Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

ivanas11
10. únor 2011

Ahojky 🙂 Zase jsem byla pryč.

@snajecka Soucítím..... já bych z toho snad zkolabovala! 😝 Ale super, že jde tak váha dolů. Já na sobě teda nic moc nepozoruju, ale co bych chtěla za 4 dny že 😉
A se tak zeptám, když jsme na tom tak nějak "stejně" - jak to vidíš s těhu a dietou? Nebude ti na jednu stranu "líto", když jsi se pustila do hubnutí a měla by jsi otěhotnět - že to vlastě půjde zase naopak, že budeš tloustnout? Je mi jasný, že váha s mimčem se nedá srovnávat, ale tak si tak říkám, že bych třeba ani nestihla zaznamenat žádnej výsledek. 😅

@marketa137
@triowax Holky nestrašte - to vypadá, jako by se po kytkách ani moc nehublo. 😒 Já je chtěla mít víc jak zvířátka! Teď teda nevím...

@radusv To tofu mě teda láká, asi si ho příště taky pořídím 😉 . Jen musím zase přes někoho odněkud, taky v prdelákově prostě nic....
Jo a ty těstoviny - představ si, u nás v "jednotě" mají jejich jednoťáckou levnou značku (něco jako clever v bille myslím) těstoviny bezvaječné za 9,90 balík 😅 . Oni jak na tom šetřej, tak tam vejce nedali a zrovna se mi to tak hodí 😀
A ty Maggy nápady - to je i s tím pečícím pytlíkem? To by bylo fajn zkusit. 😉

triowax
10. únor 2011

@marketa137 asi si zaběhnu k dr, aby mi poslala krev na rozbor

triowax
10. únor 2011

@ivanas11 jj pečící sáček. zrovna dva dny zpátky jsem v něm pekla stehna.
Už jsme měli i křidélka a tu krkovičku s bramborem.
Akorát teda mně se to koření v tom pytlíku vždycky připálí

marketa137
10. únor 2011

@ivanas11 ale někdo azse říká že po yktkách hubne víc, možná jak kdo a fakt se přiznam že já při kytkách mam furt hlad, ale u masa je to daleko lepší a nehoní mě mlsná. nezbývá než to vyzkoušet a le i kořínková píše že když se začíná tak by se mělo prvních 14 dní jen zvířátka na anstartování tak nevim 😒 . mě naštěstí víc vyhovuje maso a dopoledne ani moc hlad nemam a dneska sjme jedla až v 17:30 a večer to vidim na kousek nějakého sýra ale občas mam chutě na těstoviny apečivo tak si udělam kytičky, vidim to tak na pondělí 😀 A pro ěm těhu byla ta nej dieta jen kdybych debil se po porodu hned vrhla na tuhle dietu tak už jsem mohla být krásnější ale já ne, začla sjem si dopřávat a začla sjem až ted 😒 ale jsme konečně ve fází že chci hubnout a ne že bych měla a tak se taky držim a kila dolů jdoua to je to hlavní 😀

marketa137
10. únor 2011

@triowax určitě, mě an to přišli docela náhodou, kdyžtak nasadí léky a bude to ok 😉

ivanas11
10. únor 2011

@marketa137 Jo tak to jsme na tom žraní po porodu stejně... taky jsem mohla za ten rok mraky shodit a né to nechat takhle! 😠
Tak to díky za tip s těma zvířátkama ze začátku. Asi se toho budu držet, když už je to jednou daný. Asi na tom něco bude. 😉

ivanas11
10. únor 2011

Holky a nějaký další typy a rady do začátku, co Kořínkvoá psala? Možná je to fakt podstatný pro ten začátek - třeba viz. ty zvířátka.

marketa137
10. únor 2011

@ivanas11 já jen co sjem vyčetal v různých diskuzích a je fakt že jak mam kytky apak zvířátka tak kila jsu dobře dolů ale jednou za čas si dam kytičky i za cenu mírné zvýšení váhy protože jinak bych asi hřešila a takhle vim že ejdnou za 4 dny si dopřeju jak těstoviny nebo třeba polévku a i pečivo ale mam problém že při kytičkách mam šílený chutě si k pečivu dát salám nebo alepson namazat máslem 😒 takže pro ěm fakt ty zvířátka jsou lepší a občas se může i dia nanukáč 😀 což jsme ještě neměla ale možná zítra si koupim 😀

kive76
10. únor 2011

@radusv já s váma souhlasím ..taky bych to už radši nedostala 🙂

ivanas11
10. únor 2011

@marketa137 Tak to mě zase pečivo samotný stačí... horší je pro mě jíst salám 😝 . Taky mi přijde, že sežeru tuny vajíček, protože ty mi teda problém nedělají a že se žeru moc masa. Ale asi do toho půjdu, třeba to je fak ozkoušený - a když chci hubnout podle kořínkové, tak se vším všudy. 😉

kive76
10. únor 2011

@ivanas11 to já taky radši baštím zvířátka...jde mi rychlejc hubnout než při kytkách..schválně to zkusím dát 3 zvířátka za sebou, a pak 3 kytičkový...nebo tak nějak...jestli je tam nějakej větší rozdíl v hubnutí...protože já si většinou dávám třeba 2x zvíře, jedny kytky...nebo 3- 4 x za sebou zvířátka..🙂

ivanas11
10. únor 2011

@kive76 díky díky... no ono na tom asi něco bude, přecijen v kytkách je pečivo, i když celozrný a další jiný věci - ve zvířátkách vesměs jen to maso že. 😉 Tak se taky polepší, budu mít tak 2 dny zvířata, jeden kytky a tak. 😉
Na chvíli se vzdálím, jdu kouknout na Ulici přes net, pa 🙂

ivanas11
10. únor 2011

Bordel! Oni tam tu epizodu z dneška ještě nemají! 😠

triowax
10. únor 2011

Tak knížka Kořínkové je beznadějně vyprodaná

ivanas11
10. únor 2011

@triowax Jé to mě mrzí ☹ No i tak díky, zkusím se zeptat ségry. A na netu ji určitě někde snad najdu, uvidím. 😉

triowax
10. únor 2011

@ivanas11 ještě jsem jí psala,jestli by ji nemohla objednat, tak uvidíme

ivanas11
10. únor 2011

@triowax Tak to moc děkuju 🙂 Jsi zlatá!

ivanas11
10. únor 2011

Tak luštěniny jsou pro mě zase na dlouho tabu - dnes se míním rozpárat 🤐 😀

triowax
10. únor 2011

@ivanas11 to jsem si říkala po dvou dnech, kdy jsem jedla bretanské fazole

snajecka
11. únor 2011

@ivanas11 Ahojky Ivčo, no zkusím odpovědět postupně 😉 No jo ta vyšší startovní váha naštve, ale už jsem to rozchodila, mimochodem dnes již jen 81 Kg, takže celé 2 kilečka za 5 dní dole ... paráda ... jsem nečekala tak rychlej náběh .... a hlavně už nemám tolik hlad, to jsem čekala až za další týden a ne hned po několika dnech ... to schazováníčko nechci zase nějak přepálit, času prostě dost ... a chci dávat dolů max 2 kilečka týdně ....
Co se týče hubnutí před těhu, tak mi není líto ani jednoho kilečka - zcela upřímně jsem sama sebe nachytala jak se na druhé těhu vymlouvám, abych nemusela shazovat - to už jsem si řekla dost. Každé kilčo dolů je dobré - aspoň se mi bude lépe těhulkovat - více pohyblivá, míň bolavá záda a pod ...
No trochu ještě přemýšlím jak v těhotenství, na dělence je krásné to, že jíš všechno jen poněkud v jinou dobu... tak předpokládám, když nebudu srážet množství jídla tak by miminko v bříšku snad mělo dostat vše co potřebuje ...
Takže když se před těhu dostanu na nižší váhu jen dobře a aspoň už budu vědět jak na dělenku a na váhu po porodu ...

triowax
11. únor 2011

Dobré ráno

tak opravdu víc hubnu po zvířátkách.
V utery jsem měla masový den a ve středu váha 71,9, ve středu kytky a ve čtvrtek váha 72,3, vcera maso, dneska váha 71,6.

Fakt je to jak na houpačce, každopadne za necele tři týdny aspon kilo a půl dolu.
Dneska doma nemám žádné maso, mladí mají navařeno ze včera (sice toho moc nejedí bo jsou opět nemocní) a já si upecu bramboráky.
Udělám si masový víkend

snajecka
11. únor 2011

@triowax TAk paráda, 1,5 kila je taky dobrých , ne? 😉 🙂 šikulka ... che já než se dostanu na tvoji váhu, tak to taky nějakej pátek potrvá ...

snajecka
11. únor 2011

mám přesně 80,9 ale to počítám za 81 😉 ještě kilečko a půl a jsem pod 80 ... ty jo když ty svoje čísla vidím, hrůza děs ... 😖 o víkendu si dám asi delší prochajdu s kočárkem (půl denní výlet po cyklostezce) ... v pondělí chci mít nejvýše 80,5 aby to v příštím týdnu mohlo jít dolů ... na sedmičky ...

snajecka
11. únor 2011

Radusv: jinak jsem se k tofu válečku nakonec nedostala, ale zkusila jsem včera príma věc, rejžičku vařenou s kari s pórkovou omačkou... hele a děsně dobrý ... smíchané to bylo takové ostřejší pórkové rizotko ...

triowax
11. únor 2011

@snajecka joo je.
na to že někdo má 2 za pět dnu...hm jsem hubkař 🙂

triowax
11. únor 2011

Já jsem docela ráda, že jsem tady našla ty pravidla. A hlavně, že se tam píše, že dopolende je lepší nejíst.
Já totiž snídám a svačím ted jen z donucení a oddychla jsem si, že nemusím.

snajecka
11. únor 2011

@triowax Dík 🙂 Však sama víš že u mě ten začátek bude snazší než těch posledních 5 kilo, kdy váha stojí ... 😉

triowax
11. únor 2011

@snajecka jo začátek je vždycky snazší, většinou váha jde.
Ale i když se zastaví, ubývá zase tuk.

ivanas11
11. únor 2011

Krásné ráno 🙂
@snajecka Jo jo to máš pravdu, taky jsem si říkala, že když jsem to nezhubla teď, raději co nejdřív otěhotnět, ať jsem "tlustá" už oficiálně 😀 a pak že budu opravdu shazovat. Nebýt kamarádky, která takhle shubla, vůbec by mě to nenakoplo. A fajn je, že mám dobrej pocit, že něco dělám a přitom už nemám takovou potřebu na těhu myslet. 😉
S tou dělenkou při těhu souhlasím, bude to určitě fajn 😉
Jinak jsem zvědavá, jak budu ubírat já. Asi jsem špatně začala, když jsem měla víc kytek než zvířátek, tak to možná tak rychle nepůjde. Holt se musím přeorientovat.

snajecka
11. únor 2011

@ivanas11 já taky měla víc kytek než zvířátek, těžce si zvykám na maso a sýry bez příloh ... spíš to u mě byl takovej zeleninovej den zasypaný sýrem 😠