Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

mikesa
5. led 2009

Ahojky všem, ráda se k Vám připojím. Dělenou stravu jsem před lety držela a fakt zabrala. Jen se mi někam zatoulala úžasná tabulka rozdělení a proto prosím kdo jí má, můžete ji postoupit??? Jen nevím, jak začít, poradíte.........prosím??? 🙂

petyfox
5. led 2009

Ahoj holky,
já se taky přidávám 🙂 🙂 dnes mám rostlinou

misicka455
5. led 2009

Ahojyk seuper , že se nám to rozrustá 🙂

misicka455
5. led 2009

_Mikwsa nejlepší je prostě si určit večer jakej den chceš držet jestli kytičky či zvířátka a od rána začít 😉

petyfox
5. led 2009

Holky kolik kg máte v plánu?? 🙂 🙂 🙂
Já jsem v těhu přibrala z 60kg na 100kg už mám 30kg dole cvičením a teď dám na zbytek dělenou a uvidíme!!!

misicka455
5. led 2009

Tak já bych byla ráda za dest kilo 😀 😀 Ale kdyby bylo patnáct taky bych se nezlobila 😉

berunda
5. led 2009

petyfox jsi dobrá že už jsi tolik zhubla
ja jdu zitra po prve od tehotenstvi na spinnig🙂
holky olivy se asi počítaj do zeleniny, nevíte?se blbě ptám že jo🙂

misicka455
5. led 2009

Já bych je tam zařadila 😉

misicka455
5. led 2009

Neboj blbě se neptáš mě některý věci i když jóu jednoduchý taky dělají problémy zařadit 😉 Dneska jsem zase přemýšlela o kukuřici 😀 😀 😀

misicka455
5. led 2009

Tak dneska jsem to snad taky zvládla a zítra budu mít zase zvířátka 🙂

petyfox
6. led 2009

Ahoj já mám dnes taky zvířatka🙂 ...Kukuřice patří do rostliné 😉
Přesně si pamatuji jak jsem šla já pprvé po porodu na spinning-masakr!!!
hezký den

mirulka
6. led 2009

Ahojky holky!
Promiňte, že Vám sem takhle lezu, ale docela mě toto téta zajímá! O tomto tématu vím jenom, že je to na rostlinnou a zvířátkovou, ale co do které patří není někde nějaký seznam nebo tak něco??
A koukám, že se to střídá po dnech jo? Já myslela třeba po týdnu!! Tak to jsem taky nevěděla!! 😀

Jo a spinning to je masakr!!! Ale za čas si pak zvykneš a je to pohoda!! 😎

petyfox
6. led 2009

DĚLENÁ STRAVA PODLE LENKY KOŘÍNKOVÉ
[29.10.2007]

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

velmi účinná!!!!!!!
možné kombinace uvedeny na konci

POSTUP PŘÍPRAVY

SKUPINA ROSTLINNÁ

Brambory, rýže (všechny druhy), bezvaječné těstoviny, knedlíky v prášku, mouka – všechny druhy světlé i tmavé, všechny druhy chleba, všechny druhy tmavého pečiva, kukuřice, popcorn, vločky a musli nepřislazované cukrem, všechny ostatní druhy obilovin, všechny druhy semínek, soja a sojové výrobky, sojové maso a všechny výrobky z něj, sojové mléko, sojová majonéza, tofu, sojové paštiky (pokud neobsahují vejce), všechny druhy luštěnin (sojové boby, hrách, čočka, fazole, cizrna), kroupy, krupice, droždí, glukóza

SKUPINA ŽIVOČIŠNÁ

Všechny druhy masa, uzeniny, salámy, paštiky, drůbež, ryby, všechny druhy konzervovaných ryb, sýry – nejlépe do 45%, bílý jogurt, bílý tvaroh, mléko živočišné – čerstvé i sušené, šlehačka, smetana, majonéza, majolka, tatarská omáčka, vejce, živočišné máslo, sádlo

ZELENINA

Zelenina čerstvá, mražená i nakládaná (kromě zeleniny smíchané s kukuřicí a luštěninami), houby čerstvé i nakládané, kečup, všechny druhy tomatovo-zeleninových směsí

OVOCE

Veškeré druhy čerstvého ovoce, veškeré druhy sušeného ovoce nepřislazovaného, ovocný cukr neboli frutóza, dextróza (hroznový cukr), všechny 100% džusy (tj. nepřislazované), všechny džemy slazené uměle, fruktózou, dextrózou nebo medem

SKUPINA NEUTRÁLNÍ

Rostlinné máslo a rostlinné oleje (s rostlinnou skupinou pouze minimálně), kokos a kokosové mléko, všechny druhy ořechů kromě burských, koření všeho druhu, sojová omáčka, všechny dresinky bez živočišných přísad a vajec, sušená vejce, vaječný žloutek, hořčice, kakao, karob, všechny druhy čajů včetně ovocných, káva, uměle slazené limonády, med, všechny druhy umělých sladidel, rozpustné vitaminy bez cukru

ZÁSADNĚ NE!!!!!!!!

Rafinovaný cukr, řepný cukr, výrobek nazývaný přírodní cukr, bílé pečivo, burské oříšky, alkohol v kombinaci se živočišnou skupinou, příliš mnoho tuku zejména s rostlinnou skupinou

Základní graf – nesmí se kombinovat rostlinná a živočišná strava, ovoce a zelenina, živočišná strava a ovoce
- je určen pro každého, kdo se chce zbavit nadbytečných kilogramů razantně a rovněž se pořádně pročistit

Volnější graf – nesmí se kombinovat rostlinná a živočišná strava, ovoce a zelenina ve dni se skupinou živočišnou, ovoce a skupina živočišná
- je určen pro ty, kteří chtějí hubnout rychleji, ale absolutní striktnost základního grafu jim nevyhovuje

Nejvolnější graf – nesmí se kombinovat rostlinná a živočišná strava
- jeho přednost spočívá v tom, že můžete volně kombinovat ovoce a zeleninu nejen mezi sebou, ale i s oběma základními skupinami, což dává vašemu jídelníčku větší variabilitu

rozdělení dnů záležíí na tobě🙂)

mirulka
6. led 2009

No tak to je super, moc děkuji, hnedka si to jdu vytisknout!! To budu chodit s papírem po krámě!!! 😀

mikesa
6. led 2009

Nazdárek holky, tak jsem tedy včera začala, hned napoprvé jsem měla kytičky a dneska jedu ve zvířátkách 😉 a opět jsem začala chodit cvičit a chystám se znovu na spinning a to by pak bylo, aby nebylo deset kilo dole!!! 😀 jen se zeptám, co kávička a jogurt bílý, kam s tím??? našla jsem trošičku rozdíly - jogurt byl jednou neutrál jindy zvířátko?! chaos ☹ děkuji za odpověď 😉

misicka455
6. led 2009

No já v některých věcem mám taky chaos 😀 😀

misicka455
6. led 2009

Jogurt bych dala do zviřátek 😀 😀

petyfox
6. led 2009

...HOLKY KOUKNĚTE DO TABULKY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
jOGURT BÍLY DO ŽIVOČIŠNÉ A KÁVU KDYKOLI JEN S MLÉKEM V ŽIVOČIŠNÉ!!!
TAK JÁ JSEM ZVĚDAVÁ KDO PŘIJDE S PRVNÍM VÝSLEDKEM 😅 😅 😅

misicka455
6. led 2009

Já mám guláš třeba v tom jestli se v jeden den můlže ovoce i zeleina když se nejí současně 😲 😲 Někde piší , že to neva a někde jsme četla že v jeden den jen zelenina a druhý ovoce?

misicka455
6. led 2009

Holky napište nějaké receptíly na obed na kytičkovej den nějak my chybí inspirace 😒

misicka455
6. led 2009

Už se těším na zítra budu mít po dvou dnech zvířátka a já maso a sýry miluju 😵

petyfox
6. led 2009

mISIŠKO MÁŠ TO VŠE V TOP POPISU CO JSEM POSLALA
ZELENINA A OVOCE SE NESMÍ KOMBINOVAT POKUD CHCEŠ HUBNOUT,, RYCHLE´´

misicka455
6. led 2009

No tak to jsme dělala blbě 😠

petyfox
6. led 2009

URČITĚ SI NĚCO VYBEREŠ::
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=

petyfox
6. led 2009

DO VYHLEDÁVAČE NAPIŠ DĚLENÁ STRAVA A VYHODÍ TI TO MOC RECEPTÍKU A PAK HURÁ NA TO!!! 😉

petyfox
6. led 2009

POZORNĚ SI TO PŘEČNI JSOU TAM I 3STUPNĚ JAK HUBNOUT

misicka455
6. led 2009

Dák jdu studovat 😉

mikesa
7. led 2009

😠 tak jsem to také dělala špatně se zeleninou a ovocem! Ale co pak k rýži, bramborám, těstovinám???? To jsem z toho jelen 🙂 když budu mít zvířátka, tak pouze zeleninku a u kytiček můžu místo zeleninky ovoce? a ovocný jogurt dáte do zvířatek nebo do kytiček, já bych dala do kytiček?! No, musím uznat, že ten začátek není sranda 😉 zatím pa

mikesa
7. led 2009

A s výsledkama to nebude tak horké, jen co jsem začala chodit cvičit, padla na mě chcípavka a mám zase na chvíli o zábavu postaráno, to je vážně pech ☹ ☹ ☹