2010

Ahojky i já porušovala byla jsme s malou ve špitále a tam se to prostě nedalo bud bych byla ůplně hladem nebo nevim. Ale po víkendu jdu zse do toho a cvičit jdu zase v neděli na Zumbu tak snad už teď budu moct chodit pravidelně mám i permicu tak snad mě to donutí 😉

kive76
21. zář 2010

ahojky, mě to nějak zas nejde...a dokonce jsem přibrala...bleeee... i když jsme byli na víkend v Jánských Lázních a dost chodili..no ale taky ochutnávali Krkonošské pivko...takže se člověk nemůže divit ☹

misicka455
28. zář 2010

Tak u mě to taky stojí a jsme už na sebe nasraná , že nemám žádnou vůli 😠

romana29
5. říj 2010

čau holky, já se k té dělené stravě zase nemůžu dokopat, přitom před dvěma rokama jsem díky ní shodila během měsíce 10 kilo a 10 cm v pase 😒

misicka455
6. říj 2010

@romana29 tak to jsme dvě taky mi to nějak připadá težší než pře dvěma roky 😒

mil7
6. říj 2010

Zdravím holky,
ahojky marhul 😉 ,
Jsem rok a půl po porodu dvojčátek a nějak mi nejdou ty kilča dolů.Dnes držím desátý den mléčnou dietu a něco je dole.Ale potřebuju víc.Tak jsem našla na netu ještě startovací dietu DS na 14 dní,ale mám problém pak.Nějak tomu nerozumím co jak kombinovat.Koukala jsem na tu kuchařku Já vím,ale našla jsem dvě.Nevím,která je ta správná.Poradíte mi.Nebo mi někdo pošlete ten rozpis na skupiny?Na netu je to všude tak všeobecně 😉
Jinak jestli Vám to neva bych se přidala,potřebuji taky podporu jinak nevydržím. ☹

misicka455
6. říj 2010

Nejlepší je držet dělenku podle Kořinkové 😉

kive76
8. říj 2010

@misicka455 3 taky mi to ted vůbec nejde...dřív to šlo v pohodě...

veronkia
31. říj 2010

Ahojte holky, přečetla jsem pár příspěvků a ráda bych se k Vám přidala. Před 2 lety jsem držela mléčnou dietu a za 14 dní šlo dolů 8,5kg a to jsem vůbec necvičila, na to nebyla energie. Pak jsem to cvičením dotáhla na konečných -16kg, ale pak přišlo miminko a ups, já nabrala 25kg v těhu. 20 jsem měla důle do roka, ale zbytek se nějak nechce hnout. Do mé ideální váhy před lety mi chybí 17kg. Mléčnou dietu už nechci, jelikož potřebuji na syna energii a taky mi nedělala dobře na žaludek. Je ta dělená strava opravdu i na hubnutí? Je fakt, že jsem pořád nervózní a teď i nešťastná z mé postavy. Jsou i horší, ale můj manžel je jak proutek a já vedle něj taková almara :(((
Děkuji za rady!

misicka455
31. říj 2010

@veronkia Ahojky je na hubutí určo já jsem naní asi 4 týdny a dole zhruba 4 kila . Ale i cvičím 😉 Mě na této stravě vyhovuje to , že můžu docela hodně potravin jen musím přemýšlet jak je kombinovat.

Před dvouma rokama jsem jí držela taky a zhubla jsem za 3 měsíce deset kilo , ale pak přišlo těhu a 25kg nahoře takže jsem se do toho pustila znova.

korchy
27. lis 2010

Ahoj holky,tak já dnes začínam.Celý týden jsem otom přemýšlela a četla různé články a příspěvky na netu.Potřebuji trošku zhubnout a taky upravit své zažívání.Bude mi 25 let a už 2*jsem měla rakovinu,takže chci dělat něco pro svoje zdraví.Budu ráda,když mi někdo poradí vrůzných situacích,nebo jen tak podpoří.Tak papa 🙂

misicka455
27. lis 2010

@korchy gratuluji k začátku a držím palečky 😉

korchy
28. lis 2010

@misicka455 Ahojky,četla jsem tady dost příspěvků od tebe,koukám že se dost vyznáš vté dělené stravě.Chtěla bych se zeptat,jestli je nějaké rozdělení na mléčné výrobky.Jestli můžu nějaké jíst,pít i během kytičkových dnu.

misicka455
28. lis 2010

Zaleží jakej budeš držet graf je více druhů ,a le ten zakladí podle kterého se nejvíc hubne v kytičkových dnech mlečné výrobky nedovoluje, ale můžeš je nahradit sojovýma výrobkama . -Dneska už se dělá i sojovej zákys i ochucený ovocný mlíka a nepoznáš , že to z normálního mléka není. 😉

korchy
29. lis 2010

Ahojky,ještě bych potřebovala poradit ohledně sojového masa.To mám moc ráda,ale nejsem si jista kam patří,myslím si že mezi kytičky......??

korchy
1. pro 2010

Ahoj ženy,tak pátý den je zamnou a držím se.Nechci to vzdát.Dnes jsem si napsala jídelníček na dva ny dny dopředu,je to pro mě jednodušší.můj přítel je supr,hodně mě vtom podporuje,taky nechce abych to vzdala.Necítím,že bych hubla,ale trávení je mnohem lepší 😉
🙂 Tak hodně štěstí všem

misicka455
2. pro 2010

@korchy tak to je super jen tak dále a hlavě nepřestávat u někoho se to projeví dřívě u někoho ohužel až později.

misicka455
2. pro 2010

Sojové maso, mlíko , paštiky či jogurty prostě vše patří do kytek 😉

korchy
5. pro 2010

Tak 1.týden mám zasebou.Boužel jsem byla hodně vpráci,takže jsem měla 4dny zasebou kytičky,ale je mi faaajnnn.Konečně se mi upravilo zažívání.
😉 Tak pokračuji dále a schutí.....už ted přemýšlím jak to udělam o vánoční večeři,protože to trávíme u rodiču,sejde se celá rodina.Ale to zmáknu 🙂

misicka455
8. pro 2010

@korchy jen tak dál a vydržet 😉

mataharyy
19. pro 2010

@misicka455 Ahoj tak co jak ti to jde s dělenou?? Uvažuji o ní po porodu, hádám by se neměla tlouct s potřebama kojící matky 🙂

misicka455
20. pro 2010

@mataharyy Ahojky, teďka dělenku nedržím přes vánoce se to prostě nedá, ale po vanocích chci zasedo toho jít.
Jo určo to můžou držet i kojicí 😉

mataharyy
20. pro 2010

@misicka455 A jak ti to šlo když jsi držela?? 😕

misicka455
20. pro 2010

Když jsem jí poprvé držela tak za 3 měsíce 10 kg 🙂 Teď podruhé to nebylo tak rychlé , ale něco dole je taky,

mataharyy
20. pro 2010

A když jsi přestala držet, tak jsi nenabrala zpět?? 😕

misicka455
22. pro 2010

Když jsem přestala držet tak jsem byla těhu takže jsme nabrala zpět 😀