Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

ivanas11
27. únor 2011

@triowax No já bych s tím taky neměla problém, jenže jsem byla opět u tchánovců a jim o nějaké "dietě" nemůžu ani pípnout - jsou to lidi, co to nepochopí. No a vědí, že mám ráda sladký, tak mi tam vždy podstrojujou buchty. Už v pátek jsem si tam nevzala ani prd, tak teď jsem to porušila (taky jsem měla trošku hlad 😝 ).

triowax
27. únor 2011

@ivanas11 taky jsme byli u tchánů. Ale tam je to OK.

vodickova.jana
28. únor 2011

Ahojky holky....můžu se k vám přidati do party..??? 😀 😀 Potřebovala bych dát dolů tak 10-15 kilíček... 😝
a už dlouho chci začít držet dělenku...jenže jsme ted měli náročnější období, tak začínám ode dneška...a mám hned první otázku....jak je to s carem, vždy si jí dávám ráno místo kávičky....ale koukala jsem že je z obilovin (ječmen, žito..) tak když chci dneska držet zvířátka tak to asi nemůžu...nebo jo???

triowax
28. únor 2011

@vodickova.jana ahoj, vítej

s tím carem už to tu holky řešily.
Já za sebe bych ho řadila do napoju, kafe je prece taky z kytek (bobulí)a je to neutrál.

misicka455
28. únor 2011

čus Jani,

Caro asi zase jako kafe když s mlíkem tak zvířátka když se sojovým tak kytky,a le asi bych to víc pila v kytkách a ve zviřátkách si dávala kávu nějakou rozpustnou 😉

marketa137
28. únor 2011

Ahoj po pár dnech. Hubnutí nic moc 😒 tak asi zase na chvilku přejdu na Atkinse, to jdou kila rychleji dolů 🙂 a ve čtvrtek konečně musim na tu diabetologii, měla sjme tam být začátkem ledna 😒

vodickova.jana
28. únor 2011

Díky za přivítání...no dala jsem si radši slabou rozpustnu se smetanou sušenou....ta se může že jo??? A pak talíř zeleniny se sýrem....to bylo to jediný co tu mám v lednici...budu muset jet nakoupit... 🙂

@misicka455 čauves...tak jsem se sem konečně dostala.. 😀 😀

misicka455
28. únor 2011

@vodickova.jana k hubnutí zdar já jsme už v půlce, ale ještě těch 10 kg bzch chtěla do prázdnin dáti 😉

ivanas11
28. únor 2011

Ahojky 🙂

@vodickova.jana Jani vítej! 🙂
Caro taky mám moc ráda, ale piju je jen u kytek. Když si nevím rady s nějakou pochutinou, kouknu do kalorických tabulek - rozhodnu se podle toho, zda obsahuje víc bílkovin nebo curků a podle toho zařadím do skupiny. Káva nemá ani jedno, ani druhý, v tabulce měla prázdno, tak proto možná je v neutrálu. Caro mělo ohromné množství cukrů - protože je to právě z těch surovin, co píšeš. Takže bych radila jen při kytičkách. 😉

triowax
28. únor 2011

@ivanas11 ja když někdy u nečeho nevím, tak si to prostě nedám 😲

ivanas11
28. únor 2011

@marketa137 Co je to ten Atkins? 😅

No nic mohly, jsem tu na skok a zase mažu pryč. Dnes je mi všelijak, tak malátně, dala jsem si už dvě kafe a brala bych i další ... ale raději ne. Sice se mi nechce spát, ale unavená jsem. A to celkově, takže po jídle je mi ještě hůř. Motá se mi taky hlava - mám normálně slabej tlak, ale většinou to nepociťuju. Už se těším na ten čerstvej vzduch venku. Tak pate večer. 🙂

marketa137
28. únor 2011

@ivanas11 Atkinsova dieta 😉 . tam mě nejvíc chybí zelenina a ovoce takže to amx vydržim 14 dní ale kila jdou celkem dobře dolů 🙂

misicka455
28. únor 2011

no ono by se ani snad déle tak atkinsovka držet neměla pak už je to hazard ze zdravím

vodickova.jana
28. únor 2011

@misicka455 Miško snad my to půjde tak dobře jako Vám... 😉 Začínám na 74 kilo, tak uvidíme... 😀 😀
Tak mám první den za sebou a docela v pohodě.... 🙂 ale je to první den...i když už jsem měla chut dojíst po malém zbyteček přesnídávky co jsem mu dávala... 🙂 Holky a ještě se chci zeptat, jogurty se můžou ovocný pokud jsou se sacharidama...??? jo tak už vim nemůže...zvířátka a ovoce nejde dohromady... ☹ no tak budem jen na bílých... 😵

triowax
28. únor 2011

@vodickova.jana to máš váhu, jako já.
startovala jsem na 73 a neco.

triowax
28. únor 2011

Myšičko prosím jak je to s tím alkoholem???
Vím, že se pít nemá nejlépe vůbec, ale.
Když už tak jsem četla, že jen v kytkách???nebo je to fakt jedno,

ivanas11
28. únor 2011

@marketa137 chápu dobře, že u této diety se nesmí ovoce ani zelenina?

triowax
28. únor 2011

@ivanas11 mam dojem,ze se smi hlavne maso a zadne cukry

korchy
28. únor 2011

Ahoj holky,jak vám to jde??Já dnes byla dýl vpráci a docela jsem i malo jedla,nejak jsem nemela hlad.Na zitra už mam kytičky,těstovinový salát🙂
A odpoledne bych chtela zkusit ten kuskus se zeleninou.A nebo medové tofu zapečené,ten recept jsem si opsala odsud.Už to nekdo zkoušel🙂????

triowax
28. únor 2011

@korchy nooo nic moc.
u nás jsou nějaké problémy v rodině, řešení, neřešení. Napětí, rozhodování, výčitky...
Jednou tak,pak onak...
Stres, chlap pořád pryč.
Já dneska opět čistím hlavu a popíjím.chjoooo

misicka455
28. únor 2011

@triowax kytky - pivo¨
zvířata- , bílé a červené víno, suché šampaňské

misicka455
28. únor 2011

Tvrdej alkohol tabu 😀

misicka455
28. únor 2011

@vodickova.jana tak to začináš na dobré váze tak já ještě dvě kila dole a budu mít jako ty 😀 A kolik máš cíl?

triowax
28. únor 2011

@misicka455 no já spíš to pivo,takže kytky. hmmm dneska blbě.
neva

misicka455
28. únor 2011

tak příště 😉

triowax
28. únor 2011

@misicka455 já jsem většinou alkohol směřovala ke kytkám. když jsem věděla, že máme nějakou akci.

ivanas11
28. únor 2011

@triowax Tak to asi není příjemná atmosféra 😒 - přeju, aby bylo brzy všechno vyřešeno! 😉

triowax
28. únor 2011

@ivanas11 no to opravdu neni.
je dusno, u nas, u tchanu u svagru.....
my jsme se uz rozhodli,odmitli....
vybrali si proi nas to nej a hlavne jistotu a je nám to vyčítáno, ale před tím,než jsme se vyjádřili,každý říkal vyjádři se.
a říkali nedelej to,neudelali jsme,a ted to vycitaji

ivanas11
1. bře 2011

@triowax Určitě to bude brzy dobrý. Hlavně že se nestalo něco mezi manželem a tebou. I když to příbuzenstvo musí být taky hrůza - u nás je to podobně, jen naštěstí jde to kolem nás (umřel děda z manželovi strany a babička a její děti se dohadujou o majetku.... )