Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

mikesa
23. led 2009

Pokud Ti cvičení doma vyhovuje tím líp - cvičit můžeš kdy chceš, jak dlouho chceš a ušetříš 😵
Jenže já raději chodím mezi lidi, chodím rovnou z práce a pak domů 😉
Držím palečky 😉

llucinka
23. led 2009

Mik: No já si to spočítala, kolik bych dala za cvičení, naftu, nějaké to opotřebení, zabitý čas - a manžel nakonec řekl, kup si to raději domů 😀 😵 😵 😵

mikesa
23. led 2009

Jo jo, vše je pro 😵

mikesa
23. led 2009

Já už s etěším na jaro, až budu moci vytáhnout brusle 😉

mikesa
23. led 2009

Právě jsem vytáhla z trouby štrůdlík 😀 to tak božsky voní!!! Jenže ho můžu až zítra 🤐 ach joooo 🤐

llucinka
23. led 2009

Mik: Taky jezdíš na in-linech? Já taky, ale teď se to fakt nedá, i když u nás sníh není 😉

mikesa
23. led 2009

Jezdím a baví mě to moc 😉 ostatně u nás jezdíme celá rodina 😉 po práci zajedeme do Podolí na a pak chodíme do bazénku 😵 tak 2-3x týdně a někdy i vícekrát, ale to už mě nemají moc rádi 😉
Teď to venku ještě nejde, nejdříve musí uklidit štěrk a kamínky po zimě 😉

llucinka
23. led 2009

Mik: No, u nás se sníh jenom odhrnuje, myslím an těch bočních cestách, kde jezdím, takže kamínky tu nejsou. 😉

mikesa
23. led 2009

Každopádně myslím, že zima ještě zdaleka nekončí a ještě brusle neoprašuji 😉
Pro dnešek se loučím, mám zítra zkoušku ve škole, tak se jdu na to ještě juknout 😀
Hezký večer všem 😵 😵 😵

misicka455
23. led 2009

Tak já mám něco podobné ho doma tomuto
http://www.fitham.cz/500-kettler-variostepper

misicka455
23. led 2009

Dneksa budu mít ten masovej a vyzkouším ty křídla 😉

misicka455
23. led 2009

Kytky

RAFAELO ŘEZY
2hrnky polohrubé mouky,1hrnek fruktózy,1hrnek sojového nebo jiného rostlinkového mléka,1/2hrnku oleje,1prášek do pečiva.Toto smíchat,a nalít do vymazaného a kokosem vysypaného plechu ,na těsto nasypat 1hrnek kokosu smíchaný s 1/2hrnkem frukto´zy,dát upéct do růžova,asi 1/2h. na 180st.upečené,horké polijeme 1/2hrnkem rostlinkového mléka ,může být i smetánka když ji seženeme,je to lepší.Tou smetanou(mlékem)krásně se to zvláční.

misicka455
23. led 2009

LUP OD NAŠÍ MAMINY
Růžičková kapusta s hermelínovou smetanou Ingredience: 400 g růžičkové kapusty, 200 ml zakysané smetany, 150 g strouhaného Hermelínu, 3 stroužky česneku, špetka muškátového oříšku, sůl, pepř, tuk na vymazání pekáčku Postup přípravy: Růžičkovou kapustu po očištění uvaříme do poloměkka, větší růžičky rozkrojíme na půlky a poskládáme těsně vedle sebe do pekáčku. Strouhaný Hermelín smícháme se zakysanou smetanou a prolisovaným česnekem, osolíme, opepříme podle chuti. Zalijeme připravené kapustičky. Zapečeme v troubě rozehřáté na 180 až 200 stupňů C asi 20 minut. Hermelín lze nahradit i nivou, pak dáváme pozor při dosolování, abychom to nepřehnali. Pro masožravce můžeme přidat na nudličky nakrájené maso z uzeného krůtího stehýnka ještě před zalitím smetanovou směsí.

misicka455
24. led 2009

Dobré ranko, tak já teprve teď lezu z postele a krásně jsem se vyspala 🙂

tezka
24. led 2009

Dobré ráno!
TO Ti zavidím, my strašíme už od sedmi 😝

misicka455
24. led 2009

Tak křídla se už marinují 😵 😵 😵

misicka455
24. led 2009

No já taky šla sát až ve dvě v noci 🙂

mikesa
24. led 2009

Nazdárek všem,
to já dneska měla zkoušku ve škole 😀
K snídani jsem měla ten úžasný štrůdlík, oběd zeleninové rizotko a pak doma jsem si dala ještě štrůdlík 😀 😀 mňam mňam, byl móóóc dobrej 😵 😵

mikesa
24. led 2009

Ale vůbec nevím co k véče a ani nemám hladík a chuť 😉
Tak uvidíme, třeba později 😝

llucinka
24. led 2009

¨Mik: nedala bys mi recept na štrůdl? 😵

mikesa
24. led 2009

Recept je hrozně jednoduchý:
listové těsto(je se žloutkem), rozdělím na dva díly. Rozválím, pak dám nastrouhaná jablka, posypu ovocným cukrem, skořuce, ořechy, cokoli má kdo rád a zabalím a dám na plech. Potřu trochou medu s vodou. 😉
Takto udělám dvě šišky a peču 😉
Je to nejjednoduší co znám a u nás doma se po něj vždy zapráší 😀
Zítra se mi vrací holka z hor, tak ráno peču další 😀

misicka455
24. led 2009

Nějak jste mě navnadily tím štrudlíkem tak si ho zítra na pondělí udělám 🙂

misicka455
24. led 2009

Já mám víkend zvířátkovej 🙂

mikesa
24. led 2009

Já zítra ještě nevím, váhám 😉
Budu péci štrůdlík a manžel chce dělat biftečky a teď babo raď 😀
To je dilema 😒

tezka
24. led 2009

Nemate nektera zkusenost s pilates?

tezka
25. led 2009

Dobré ráno!
Tak konečně zase kafe🙂
Budu dnes dělat řízky v syrovém obalu, snad to pujde smazit...

llucinka
25. led 2009

tezko: A jak děláš sýrový obal? Smícháš strouhaný sýr a smícháš jenom s vajíčky nebo jinak? 😉 Já mám dneska zvířátka a na oběd krkovičku zapečenou s jogurtem 😉

tezka
25. led 2009

Luci : to právě jeste netusim, ale planuju udelat vajicko, trochu mléka, nivu a pak pridavat eidam do zhoustnuti, ale jestli to na tom pak bude drzet to jsem sama zvedava

tezka
25. led 2009

napisu jak to dopadlo🙂

llucinka
25. led 2009

tezko: Aha, tak pak písni, já jdu na tukrkovičku 😵