Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
20. bře 2011

@ivanas11 jasan u tebe je to něco jíného 😀

korchy
20. bře 2011

@ivanas11 normálně je zprudka osmažím a pak vysuším v ubrousku.Ale neboj,dělám si je tak za 1*za 2měsíce🙂

ivanas11
20. bře 2011

@korchy no já se ptám, protože na "hranolky" ze všeho možnýho narážím často, tak abych věděla - musí to být mňamka 🙂

triowax
20. bře 2011

@korchy mnam, mnam.
Miluju kedlubny jako takové.
A nejvíc kedlubnové zelí

korchy
20. bře 2011

@triowax já taky🙂

triowax
20. bře 2011

@korchy ještě by mě zajímalo co z ředkviček.
Zelí by z nich mělo jít taky.

vodickova.jana
21. bře 2011

Ahojky holky, tak jsem tu konečně po delší odmlce,ale měli jsme takový horší období...takže jsem minuĺý celý týden dělenku ani nedžela..a dneska když jsem vlezla na váhu tak mě překvapilo, že jsem měla úplně stejně jako minulý pondělí(když si vezmi kolik jsem snědla sladkýho a čokolády..🙂) a to jsem zhubla za ten druhý týden držení dělenky ještě půl kilča....takže zatim za 14 dní držení jsou dole 2,5 kila...a dneska zase začínám kytičkama... 🙂

ivanas11
21. bře 2011

Krásný den! 🙂 Sice trošku mrazivý po ránu, ale jinak fakt jarní 🙂

@triowax jo zelíčko taky moooc ráda! 😵

@vodickova.jana Krásná váha! 🙂 Asi jsi měla nervy, tak třeba to tělo rychleji spalovalo nehledě na čokoládu. 😉

Nejradši bych spala holky 😝

korchy
21. bře 2011

@triowax Tak hodně se dělají různé saláty,ale já mám nejradši nastrouhat a pokminovat a kapku oleje a soli a kpečivu s maslem 🙂 Na to je skvělá ta velká černá nebo podlouhlá bílá.

korchy
21. bře 2011

@ivanas11 No já vpráci uplně usínala,hned po 10hodině po svačině.Naštěstí mám práci kde prostě makám rukala,na výrobní lince. 😖

snajecka
22. bře 2011

Ahoj holky, pomalu vás dočítám 🙂

snajecka
22. bře 2011

Dnes mi kamoška poslala mojí fotku se synkem, když jsme u nich byli na návštěvě cca před dvěma měsíci ... 😲 😲 jako hrozný ..... hrozný hrozný ... bráno ještě z blbého úhlu, no jak stokilová máňa neučesaná, nenalíčená ....prostě děsivé ... si tu fotku nemůžu dát ani na lednici jako motivační, páč tuhle hrůzu nesmí vidět ani manžel .... 😖

korchy
22. bře 2011

@snajecka Já si píši od začatku sešit s každým dnem co sním a váhu,tam bych si určitě tu fotku nalepila,byla by to velká moootivace 😉

triowax
22. bře 2011

Achoooj.
Zdravím od rodičů z Moravy.

Nestíhám, nestačím.
Dieta uplně někde v troskách, se snad ani radši nepostavím na váhu.
Řešíme problémy s autem. Už je v ČR, už je i přepsané od minulého týdne.
jenže ho bratránek pujčil nějakému dobrému klientovi....jsme nasraní my, on taky.....tak na nas vyjel, že si máme přijít zítra zpátky pro zálohu ......

Tak nevím, furt to na dálku řeším a nevím co mám dělat

triowax
22. bře 2011

@snajecka jééé fotky.
¨Tak já už se raději ani nefotím. kde jsem, vypadám jak 50ti letá dura. neucesana, tlusta...děs

korchy
22. bře 2011

@triowax Tak to s autem ti nezavidim,hruza.

triowax
22. bře 2011

@korchy jsem nastvana

ale obracim to opacne. kdybych byla na jeho miste,udelam totez. vyznamnemu klientovi,ktery mi dava vydelat a zivi me.

A jestli mi auto stoji pred barakem nebo ho na tyden pucjim svarovi je to totez.

snajecka
23. bře 2011

@korchy já ti tu fotečku klidně do sešitku pošlu 😀 😀 jak nedopadnout ... 😎 no motivace jako blázen každopádně a trochu naštvání, že jsem to všechno nechala zajít tak daleko ...ale zaplaťpánbůh už jsou od té doby nějaká kilečka dole, ale i tak léto se blíží 😉

vodickova.jana
23. bře 2011

Ahoj holky....tak já jsem dneska zase na kyti.... 😝
koupila jsem si nějakej sojový puding či co to vůbec je...tak uvidíme... 😅

@triowax no tak s tim autem je to blbý....tak snad to nějak pořešíte... 😉

@snajecka ahojky my se asi ještě neznáme co???Tak mě těší... 😀 😀

kive76
23. bře 2011

ahojky, holky, já ted nedělím..nějak mi to nejde...a nesportuju...jsem už 3.tejden nachcípaná, tak snad od dubna začnu chodit do posilky...už se na to připravuju 🙂

snajecka
23. bře 2011

@vodickova.jana Ahojky, asi ne ... zatím jsem tady nejvíc brebentila s ivankou, radusvkou a korchy 🙂 Také mě těší .... 🙂

vodickova.jana
23. bře 2011

@snajecka tak jsem ted zkoukla tvoje albíčka....a musim říct že Honzík je opravdu úžasnej krásnej chlapeček.....v některých momentech (hlavně když byl menší) mi hodně připomínal mého Štěpku... 😀 hlavně máme stejný dudlíky od Aventu.... 😀 😀

snajecka
23. bře 2011

@vodickova.jana 😀 😀 Avent je nejlepší 😀 😀 ... hned doženu restík a juknu na štěpulku 😉

snajecka
23. bře 2011

@vodickova.jana Ti chlapečci jsou stejně prímový 🙂

korchy
24. bře 2011

Ahoj holky,tak dnes jsem si udělala poprvé rybu vparním hrnci.Už ho mám přez 2roky,ale rybu jsem si netroufla.Vždycky jsem si jí opekla na kousku másla.Musím říct,že se to dalo snist,rovnou jsem ktomu měla i zeleninu.Pohoda,nemusela jsem stát u plotny 😉 Ted bych chtěla mít 3dny zvířatka,až do soboty,trošku líp se mi hubne,než když to střídám obden s kytičkama.
kive 76: Četla jsem tvé přispěvky na hubnutí spolu,taky tam občas zabrouzdím pro nějakou motivaci 🙂 Ale je dobře,že se držíž s váhou,že ikdyž necvičíš a nedržíž žádnou dietku tak ti to nestoupá.Hlavně at jsi brzy zdravá,konečně vylezlo sluníčko tak to se hned hubne lépe 😉

snajecka
24. bře 2011

Ahojky, já mám dnes kytičky a porkovou polívečku ... jinak venku s malým se to hubne jedna radost ... a jakmile se rozběhá, tak to bude ještě veselejší 🙂 Mějte krásný den ...

kive76
24. bře 2011

@korchy ahojky...no myslím, že zítra už mě uschopní doktorka ...nejen chodit do práce, pokud víkend bude o.k.tak si od pondělka koupim permici do posilky na měsíc..snad mě to donutí chodit pravidelnějc...aspon na to kolo, nebo běžící pásí chůzí by to chtělo tak na 3O - 45 min..alespon obden....a pak přidat k tomu nějaký posilování ...v pondělí zas začnu s dělenkou...teda se chystám začít..🙂

kive76
25. bře 2011

no tak mě neuschopnila...mám to až do neděle... a ještě budu brát antibiotika..tak ještě příští týden do posilky nepůjdu...

jo a jinak:

tak jsem si koupila novou Vlastu zas je tem článek o hubnutí...a soutěž..pokud si jakékolikv 4 týdny budeš zapisovat míry, váhu, a jak jsi jedla do takový tabulky, a pak to pošleš ..tak můžeš vyhrát od společnosti nutricare ..to jsou takový ty balíčky jídel už pripravenejch, a ty si to bud jen ohřeješ, a budeš si ssebou do práce nosit ty balíčky můžeš vyhrát .....jídlo na 2o dní , a nebo potom dalších pět přesný rozpis jídelníčku

do 27.5. se musíš zůčastnit a poslat to tam...takže příklad...začneš příští týden ...po 4 týdny si budeš zaznamenávat míry, a jídlo..pak vyplněnou tabulku pošleš...a oni pak tě můžou vylosovat..oni pak vyberou 6 finalistů a těm se po dobu července budou věnovat a jeden z těch 6 pak vyhraje získá balíček vyvážených jídel na každý den po dobu 2O dnů, a dalších těch 5 přesný rozpis jídelníčku v celkové hodnotě 77OO kč..vypracovaný přímo na míru...

ve Vlastě je i DVD se cvičením a jídelníčkem od Havlíčka, a ještě jedno jiné DVD, ale už ho neměli, tak jsem si koupila jen časopis...

korchy
27. bře 2011

Ahoj holky,tak od pátka odpoledne mám teploty.Včera jsem se celý den potila jak blazen,jídlo jsem míchala,protože jsem neměla ani žádné chutě a ani sílu si něco udělat.Přítel se omě hezky staral.Dnes to vypadá už líp,ale vrátil se mi hnusný kašel,co jsem měla od konce listopadu do ledna,nejak jsem to pořádně nevyléčila,pořád nebyl čas kvuli práci.Boužel ho mám zas☹
Takže radši ani na váhu dnes nelezu,ještě jsem dotoho dostala ms.
😖

ivanas11
27. bře 2011

@korchy Brzké uzdravení přeju! 😔 Ono to není nejlepší nějak to vyléčení podcenit, pak to člověka otravuje děsně dlouho. A tak dlouho mít kašel - není to nějaký chronický nebo tak?

Dlouho jsem tu nebyla, ale koukám sem občas, co tu píšete (většinou ale nemám ani čas dočítat, chodím i do další diskuze a tam jsem na tom totálně stejně 😝 )