Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

peta1
12. led 2011

je jasný, že všechno šítnou nebude. Já se s ní léčím už 12 let a problémy s otěhotněním jsem naštěstí nikdy neměla. Na mě se stačí podívat 😀

kive76
12. led 2011

@peta1 3 děti to je nádhera 🙂 to už jako ty nestihnu , ted je mi 34 let...

seci
12. led 2011

no, ale do roka to je normální a bývalo i dříve, to bych si hlavu nelámala....já s mými pěti lety snažení....co to je rok....taky si někdy říkám, že tři už nestihnu, ale ono nás to ještě může překvapit 😉 ...zita kabátová měla syna /jediného/ až ve 44......

kive76
12. led 2011

@seci no vidíš to s tou Zitou jsem to nevěděla, ale já doufám, že na tom nebudu stejně...ráda bych tak do konce roka, nebo i do příštího...aspon to první mimčo 🙂 jo do roka je to normální...ségra - dvojče otěhotněla chvilku po roce snažení...

peta1
12. led 2011

@kive76 mně je taky 34

kive76
12. led 2011

@peta1 no já vím...já ti to právě četla v profilu...proto jsem na to reagovala, že jako ty v 34 letech ...že už ty 3 děti nestihnu...ani kdyby se mi narodily hned trojčata - v červnu mi bude 35...

peta1
12. led 2011

No, pokud to řešíte hormonama, tak ani ty trojčata nejsou vyloučený 🙂

kive76
12. led 2011

@peta1 zatím né...v červenci pokud se normálně nezadaří...tak zkusíme to IUIčko v gennetu v Praze...

radusv
12. led 2011

ahoj 🙂
já se zase včera dozvěděla, že mě čeká v březnu laparoskopie 😝 a když se do půl roku nezadaří, tak nás pošle na umělý... a biologický hodiny buší na poplach 😀

kive76
12. led 2011

@radusv no tak uvidíš...když tak se pak za půl roku sejdem na umělým ..a kam chodíš?

kive76
12. led 2011

pro ted se loučím za chvíli jdu na vlak a domů 🙂

radusv
12. led 2011

@kive76 zatím k obvodnímu gyn. 😉
mě taky za chvíli padla

kive76
12. led 2011

@radusv no tak uvidíš , hodně se na internetových stránkách píše, že když byly některé ženské na té laparoskopii, tak pak se jim podařilo otěhotnět...tohle je komentář jedný paní z netu ::Zkušenost mám.Dobrou.Neměla jsem sice podezření na endometriózu,ale nemohla jsem otěhotnět.Po laparoskopii se to povedlo.Jako operační zákrok to není tak moc komplikované.Jsem tak trochu z oboru a tak vím co a jak se dělá.Po operaci jsem šla za 2 dny domů.Dá se to zvládnout.Jsem zářný příklad.A štastný příklad.Mám 3letého chlapečka.Držím palce

kive76
12. led 2011

@radusv další ženská - Ahoj, tak já jsem už na laparoskopii byla v listopadu a o Vánocích jsem otěhotněla. Tak doufám, že Vás to všechny povzbudilo

radusv
13. led 2011

dobré ráno,
tak dneska mám na 2 dny zvířátka a jdu si dát párky s vejcem, ty jsem ještě neměla a k obědu mám vepřové na houbách se zeleninou 😉
jo a včera jsem si udělala tmavý toustový chleba v topinkovači a na to sójový tataták a byla to mňamka 😝
@kive76 děkuji za zkopčení zkušeností, budu doufat, že i mě pomůže 🙂

kive76
13. led 2011

@radusv ahojky, já mám zatím šunku se sýrem, pak si ještě něco přikoupím...a koupila jsem si na pití aquilu aquabeauty s příchutí ananasu ..ta mi chutná...takže ode odeška přestávám pít kafe 3x 1..anebo možná snížím jen na jedno denně...schválně jsem se ráno přeměřila...2 cm v pase dole ..jupííí jupííí, ale nevážila jsem se to, až v neděli..🙂

winii
13. led 2011

Ahoj holky 🙂

@kive76 včera jsem tu už nebyla tak hned ti písnu to IP, pořád nad tím přemýšlím jestli do toho jít 😅 , včera jsem si pěkně mákla s úklidem jsem se zapotila a zítra zumba už se těším

já nějak včera tu dělenku zanedbávala pač jsem nad tím vůbec nepřemýšlela a vzala si co bylo po ruce 🙄

winii
13. led 2011

@kive76 jéé teďka čtu, že máš dole 2cm v pase no to je supéééér gratuluju 😵

jo taky jsme zjistila, že se mi za těch 14 dni smrsknul žaludek, pač někdy ani nemůžu sníst tu porci co mám a to jsem dost ubrala, tak jsem ráda

korchy
13. led 2011

Ahoj holky,včera jsem nějak nestíhala sem juknout.
kive76 tak to je supr.
Já se neměřím,boužel nemáme metr,ale váha pěkně klesá.Včera jsem měla kvečeři tunákový salát.....nakonec to byla jen okurka stunákem.Protože na snidani byla paprika,vobědu bylo rajče,tak jsem si řekla,že dám už jen okurku a taky to stačilo. 🙂

kive76
13. led 2011

@korchy dobrej tip, tuňáka jsem už neměla ani nepamatuju...koukala jsem, že v lídlu dostali nějaký nový saláty...s tuňákem, a masem...tak si to proštuduju, co tam všechno dávaj

kive76
13. led 2011

@korchy no ty si takhle dáváš jen zeleninu, to já bych umřela hlady...to já se musím pořádně najíst masa...šunky, sýra, a k tomu tu zeleninu, nebo řízek na přírodno...ten asi bude dneska...když ho udělám. 🙂 ..příteli samozřejmě obalím klasickej řízek...no a zejtra nebo pozejtří k večeri bude ryby ...filé....oběd si každej k práci kupujem, k večeři dělám něco teplýho... 🙂

korchy
13. led 2011

@kive76 Ale kdepak,já měla včera ktomu obědu zapečený maso na rajčatech ve smetane🙂 Jo rybičku si udělám zitra odpoledne,až přijdu z prace.Už se nani teším 😉

kive76
13. led 2011

@korchy no že jsi psala, že k obědu bylo rajče...tak mě bylo divný, že by jsi si dala jedno malinký rajčátko 🙂 🙂 🙂

korchy
13. led 2011

@kive76 tonéé 😀 to bych nezvládla 😀

kive76
13. led 2011

tady jsem našla taky nějaký receptíky...
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=0

kive76
13. led 2011

@kive76 tak bohužel špatná stránka...ale na tom mimibazaru když si napíšete dieta a dělená strava, tak tam ty recepty se ukážou 🙂

seci
13. led 2011

já tady včera měla jednu hodně stresovou situaci a následně jsme porušila dělení a ujistila jsem se teda v tom, že mi dělenka vyhovuje a že o nic nepřicházím, takže jedem dál a věřím si, že se to nebude nějakou dobu opakovat-váha kupodivu mírně klesla, ale myslím, že po dnešku zas spíš vyskočí, jsem nějaká celá nafouknutá, snad už ms dorazí...

hodím vám tu jeden inspirační článek, který mě pro dělenku velmi motivuje 😵
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=1388

kive76
13. led 2011

@seci ahojky, to jse super článek...už jsem ho taky kdysi dávno četla..

lifinka
13. led 2011

seci, stouto dietou jdou fakt divy, prostě se to dá, když má člověk vůli, já už Kořínkovou dohromady shodila za 3 roky 18,10,21kg, ale nikdy nedodržela, tak snad tentokrát to dám, potřebuji shodit 35kg 😕

radusv
14. led 2011

Dobré ráno,
@kive76 taky miluju nescafe 3in1, ale už jsem si zvykla na 2in1 a 1x 😉 ale to už jsem tady určo psala...
Já dneska opět zvířátka : k snídani jsem si dala pár plátků dieťáku se žervé, sváču asi vynechám a k obědu mám jako včera maso na houbách...
ráno jsem se vážila a -1,5kg 🙂 já se neměřím, ale schválně to napravím, i tak na sobě vidím jak mi splaskává břicho, měla jsou ho vždycky hrozně nafouflý jak těhotná 😝