Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

korchy
1. kvě 2011

Holky krásný 1.Máááájjjj 😀

vodickova.jana
1. kvě 2011

Ahojky holky....tak co uschnete nebo ne??? 😀 😀
Jinka jsme zvědavá na zítřejší váhu... 😅 😅 sice jsme pár dní nic moc nejedla kvůli těm stř. problémům...ale stejně mám pocit že budu mít trochu víc... 😕 😨

korchy
2. kvě 2011

To já chtěla do konce dubna zhubnout aspon 1kg,abych se dostala pod 65kg.No včera jsem si stoupla na váhu a mám 66kg,takže jsem 0,5kg nabrala 🙂 ale hlavu si ztoho nedělám 😀
Včera byl moc krásný den,já určitě neuschnu,byli jsme na procházce,polibení bylo,akorát jsem dost velký alergig,takže jsem začla kýchat a ted ráno mi tekla už i krev znosu.Tak začínam opět jako každý rok brát tabletky🙂No a včera jsme si zajeli na menší večeři,neodolala jsem kuřecímu steaku scibulkou a hranolky.Bylo to fakt dobré,ale zas mě začlo bolet bříško,takže opět odedneška dělím
😀 Snad bude přiští pátek a sobotu pěkně,hlavně aby nepršelo,chtěla bych udělat menší oslavu narozenin,ale právě u grylu 😉
Tak dělení a hubnutí zdar 😉

vodickova.jana
2. kvě 2011

Ahojky holky...tak jak jsem předpokládala váha 70 ...takže skoro kilčo nahoře....ale v pohodě...taky jsme dělenku 3 týdny nedržela takže mě docela překvapilo že to nešlo nahoru hned a hlavně ted pořád zobu perníčky co zbyly od velikonoc... 😀

vodickova.jana
2. kvě 2011

Ahojky holky...tak jak jsem předpokládala váha 70 ...takže skoro kilčo nahoře....ale v pohodě...taky jsme dělenku 3 týdny nedržela takže mě docela překvapilo že to nešlo nahoru hned a hlavně ted pořád zobu perníčky co zbyly od velikonoc... 😀

vodickova.jana
2. kvě 2011

sakryš se mi to poslalo a hend dvakrát koukám... 😀
Ještě sem chtěla napsat že ode dneška už na ní fakt zase najíždím... 😀

@korchy taky máme ted o víkendu v plánu oslavu malýho prvních narozenin..a jelikož přijde okolo 20 lidiček tak musí být pěkně jinka nevim kam se naskládáme... 😅 😅 Tak snad nám to počásko vyjde
tak taky hubnutí zdar... 😉

korchy
3. kvě 2011

Ahoj holky,dost přemýšlím otom co jíme.Chci normálně dál dělit,ale koukat nato co jím.Dnes mám kytičky,tak jsem si po dlouhé době udělala soja mlíčko a kukuřičné lupínky.Koukla jsem jim na obal a obsahují různý kraviny,cukr i barvivo.A přitom jsou určený pro děti.Ráda bych je vyměnila za něco zdravějšího.....neznáte nějaký recept jak si třeba připravit vločky tak aby byly chutné????

vodickova.jana
3. kvě 2011

Čauves holky...tak mi to dneska nedalo a převážila jsem se ráno...a měla jsem rovných 69 kg. Radši jsme se převážila dvakrát....tak nevim co to včera bylo....jesti voda, nebo si nejsem jistá jeslti jsem se vážila oblečená nebo ne....no každopádně mě to potěšilo.. 🙂

@korchy tak to nevim..leda tak ty ovesný a tak ale ty by mě teda nechutnali.... 😝

korchy
4. kvě 2011

@vodickova.jana Tak to je paráda🙂

korchy
11. kvě 2011

Ahojky,koukám že tady ty diskuse stojí jako moje váha.Našla jsem jídelníček od P.Havlíčka na 7 dní i na 60dní a asi to od pondělka zkusím.Ale dost se bojím,jestli nepřiberu,když furt dělím. 😒

kive76
15. kvě 2011

@korchy no uvidíš, a kolik už jsi vlastně s dělenkou zhubla? já si jí asi zas dám od úterka...

korchy
15. kvě 2011

@kive76 Ahoj,no od ledna do unora to bylo 5kg a dál se mi to houpe mezi 5-6kg.Ale převážně mi ta váha stojí.Proto bych chtěla začít s Havlíčkem🙂

radusv
16. kvě 2011

ahoj holky,
musela jsem se na čas odmlčet - před 2 měsíci jsem našla // 🙂 takže dělenku už dávno nedržím, celkově jsem zhubla za necelé 3 měsíce 4kg, ale už jdou nahoru 😀 jestli všechno bude v pořádku a dočkáme se zdravého miminka, tak až bude vhodná doba, tak začnu opět s dělenkou - já s ní byla max. spokojená 😉
mějte se moc hezky, přeji ať jdou kg dolů a zkusím občas nakouknout 😉

ivanas11
16. kvě 2011

Ahoj holky! 🙂
Tak jsem tu taky přes měsíc nebyla, ale občas na vás koukám. Ono tu tolik debat neprobíhá, tak se to dá stíhat.
Především mooooooooc gratuluju
@radusv , moc moc ti to přeju a hlavně přeju miminku hodně zdraví!!!! 😵 😵 😵

Jinak teď z jiného soudku - jsem dost zhnusená a musím vám to sem napsat, protože fakt nechápu, že jsem mohla být tak blbá!!!!
Nevíte, co je s @triowax? Už nechodí ani sem....
Určitě si pamatujete, jak jsme tu před 2 měsíci řešily ten můj eliptikal - stepper, že jí ho prodám, jak se na něj těšila, že konečně bude pořádně hubnout.... 14.3. jsem jí ho poslala a domluvila se na pozdějším splacení, aby to nemusela platit hned. A to jsem neměla dělat 🙄 . Peníze doteď nemám a 3 týdny už absolutně nereaguje ani na mai, zprávy.... Prvně mi psala, že si zablokovala účet, že bude muset do banky, ale s dětma tam nestíhá a manžel taky ne, že jezdí pozdě z práce - takže co nejdířv to pošle. Pak jí děti onemocněli, to vím, že byla zřejmě pravda a že hned jak se uzdraví, do banky dojde... pak už žádné zprávy, ani sem nechodí,, nic .... takže jsem zřejmě přišla o 2000,- Kč.
No nikdo z vás mi v tom nepomůže a může vám to být fuk, ale tohle jsem napsat musela, aby jste si daly příště v mém případě pozor 🙄 ... Jsem fakt zhnusená, jak mi to mohla udělat a fakt nechápu po tom, co jsme si psaly a opravdu jsem jí věřila, že mi peníze pošle..

Tak se tu mějte hezky a snad příště přijdu z lepšíma zprávama. Všem vám moc držím palečky při hubnutí 🙂

radusv
16. kvě 2011

@ivanas11 děkuju 😉

já jsem ráda, že si to napsala, protože aspoň je vidět, že se lidem nedá věřit a že se bohužel z tvého případu můžou jiné poučit... je to hnus, to víš, že už sem dlouho nechodí, taky jsem to tu poctivě sledovala, i když jsem nepřispívala... kdepak dneska vše platbou předem nebo na dobírku - např. na MMB to snad ani jinak není
je to podraz a jak na takovéhle věci říkám, nějak se to dotyčné osobě vrátí neboj

ivanas11
16. kvě 2011

@radusv 😖 ... pořád mám malilinkatou naději, že se fakt něco stalo a prostě sem nemůže.... Zkusím to ještě i jinou cestou

radusv
16. kvě 2011

@ivanas11 tak ať to klapne...

kive76
22. kvě 2011

@ivanas11 ahojky, to je fakt hrozný...s tím že ti to nezaplatila...

ivanas11
22. kvě 2011

Ahojky 🙂

@kive76 No ještě jsem jí na adresu jejího tatínka, kam šel balím, poslala složenku, kdyby opravdu nemohla ani do banky, ani sem - abych měla aspoň nějakou možnost, že se mi to vrátí.... A moc mě mrzí, že tu ta ni takhle "hážu špínu", ale je to fakt podraz a holt jsem to tu už kvůli sobě a i vám musela prostě ze sebe vyhodit.

@radusv Radu, jak je? Moc na vás myslím 🙂 Moc ti přeju krásný zdravý miminko... Snad tě netrápí nějaké nevolnosti, komplikace... mě naštěstí vůbec nic.

radusv
23. kvě 2011

@ivanas11 vůbec se neomlouvej, je lepší takovéhle věci napsat ať se každý nad sebou zamyslí a poučí!
ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle se fakt nedělá a ať mám jakékoliv problémy, tak mě to neopravňuje k tomu se takto vůči někomu zachovat! to jako když budu mít nemocné obě děti, tak doma nic nebude fungovat, nebudu platit žádné složenky, telefon apod. aby mě odpojili??? a i když pro rodinu se dvěma dětmi jsou možná 2000,- dost, podle mě to není taková šílená částka, abych si za tu dobu něco "odtrhla od huby" a zaplatila to! já na tohle nemám svědomí ať se jedná o rodinu nebo o cizí...

děkuju jsi hodná 🙂 musím to zaťukat, ale žádné komplikace nemám, chodím zatím do práce a nevolnosti už mě přešli, nezvracela jsem, ale bylo mi chvílema dost zle 😝

misicka455
23. kvě 2011

Ahojky, jdu na vás mrknout jak s e vám daří . Já už dělenku nedržím takže semka taky moc nechodím jen občas kouknu 😉

Jé gratulace k dalšímu těhu 😉

@ivanas11 to je mi líto stím steprem snad se to nějak vyřeší a korunky ti ještě dorazí 😉

Všem hubjutí zdar 😉

korchy
24. kvě 2011

@ivanas11 Tak toje hooodně špatný odní.Vidíš,já si ho chci koupit,ale zas moc neveřím prodávajícím,že opravdu stroj bude funkční ☹ Takže si asi budu muset našetřit uplně na nový 😖

marketa137
24. kvě 2011

@ivanas11 já tady tenkrát u toho byla jak jste se domlouvaly a nakonec to dopadlo takhle ☹ , To mě mrzí ale asi už bych moc nevěřila že peníze pošle, tohle je i na MMB. Já bud posílala na dobírku a nebo mě paní poslala peníze a já jí kočár. Pokud nemam peníze tak si nic nedomlouvam ne 😝

ivanas11
24. kvě 2011

@korchy
@marketa137 😒 .. no jsem prostě blbá! 🙄 A Marky, jak jsi myslela to, že tohle je i na MMB? Nějak nechápu...

marketa137
24. kvě 2011

@ivanas11 že s etam občas taky dějou podvody i to už bylo v televizi 😒 . A vy jste se domluvily že jí to pošleš a pak ona peníze 😕 . Víc než ty prachy by mě snad vadilo celkově to balení chození na poštu a ona se někde baví 😒 . Alespon víš pro příště. na druhou stranu já zase mam raději dobírky, nerada posílam peníze dopředu a na MMB zrovna málokdo chce na dobírku posílat 😒

ivanas11
24. kvě 2011

@marketa137 No víš, původně mi nabízela, že mi pošle peníze hned a já pak balík. Ale řekla jsem jí ,že mi je může poslaž na několikrát a až potom, co jí to pošlu - zabalit, objednat dopravu atd. bylo dost zdlouhavý a komplikovaný. Takže další moje chyba 😖 No nic, prostě se stalo - budu doufat, že peníze třeba ještě uvidím!

marketa137
24. kvě 2011

@ivanas11 😒 😒 tak jsi poučená na vždy ale škoda že jsi to nedala do bazárku, kde by určitě po tom šáhnul kdokoliv za ty peníze 😒 . jedině zkoušet stále psát přes mail, tady do IP atd 😉

kive76
30. kvě 2011

táááák a ode dneška jsem zas na dělence 🙂

korchy
30. kvě 2011

@kive76 Tak přeji krásné dělení,já přestala před 14dny a najela jsem na zdravé stravování podle Havlíčka.Ale boužel děláme rekonstrukci koupeného bytu,tak vůbec nemám čas jíst 5*denně.............boužel.Ale první týden mi to docela šlo 😉 A i jsem se cítila dobře 😀

misicka455
16. čer 2011

Tak nakuji tak co jak jde dělenka? Drží ji ještě někdo?

korchy
17. čer 2011

@misicka455 Ahojky,já jí držím odedneška...........boužel na Havlíčka se nechytám,nedostatek času a docela jsem ve stresu 😢 😢