Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
1. bře 2011

@ivanas11 Dej pokoj, ještě mezi náma. ne ne ne 😀

ivanas11
1. bře 2011

Holky né že bych to chtěla už vytrubovat, mám k tomu respekt a taky trochu strach, ale musím se poradit skrz dělenku - dnes ráno jsem testila a jsou tam // 😅 😵 Jak teď? Když budu držet tak napůl, stejně to nemá význam, když se mi každou chvíli bude metabolismus dávat 2 dny dokupy ne?

triowax
1. bře 2011

@ivanas11 jééé Ivi moc moc gratuluju a hlavně závidím.

Já mylsím,že když budeš střídat denně kytky, maso bude pokryto všechno,co potřebuješ.
Nebo se na to vykašlat a užívat si těhu

ivanas11
1. bře 2011

@triowax Moc děkuju 🙂 . No to já vím, že budu jíst zdavě, ale říkala jsem si, že kdybych to neřešila, tu dělenku až tak doslova, tak to dělení už nebude mít smysl že? Buď to dodržovat anebo toho nechat co? No moc jsem toho nezhubla, ale hlavně že vím, že to jde, že to není složitý a můžu hned po porodu nastoupit na dělenku znova. 🙂 ... Ale nesmím předbíhat, zatím je to vachrlatý....

triowax
1. bře 2011

@ivanas11 tak ono uvidíš, co a jak ti bude vyhovovat.

radusv
1. bře 2011

@ivanas11 potichu gratuluju 🙂
já bych okamžitě jela do mekáče nebo na pizzu 😀

triowax
1. bře 2011

@radusv chich taky tak.
Jéé mekáč. uááá 😠

triowax
1. bře 2011

Ivi tak ted už eliptical nebude minimálně 9 měsíců potřebovat určitě 😀

ivanas11
1. bře 2011

@triowax hele a se dvěma malýma dětma myslím ještě mnohem dýl - jestli vůbec 😀

@radusv Moc děkuju Radu a tobě přeju v brzké době to samé.... 😵 (tobě obzvlášť 😵 )
No právě 😀 ... taky si říkám, že si hned upeču buchtu nebo tak 😀 ...

radusv
1. bře 2011

@triowax jooo mekáč naše slabost viď 😀

@ivanas11 děkuju 😵 jednou se dočkat musím - věřím tomu 😉
hned jsem ti mrkla na testík a vypadá moc dobře 😉 juuu a už TP listopad 😨 toto letí 😕 já jsem taky listopadová 🙂
jen si dej za odměnu něco dobrého a doufám, že za náma občas nakoukneš a poreferuješ jak se daří 😉

sylvar
1. bře 2011

ivanas11, gratuluju 😵 netuším, jestli se dá dělená jíst i v těhu...proč by ne, že?

ivanas11
1. bře 2011

@radusv Děkuju Radu 🙂 - no vypadá to až děsivě, že to bude letos a ještě né úplně koncem roku co? 😅

@sylvar Určitě dá - člověk naopak jí mnohem kvalitněji než předtím. Dřív jsem na zeleninu a ovoce zapomínala, to samý i jogurt... Teď jak nemám moc na výběr, člověk jí všechno. Jde jen o to, jestli mě to bude tak bavit 😝 ... a jestli nebudu chtít raději hřešit! 😵

radusv
1. bře 2011

@ivanas11 😉 to jo, ale i tak bude mezi dětičkama hezký rozdíl - tak akorát 😉

vodickova.jana
1. bře 2011

@triowax no super...a můžu se zeptat jak dlouho držíš dělenku a kolik si dala dolů???

@misicka455 no mě moc dobrá nepřipadá... 😀 😀 a chtěla bych tak kolem 60 kilo... 🙂 to jsem měla na svatbě a docela to bylo ok....dřív sem měla 50 ale to bylo fakt málo.... 😅 když se ted koukám na fotky tak jsem tam byla fakt moc hubená..ale budu ráda za každý kilčo dole...🙂

@ivanas11 jééé gratuluju k miminku...zatim potichu a snad bude všechno v pořádku.. 😉

radusv
1. bře 2011

@vodickova.jana taky tě mezi náma vítám a přeji hodně zdaru 😉

triowax
1. bře 2011

@vodickova.jana psala jsem top ár stran zpátky,kdy jsem hudrala,ze nic moc.
Dělenku pečlivě jednu od konce ledna, čili zhruba mesic a dolu necele 3kg

korchy
1. bře 2011

@ivanas11 moc moc gratuluji 😉 trošku i tiše závidím.

Holky tak jsem si připravila na zítřejši svačinu ten celozrný kuskus se zeleninou a soja masem,jako rizoto,už jsem ochutnala a je to dobrý.Hlavně žádne dlouhe vaření jako s rýží a navím si připravím opravdu jen porci pro sebe a nezbydemi jako rýže.
všechny vás moooc zdravím🙂

vodickova.jana
1. bře 2011

@radusv díky...🙂
@triowax no tak to je dobrý ne??? já se omlouvám ale četla jsem jen začátek téhle diskuze, kde bylo nejvíc info o dělence....jinak bych se asi učetla k smrti...a ani na to nemám tolik času s tim mým roubířem...🙂

ivanas11
1. bře 2011

Holky díky moc 🙂 ... zase jsme byly pryč a momentálně nemám čas si ani sednout. Luci nic nebaví a je už protivná. Takže kuknu zas večer a dočtu pořádně 😝

triowax
1. bře 2011

@vodickova.jana no mně se to zdá málo.
Hlavně že pomalu 14 dnu se váha moc nehýbe

ivanas11
1. bře 2011

@korchy Celozrný kuskus? Já mám jen "kuskus", to je i nějaký celozrný?

Jinak samozřejmě, že tu budu brebtat s máma - když už nic, zdravých potravin bych se chtěla držet tak či tak 😉

triowax
2. bře 2011

@ivanas11 jj je

misicka455
2. bře 2011

@ivanas11 gratuluji k těhu a klidně se dělenka může držet i v těhu jen bych tedy střídala po dnu aby tělo mělo veškeré živiny 😉

misicka455
2. bře 2011

Jo a jsem marod dneska si jdu por prášky k dr 😠 😠 😠

marketa137
2. bře 2011

Ahoj, tak zítra se už fakt konečně musim dokopat na tu diabetologii i dkyž tam budou těhule 😀 . ale v pondělí pak má Tomík svátek a ještě jdeme k doktorce takže bych se tam nedostala a už i ted dostanu vynadáno že jsme tam měla být dávno. A váha se konečně trošku hnula 😉 , ale včera jsme byli půl dne venku a já skoro nic nejedla tak s enedivim že váha trošku klesla a kdyby do zítra ještě klesla o ěnco tak se zlobit nebudu 😀

@ivanas11 potichu gratuluju, osobně teda nevim jestli bych zvládla takhle malý rozdíl mezi dětmi 😕 . když si řeknu že před rokem jsem ještě měla být těhu 😉 , TP jsme měla až 6.3. 🙂

ivanas11
2. bře 2011

Holky díky 🙂
No uvidím, jestli budu držet. 😉
Teď mizíme do centra za dětma, tak tu budu snad kolem oběda - pate 🙂

triowax
2. bře 2011

@ivanas11 joo venku je krásně.

Ale přece jen chladno. Odpo stejně musíme být doma, prcek má logo.

korchy
2. bře 2011

@ivanas11 jojo je i celozrný kuskus🙂

vodickova.jana
2. bře 2011

Ahojky holky...tak dneska jsem držela kytičky,ale je to bída, protože mám vymetenou lednici a nakoupit se dostanu až zítra. takže jsem měla banán, a chleba namazaný hořčicí... 😀 Mám tu sojové kostky tak sem se těšila že si je nějak udělám s bramborama, jenže včera nám došel zase prozměnu ještě večer plyn....takže fakt super... 😀 😀
a chtěla jsem se zeptat co čoko??? Baštíte občas, třeba dia a nebo tu z vysokým obsahem kakaa???

misicka455
2. bře 2011

Jani tak to jsi měla tedy pech dneska 😒