Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
18. únor 2011

My jdeme zase na ples tak jsme zvědavá čím to pokazím já , snad si dám jen vinej střik 😉

triowax
18. únor 2011

@misicka455 ale co. nepiju každý den, ani týden.
A mám kytky a chmel je taky kytka. 🙂 (ted si dělám srandu)

ivanas11
18. únor 2011

Ahojky! 🙂
No holky ten odstup jsem si neuvědomila, ale já to časem vychytám 😀
@misicka455 Téda 4kg? Jako za tu chvíli co jsi tu nebyla? 😅

misicka455
18. únor 2011

@ivanas11 né za 14 dní 😀

ivanas11
18. únor 2011

@misicka455 No já to napsala blbě, nemyslela jsem za pár dní 😀. Ale to jsi teda borec, to musel být masakr ne?

misicka455
18. únor 2011

@ivanas11 jj to tedy byl teď to nenabrat ,

korchy
18. únor 2011

@misicka455 Moc gratujuli a držím palečky at to jde ještě dolu a už nééé nahoru 😉
Holky hlásím ranní vážení....65kg 🙂 takže 6kg dole a ted si to hlavne chci udržet,nu když ještě neco schodím tak se zlobyt nebudu.A to přitom necvičím,není čas 🙂 🙂

triowax
18. únor 2011

Dobrý večer

nakonec jsme doma. Ale i doma máme pivko. Manža i já máme svátek,tak si uděláme drobnou oslavu.

Já přemýšlím, že začnu chodit aspon 2x týdně plavat, jestli to k něčemu bude 😒

marketa137
18. únor 2011

Ahoj, zdravim po pár dnech. nějak nestíham, dneska sjem byla s tomíkem u doktorky a konečně začal přibírat takže sirup na reflux pomáhá. A konečně jsme se dostala ke stáhnutí fotek tak jsme sem hodila pár nových fotek z anrozenin a z posledních dnů https://www.modrykonik.cz/fotoblog/marketa137/a...

ivanas11
18. únor 2011

Ahojky 🙂

@korchy No tak to je báječný, mě to úplně nabudí do toho hubnutí! 😀 Já mám snad dole 1,5kg za necelý 2 týdny, ale kdo ví jak - původní váha byla až po snídani, nestihla jsem to dřív, takže to nemůžu tak počítat. Ale cítím se líp a připadám si líp a výsledek doufám bude nějakej rozumnej až po tom měsíci. Ty jsi těch 6kg shodila od kdy? Od začátku roku?
@triowax Jakejkoliv pohyb bude ku prospěchu. 😉

triowax
18. únor 2011

@ivanas11 to plavání je pro mě super v tom, že mužu kdykoliv v tydnu, kdy je chlap doma.

ivanas11
18. únor 2011

@triowax No to je právě fajn, že můžeš kdykoliv ... já nemůžu vesměs nikam a ani nemám kam vlastně a doma se mi nechce 😝

triowax
18. únor 2011

@ivanas11 já doma jedu zumbu, ale max 10 minut a chcípám.
to plavání je přece taky pohyb.

ivanas11
18. únor 2011

@triowax Plavání je náhodou báječná věc, člověk si tím odporem vody "masíruje" a formuje postavu, ještě posiluješ a je to fajn na klouby, záda... 😉 Takže určitě jo.

triowax
18. únor 2011

@ivanas11 a pro mě fakt super, že mužu kdykoliv v tydnu od 7 rano do 8 vecer. to uz dam, nez na urcite hodiny nekam na zumbu nebo tak

ivanas11
18. únor 2011

@triowax jé tak to já bych raději někam na určitou hodinu na tu zumbu 😀 . A nejvíc mě štve, že od tohoto týdne začala i u nás, v to jsem ani nedoufala.... jenže v čas, kdy prostě nemůžu 😝

triowax
18. únor 2011

ja nemuzu, muj je pryc nepravidelne a v tom je ok to plavco, ze muzu jit kdykoliv, kdy on prijde domu

triowax
19. únor 2011

misičko help.

prosim te co salat coleslav, muzu k masu???nebo je v nem kytka a nemuzu s masem

misicka455
19. únor 2011

@triowax Vůbec netuším z čeho se jladá, ale podle mě by tam kytka být neměla tudiž k masu jo.

misicka455
19. únor 2011

Tak jsem našla složení takže za mě k masu jo

1 menší hlávka bílého zelí

1 větší mrkev

1 cibule

1/4 malého celeru

200 g majonézy (Hellmans nebo Poličanka)

100 ml smetany ke šlehání

2-3 lžíce cukru

1 lžička octa

sůl
pepř
Postup
Zelí nakrouháme na tenké plátky a ještě příčně pokrájíme na cca centimetrové kousky. Vložíme do mísy, zasypeme asi lžící soli, promícháme a asi 20–30 minut ručně mačkáme, aby zelí pustilo co nejvíc tekutiny, kterou potom částečně slijeme.
Mrkev nastrouháme nahrubo, celer najemno, cibuli nasekáme a vše promícháme se zelím. Zasypeme cukrem, promícháme a zalijeme majonézou prošlehanou se smetanou.
Dochutíme octem, solí a pepřem a uložíme do ledničky prochladit.
Před podáváním opět dobře promícháme.

Pozn.: Podstatné je důkladné ruční promačkání zasoleného zelí.

Doporučená příloha: smažená kuřecí stehýnka nebo křidélka

triowax
19. únor 2011

Super, díky moc.

marketa137
19. únor 2011

@misicka455 to vypadá dobře, to ybch někdy mohla zkusit 😉

misicka455
19. únor 2011

My nakonec včera byly a já to trochu s vínkem přehnala a ještě kombinace prázdného žaludku udělala své a dneska trpím mám nechtěnej detox jsem jen na vodě. 😀

korchy
19. únor 2011

@ivanas11 Ahoj,jojo od začátku roku 🙂

ivanas11
19. únor 2011

@marketa137 jo jo přesně tak, vypadá to moc fajn 😉

@misicka455 chudáku 😅

@korchy Teda to je nádhera! Já furt nějak nemůžu věřit, že bych mohla tolik tak rychle zhubnout! Ale bylo by to moc fajn. 🙂

korchy
19. únor 2011

@ivanas11 Každýmu to jde jinak,pomaleji nebo rychleji.Ale já jsem opravdu spokojena a budu pokračovat.

Holky tak dnes jsem si dala konečně restovane nudle k kuř.masem a sezamem.No jedla jsem to pomalinku,vychutnávala,hlavně aby mě nebolelo bříško.To byla mnamka.Zitra začnu den mlíčkem a k obědu pro přitele vepřové koleno a já rybičku a zeleninu.
Přeji všem hlavně hodně dobrřé nálady k hubnutí 😉

korchy
20. únor 2011

Ahojky ženy,tak jaký máte výsledky po dalším týdnu?Já si dnes začla den s mlíkem,už jsem vypila litr,pak aktivii a k pozdnímu obědu salát s tunakem.Ted ale nevím co k večeři 😉
Přemýšlím,že se pokusím zařadit do jídelníčku co nejvíc zvířátek,třeba to hubnutí zas půjde rychleji,aspon 2-3dny posobě a pak třeba 1 kytičky. 🙂

misicka455
20. únor 2011

Já dneska byla zumbovat ale nic moc ani jsme se nezapotila, al e naštěstí mě to nevadilo holt dozvuky kocoviny jsou dozvuky kocoviny 😀

korchy
20. únor 2011

@misicka455 Tak toti nezávidím,neměla jsem kocovinu už nějaký rok a taky se tomu úspěšně vyhýbám. 🙂

misicka455
20. únor 2011

@korchy á taky , ale nějak tá má dietka s tím pitím napáchaly velkou neřest 😒 Moc sem toho nevypila 😠