Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

unix
3. únor 2013

@kive76 tak dnes na obidek zelenina s bramborem a na sváču bulka celozrna a na vecu zbytek salátu! 🙂 a pak večer jupí domů a uz asi nic..

kive76
3. únor 2013

@unix to já jsem si na obídek uvařila kuřecí krky - ty zbožňuju to okusování masíčka...a ještě jsem před tím snědla jeden kedluben, a dvě mrkve..

unix
3. únor 2013

Jel já taky ráda krky, porad se držím a nehřeším... Vidíš, jak ti to jde!🙂)

kive76
4. únor 2013

@unix tááák a dneska dávám ještě jednou zvířátka 🙂

unix
4. únor 2013

já mám dnes volno a taky zvířata, ale netuším co budu jíst, dochází mi inspirace 😢 ... ale asi to vyhrává na oběd od LK recept... volské oka a tuňák a jinak zelenina a sýr se šunčičkou.... vůbec nic se mi nechce...

kive76
4. únor 2013

@unix ráno byla šunka s kedlubnem, mrkví a paprikou , to já ted se cpu šopským salátkem.. 🙂 večer si dám kuřecí stehýnko a ještě s nějakou zeleninou ....manžel bude mít ode mě z práce červenou čočku s fazolema...a zítra to budou asi kytičky..protože pak na středu a čtvrtek mám objednaný oběd zvířátkovej v práci 🙂

unix
4. únor 2013

hmm, já jsem na tom hůř, ráno jsem slupla b.jogurt, pak sv. par rajcat a na pozdejsi obed si dám hermel.salat:) s okurčičkou a vecer jogurt... a jak děláš šopák? 🙂

kive76
4. únor 2013

@unix já ho kupovala v práci..je tam okurka , nějakej ten sýr - asi balkán, a ještě myslím paprikaa ještě nějaká zelenina.....a já nevím co, ale byl dobrej...tak bílej jogurt si dám ve středu k snídani..

unix
4. únor 2013

Zítra mas kytky já tez? Ale budu mít pochuzkovy den, takže to bude takové všelijaké 😝 Ale nějak to zvládnu! 😉 Co budeš jist zítra ty? A už jsi se vážila nebo ne? Já ještě ne, rozhodla jsem se ze se bude vážit á14 dni, teda spis nemám doma váhu a vážím se v práci, ale jen když tam není nikdo přítomen 😉 , což je zřídka .Ale vždy se to dá nějak vyšpekulovat!

kive76
4. únor 2013

@unix no já se zvážila mám 89,6 kg ale pak se zvážím až příští sobotu, takže po tejdnu...k snídani mám celozrňák s paprikou, pak k svačině si asi taky dám nějakou zeleninku, jsem si ted uvařila pár brambor na zejtra během dne, no a na oběd v práci pak nějakej salátek bud okurkovej, nebo mívaj rajčatovo, paprikovo, okurkovej, někdy i řepu, ale když jdu pozdějc na oběd tak je většinou už vyjedená 🙂 a pro změnu brambory 🙂, manželovi odnesu smažený sýr, a jelikož těch brambor je dost..., co jsem uvařila..tak budou s tím smaž. sýrem.., kytičky mi moc nejdou...já je dávám míň často.jsem ráda, že se takhle podporujeme...já akorát teda 14. února mám v práci akcičku, kolegyňka má narozky..tak to budu muset porušit...a pak od 15. února zas pojedu dál....

unix
4. únor 2013

@kive76 tak to gratuluji, vidíš jak Ti to jde! 😉 super... Hele neporusuj, dej si kytky a můžeš vino, já tak taky s holkama byla... Byla by to Škoda pak zas dva dny ustálení organismu a metabolismu, zda to porusis!!! 😲 To bych asi nedelala, dala bych kytky a vino, pokud by to šlo! 😀 já jsem si koupila celozr. Bulku, tu dam samotnou s kafem to já rada a pak nic na pozdější odpol oběd dam brambory s kečupem a večer zeleninku 😕 a den bude v pdachu 😉 a pak zase hybaj do práce, tam je horší to dodrzovat dělám na jipce a není čas občas ani zajít na wc natož se najíst 😨 Takže vetsinou je to za chůze... Ach jo!

kive76
5. únor 2013

@unix jo to je vlastně pravda, vínko se může.. 🙂 no jo na Jipce tak to chápu...já zas pro změnu admistirativu na rentgen na Praze 6 🙂 - ale mám jen denní...samotný kafe....já mám radši s mlíkem..ale to můžu až u zvířátek , budu to muset přežít 🙂

unix
5. únor 2013

@kive76 jo,jo vínko se může 😀 😀 😀 😀 ... Tak teď jsem vypila jednu malou kávičku 😉 a za chvilku dám tu druhou s tou bulkou a pak pomažu pryč a přijdu až odpol 😒 takže nebudu jíst 🙄 tak, ale co už.... Já dřív pila jen černého turka, takže mi černá káva nevadí... a zkoušela jsi to sojové mléko? Že by jsi si kávu mohla dát? Ještě jsem Ti chtěla říct, že jsem se přidala ještě k jedné skupině "Dělená strava" na facebooku a tam to docela žije! Kdežto tady je docela mrtvo 😎 , tak jestli se tam taky nechceš přidat, je to uzavřená skupina 😵 ... pak pokud by jsi měla zájem, tak dej vědět 😉 ....Tak hubnutí zdar a sílu 🙂

kive76
5. únor 2013

@unix jojo juknu tam....sojovou jsem ještě nezkoušela..ale ráno jsem si dala kafčo z automatu kafe mocca a docela to šlo..🙂

unix
5. únor 2013

to je bez mléka a cukru? 😝 doufám!!!! 😀 hele je to toto ---Dělená strava---- jsou tam i šipky před a po a musis zazadat o prijeti, tusim jedina uzavrena skupina, je to tam fajn 🙂) Ale pokud by se Ti tam nechtělo, budeme se navzájem podporovat tady 😉 😉 😉 😉 tak krásné poledne... já vyrážím na cesty... 🙂

unix
5. únor 2013

@kive76 tady je odkaz, ale nevím co se otevře 😖 😖 😲 😲 https://www.facebook.com/groups/280319243273/

kive76
5. únor 2013

@unix v pohodě, já už jsem tam...

kive76
5. únor 2013

@unix Eva Lipnerová

unix
5. únor 2013

@kive76 Lenka Ondrejičková 🙂

kive76
5. únor 2013

@unix to jsem dle fb z dělenky poznala. když jsi snídala kávičku a bulku 🙂 ..to já ti jen psala, která já tam jsem, i když ty tady máš mojí fotku...tak co zatím dobrý...já jsem přežraná brambor.. 🙂 a rajčat, a takovýho zeleninovýho salátu - rajčata, okurky, salát, ředkvička...

unix
5. únor 2013

ok... chi... občas si stojím na vedení 😀 😀 😀 😀 doufám, že jsi se na mé fcb fotce nelekla 😲 chi... já teď dorazila, vytvorim salat na dnes a na zitra do prace k masu a nastrouhám na zitra i mrkev na dopol a odpol sváču, v práci to jde nekdy lip bo to vidim ostatni, že jí!Když to práce dá... 😠 takže obedo večere bude salt s bulkou a vecer mozna kdyz bude chut nebo hlad pár ořechu a jdu spát, bo mě vstávání zabíjí... ještě si navečer zacvičim a rozhýbu to svoje sádýlko 🙂

kive76
5. únor 2013

@unix já teda necvičím...zatím, asi až od půlky února...nějak se tam nemůžu dokopat, navíc ted před vejplatkou moc nejsou penízky...já mám zas brambory s rajčátkama..už se těším zítra na šunčičku, a k obědu mám ten rajčatovo-paprikovo- okurkovej salát s tuňákem..tak doufám, že to nebude tuňáková pomazánka..tu já asi nemůžu,..nebo jo?

unix
5. únor 2013

@kive76 jako zítra na zvirata tuňáka můžeš i v oleji 😉

anka1990
17. únor 2013

Ahojky, takdy dělím,moji zkuenost si můžete přečíst zde:
http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=4333519...

snad vám to pomůže a možná i inspiruje

korchy
18. únor 2013

Zdravím všechny dělenky🙂Tak za leden to jsou 4kg dole,ale ted v únoru mi to nějak stojí a neklesá.Hlavu nešvěšuji dolů,věřím že se to zase pohne,jen to nebude hned🙂Minulý víkend jsem porušila a ouvej moje bříško ☹ ted si střídám zvířátka 2dny a 1 den kytičky,při zvířátkách se citím lépe 😀
Přeji hodně zdaru🙂

unix
18. únor 2013

@korchy hezký gratuluji 🙂)

korchy
18. únor 2013

@unix děkuji🙂

lidddka
28. únor 2013

Moc vás zdravím, konečně nějaká diskuze na dělenou stravu, která je aktuální a né stará pár let 🙂. Potřebuji radu. Začala jsem s dělenou stravou cca před 3týdny a ani deko dole, stalo se to někomu? Potřebuji víc času "na rozjezd"? Opravdu dělím poctivě, většinou dopoledne kytičky, svačina ovoce a až po třech hodinách přecházím na stravu zvířátkovou - nějak mi vyhovují dopoledne sararidy a odpo bílkoviny. Snídaně většinou jáhlová, špaldová nebo pohanková kaše z mandlového nebo kokosového mléka s ořechy. Tak po 3hodinách ovocná mísa a po dalších třech hodinách oběd - salát +maso, pokud mám celý den kytičky, tak kuskus ze zeleninou, bezvaječné celozrné těstiviny s rajčatovou omáčkou, atd. Hřeším opravdu jen bílým vínem, tak jednou za 4dny dvě sklaničky, že by tohle vadilo? Jinak každý den 30min cičím posilovací cviky a plavu. Tak fakt nevím, kde je problém....Potřebuji zhubnout cca 3kg. Děkuji předem za rady.

zuzuli83
28. únor 2013

@lidddka taky se do toho teď chci pustit. Už jsem jí jednou držela a chci začít znova. Už si to moc nepamatuju, tak pátrám co a jak. Myslím, že bys měla mít ten nejpřísnější graf a nemíchat kytičky a zvířátka v jeden den, aspoň ze začátku, než zhubneš, kolik chceš 😉
Holky, pře tím rokem a půl jsem ujížděla na dia milce a teď jí nemůžu nikde splašit, už se nedělá?