Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
11. led 2009

Tak jsme se opět nehorázně přejdelatak funím 😀 😀 😀

misicka455
11. led 2009

Zítra budou kytičkyuž se těším na ten pudink s ovocem. ˇmňami 😀 😀 😀

alterna
11. led 2009

ahoj přidávám se, i do tabulky 😀

misicka455
11. led 2009

Super čím víc tím líp 😉

misicka455
11. led 2009

Tak už se těším na tabulku.

misicka455
11. led 2009

Tak jsem si na zítřek udělala ten pudink, ale zatím jsem nechutnala nemůžu, ale manžel říkal, že je dobrý 😉

tezka
11. led 2009

pěkný večer,

tabulku bych vytvořila, ale nemám žádné udaje, které do ní vložit🙂 Tak pište, ja to upravim a muzeme treba zavezt pravidelne pondelni vazeni a lepe i mereni...takze vas poprosim i o miry prsa, pas boky...
Takze tedy : napiste mi, nejlepe na mail tereza.dedra@centrum.cz ( at to tu pak nedohledavam):

tezka
11. led 2009

pěkný večer,

tabulku bych vytvořila, ale nemám žádné udaje, které do ní vložit🙂 Tak pište, ja to upravim a muzeme treba zavezt pravidelne pondelni vazeni a lepe i mereni...takze vas poprosim i o miry prsa, pas boky...
Takze tedy : napiste mi, nejlepe na mail tereza.dedra@centrum.cz ( at to tu pak nedohledavam):
vahu, vysku, miry, zacatek hubnuti (datum), cilova vysnena vaha.
Pokud se budeme pravidelne v pondeli vazit a merit ( mereni by mozna stacilo kazde druhe pondeli nebo??? ), budu sem v pondeli vecer vkladat aktualiozovane udaje...
Aspon nas vysledky ostatnich budou vice hecovat...
Jeste se chci zeptat, jestli k tomu cvicite a jak pravidelne a co?
Objednala jsem si ted maly stepper, tak jsem na ot zvedava...
zitra jdu tedy do toho...

lennetfrigg
11. led 2009

Ahoj holky, tak prvni den za mnou. Slo to jakz takz, az na me dojidani za maleho! Musim na to myslet!

Vyslo i to cviceni, jsem uplne utahana, tesim se do postele🙂

Jednoduchy kytickovy recept: brambory dobre umyjeme, nakrajime na kolecka. Dame je na teflon.pekac, osolime a posypeme tymianem. Zalejeme do pulky soj. mlekem a upeceme do zlatova! Mnamka a se soj.tatarkou..:-)

tezka
11. led 2009

a nebo to poslete interni postou🙂 tu jsme objevila ted 😉

mikesa
12. led 2009

Ahojky holky, zdravím po víkendu, byla jsem lyžovat, tak jsem nemohla psár! Jen koukám jako blázen, jak se krásně rozrůstáme 🙂 to je fajn!!! Já o víkendu bohužel trochu hřešila, ale dnes jsem opět na kytičkách 😀 tabulka bude fajn, večer se přeměřím a pošlu(pokud bude stačit metr) 😠

mikesa
12. led 2009

Ahoj Terko, já stále bujuji s bacílkama, tak se trochu šetřím, ale jinak chodím 3x týdně do posilky a ráda bych to osvěžila spinningem 2x týdně 😀 Ael fakt až se zbavím bacilů!!! Jenže oni né a né ☹

petyfox
12. led 2009

Ahoj holky,
já jsem taky nějak přes víkend nestíhala a dnes jedem ještě na narozeniny 😉 😉 😉 😉 .
Vše pošlu ve středu jak bude víc klidu a budu se moci přeměřit.Váhu asi nepošlu protože doma nemám 😨
Hezký den všem a je super jak nás přibývá

lennetfrigg
12. led 2009

Holky, ja se chci taky k Vám přidat.🙂 Váhu ale taky doma nemám. Tak údaje pošlu později. Příští týden pojedem k mamce, tam se převážím. My máme dneska taky kytičky. Mám chuť na těstoviny.🙂 Na večeři budeme mít kukuřičnou polentu, tu baští i malý.

llucinka
12. led 2009

Ahojte holky, zkouším vás dočítat, ale vy jste toho napsaly strašně moc 😀 Moc Vám držím pěstičky, aby vám hubnutí šlo, já už mám 4 kg dole, a to nejen na váze, ale i centimetrově. Takže moje spokojenost s dělenkou je veliká a jen mě to nakoplo jít dál. Taky u toho ale cvičím, mám doma crossový trenažér a to je teď můj velký kámoš 😅 Jinak tabulka je super věc, dělám ji pro sebe a holky ještě jinde a opravud nám to pomáhá. 😉

lennet: poslala bys mi tip, jak udělat tu kukuřičnou polentu? Zní to dobře a já to nikdy neměla. Moc díky.

misicka455
12. led 2009

Ahojky holky tak jsem dneska taky na kytkách na snídaňi jsme si udělala bananový koktejl se sojového mléka, na sváču ovoce, na obídek jelikož nesihám bude chlebík a tofu a na další sváču mám ten pudink s banánem a na véču druhou půlku s vločkama 🙂

llucinka
12. led 2009

misi: Mňam, banánový koktejl 😵 😵 😵

misicka455
12. led 2009

Já se včera vážila a po týdnu mám kilo dole 😵 😵 Na cm nevím jelikož jsme se na začátku neměřila, ale teďka se přeměřím a údaje pošlu 😉 Já cvičím když mám náladu a čas koupila jsem si stepr už na ěm ujedu půlhodky v kuse, ale zzačínala jsem na pěti minutách a za dva měsíce jsem to vytáhla na půlhoďku a ještě si koupila dvd s nějakou modelkou takovou blondýnou a má dobrý cviky na břicho , které teď porřebuji nejvíc hubnout. A toto cvičení střidám plus činky. Takže asi čtyřikrát týdně cvičím a o víkendu si tu sestavu udělám celou. jinak přes týden tak půl hoďky 😉

misicka455
12. led 2009

Tak musím uznat , že tofu je fakt dobrý 🙂

lennetfrigg
12. led 2009

Misicko, velká gratulace! A tos psala, že to teprve vychytáváš!

Luci, ja si koupila instantní bio kukuřičnou kaši ve zdravé výživě. Vaří se ve vodě a hotová je jakmile v ní stojí lžička.🙂 Dělám ji ale trošku řidší a rozmixuju do ní třeba jablíčko-pro prcka. Pro sebe třeba trošku osladím um.sladidlem a posypu kakaam. Dá se dělat i na slano, třeba jen s cibulkou.

tezka
12. led 2009

Ahojky,
tak první den za mnou...Snidane parek, svacina kedluben, obed:polevka(kure, zelenina,vajicko), svacina pro velky uspech opet polevka, vecere šopák...
Zvazila jsem se : fůůůj, změřila : fůůůůůůůůůůj, a vyfotila se ve spodnímp rádle : humuuuuus!!!
No, katastrofa prostě!
A to mam uz rok a pul od porodu!!!
No, a ještě jsem tedy cvičila pul hodiny kalanetiku, pro začátek mi to stačilo🙂

mikesa
13. led 2009

Hezké ránko holky 🙂
dneska jsem na zvířátkách. Snídaně jogurt a kousek sýra, oběd masíčko se zeleninkou, večeře ještě nevím, co dům dá 😀
Tezko, nezoufej, já mám skoro 13 let po porodu a žádná sláva ☹ také mám co dělat!!! Ráda bych se zbavila 10 kilíček, tak snad budeme úspěšné 😉

mikesa
13. led 2009

Misicko prosím Tě, palačinky se dělají ze sojového mléka a jaké mouky?
Pudink se nesladí jen se může s ovocem, oříšky??? hrozně mě láká, musím sehnat sojové mléko 😉

martimarti
13. led 2009

Ahoj holky, vidím, že se tady drží hromadně dělená strava. Tak bych vás ráda povzbudila. Před pár lety jsem jí také držela, přišlo mi tenkrát pozvání na sraz po maturitě po 10ti letech, tak jsem se potřebovala dát do latě. 😉 Začala jsem na konci června a na konci září jsem měla dole asi 14 kg! Šlo to tenkrát tak neuvěřitelně, ta kila snad padala dolů sama. A bylo to tenkrát docela úsměvné, neboť jsem si dala k večeři třeba kus suchého chleba, což mi úplně stačí, a lidi kolem mne říkali, že po chlebu večer prostě nemohu zhubnout a já přesto hubla. Ale pozor! Protože jsem nedisciplinovaná, když jsem s dělenou přestala, sice jsem pak asi 2 roky tu váhu držela, ale pak to zase pomalu šlo nahoru. A i když jsem se několikrát pokoušela znovu najet na dělenou, nikdy už to tak pěkně nešlo, jak tenkrát. Dokonce si pamatuji, že pokud jsem třeba pár dní držela jen uhlovodanovou, tak jsem naopak mírně přibrala a byla jsem taková jakoby nafouklá.....Takže: všem vám moc držím palce, přeji pevnou vůli a ať vám to ubývá 🙂 🙂 🙂

misicka455
13. led 2009

Ahojky holky, tak já se ještě rozmyšlím zda dneska budou zase kytičky nebo dám zvířátka, jdu si zacvičit a pak uvidíme na co mám chuť 😉

misicka455
13. led 2009

Já jsme zjistila, že prostě nemůžu jíst jako ostaní, že jsme ten typ člověka co tloustne i z vody., Takže dělenksu se budu snažit držet dlouho a až přestanu tak pořád budu hlídat kilča a hlavně nepřestanu z pohybem. Doufám 😉

misicka455
13. led 2009

Jo do těch palačinek dát buď špaldovu nebo nějakou celozrnou mouku 😉 jemnou a sojové mléko 😉

misicka455
13. led 2009

Vyhrálo maso 😀 😀 😀

mikesa
13. led 2009

Misicko neboj nejsi v tom sama 😀 i já tloustnu jen z pohledu na jídlo!!! Kdybych začala jíst jako ostatní a přestala cvičit budu jako hroch 😠 a proto musíme vydržet a naučit se zvládat dělenku 😉 😉 😉

nalka
13. led 2009

Ahoj holky,ráda bych se k vám taky přidala 🙂 Držím Kořínkovou od včera.Držím tu její první dietu,co vyšla.Ta kniha se jmenuje,Dieta,já vím.je prý nejlepší.Potřebuju zhubnout deset kilo,tak doufám že mě zabere.Budu se opravdu snažit,ji dodržovat.Taky jezdím třikrát týdně hodinu spinning.Ale o něm dost slýchám že není na hubnutí,ale spíš na lepší kondičku.No tak nevím.Ale zase si říkám,že když tam fakt propotím triko,tak přece musím taky něco shodit,ne?No nevím.Jinak když budete dělat tu tabulku a vešla bych se tam,tak moje váha je ted 68kg a míry,lýtko 36cm,stehno 56,5cm,boky 102,5cm,pas 84,5cm,prsa 95cm,paže 29,5cm.To jsou míry,co? 😀 No takže se vám sem budu snažit psát taky svoje úspěchy a neůspěchy 😉 Doufám že jen úspěchy 😀 Jo a taky se chystám až trochu zhubnu, jít na nová prsa 🙂Chtěla bych na jaře. No myslím to vážně.Mám už na ně i našišníno 🙂Mám je jak uši jezevčíka 😖 Jen pořád nevím kam a ke komu.Kdybyste měla některá i s tímto zkušenost,napište.Takže dietě zdar a at nám to jde pěkně z těla!Myslím tuky 😀