Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
17. led 2009

Jak se řiká pro jednou se nic nestane, ale nesmí se to stát pravidelností 😉

mikesa
17. led 2009

Ale je to boj 😉

mikesa
17. led 2009

A hlavně moc akcí, kde se musíš pěkně rozmýšlet ☹ te´d mě čekají tři dny na školení a to fakt vůbec nevím co tam budu dělat! Většinou tam věří klasiku: snídaně se dají dělit a večeře vcelku také, ale oběd??? Knedlo vepřo zelo, svíčková atd....Fakt bomba 😀

mikesa
17. led 2009

No a pak týden na horách bude také krutý 😉

mikesa
17. led 2009

Zkrátka samá nástraha a pokušení 😝

misicka455
17. led 2009

Jo jopořád jsou nějaké nástrahy 😒

misicka455
17. led 2009

No tak si prostě nedáš ke svičkové knedlu 😀 😀 😀 nebo maso podle toho jakjí dělají 😉

misicka455
17. led 2009

Já jsem dneska dostala strašnou chuť na smaženej sýr, ale ten nemůžu co 😒 Sýr jsou zvířátka, mouka a strouhanka zase kytičky acho jo 😀 😀 😀

misicka455
17. led 2009

Tak jsme dala zbytek oběda a je je mi zase těžko

misicka455
17. led 2009

Našla jsem toto
http://www.biosfera.cz/lifefood-kakaovy-sen-del...
to by se dalo mazat na chleba ne? ¨Kakao je přece neutrální ne?

mikesa
17. led 2009

Dělají ji normálně, klasika, takže buď a nebo 😉 to ještě uvidím 😉

mikesa
17. led 2009

Jééééé, smažák s tatarkou to je také moje slabost 😀 ale určitě se dá najít nějaký způsob jak ho obalit, ale nic mne nenapadá 😒

mikesa
17. led 2009

Koukala jsem na tu dobrotu, ta by byla móóóc dobrá na palačinky nebo lívance 😉
A nedá se to koupit i někde v krámě???
Já jsem ve zdravé výživě objevila něco jako nutelu, ale s nějakým sladidlem jako carob??? Moc si to nepamatuju může to tak být? To bychom také mohly, ne?

nalka
17. led 2009

Holky píšete tady o vínu.Tak to vám teda napíšu,že víno si teda piju normálně 🙂 I k živočišné 🙂 Když jdem s manželem na véču,tak si hezky dám kuřecí prsa zapečené s nivou,k tomu šopák a klidně dvě dvojky vína.Zrovna dnes mám živočišnou a otevřely jsme si s manžou víno a pijeme si 😀 Nepiju teda žádné panáky.To mi ani nechutná 😖

nalka
17. led 2009

A včera jsem měla rostlinnou a dostala strašně chut na sladký,tak jsem si uvařila vanilkový puding ze sojového mléka, osladila ovocným cukrem a do něho jsem si ještě dala trochu dia jahodové marmelády.Tak ale nevím,jestli je tohle dobře,když jsem měla rostlino-zeleninový den 🙂

misicka455
18. led 2009

Ahojky tak já mám dneska zase zvířátka 🙂 Jdu si udělat páreček 😀

nalka
18. led 2009

Ahoj holky,tak já mám dnes kytičkovou a k obědu jsem si dala jen omáčku s knedlíkem.Bez masa.Jenže po obědě jsem přišla na to,že jsme měly knedlík kupovaný a nejspíš v něm určitě byly vejce.Takže jsem asi pěkně v pr.... ☹ Když to hlídání je fakt hrozný.No jsem zvědavá,zítra ráno si budu stoupat na váhu a změřím se,jestli ten týden k něčemu byl.Ale dnes jsem to teda asi porušila dost.Nebo myslíte,že houskový knedlík kupavaný nevadí?Když nevadí v prášku a tam je taky vejce?

mikesa
18. led 2009

Nazdárek holky, dneska jsem na kytičkách a hned ráno mi manžeo uvařil kávu a s čím pak??? No s obyč mlékem, takže také nic moc 😉 Ráno jsem měla tmavý chlebík s medem a před chvilkou banán a hroznové víno a teď si nejspíš uklohním palačinky s marmeládou (bez cukru) 😉 😉 a k večeři si dám chlebík a tofu uzené 😉 a nebo mám pomelo, ještě uvidím podle chuti a nálady 😀

mikesa
18. led 2009

Nalko, knedlíky fakt nevím já bych asi nejedla ani z prášku, ale opravdu nevím, jak to s nimi je 😒

mikesa
18. led 2009

Už pomalu přemýšlím co zítra na zvířátka 😉 mám tu sekanou a už se na ní těším 😉 😉

misicka455
18. led 2009

Knedlíky si dělám svoje a vajíčko tam vadí je to zvířátko 😉 Já mám náhražku vajíčka Vajahit nebo tak nějak se to jmenuje a je to na přirodní bázi 😉
http://www.biosfera.cz/asp-vajahit-200g/produkt...

misicka455
18. led 2009

Já právě večeřím obložený talíř sýrem a rajčátka 🙂

tezka
18. led 2009

Kořínková ale knedlíky z prášku dovoluje ,sjou napsany v jejím grafu...zrovna tak žloutek ajko neutrální...Třeba by do knedliku stačil, to ale nevi jelikož knedliky nedelam🙂
Zítra vážení, to jsem na to zvědavá🙂 Zjistila jsme, že malo piju, to by mohlo vadit🙂
Byla jsme dnes na obidku a mela vyborny maso...dva platky panenky, mezitim spanat a zampiony, a ve smetanove omacce se lsaninou, lahůdka🙂 škoda, že doma se mi to tak nidy nepovede🙂

mikesa
18. led 2009

Dají se tyto věci - vajahit i kakaový sen koupit někde v krámě???

mikesa
18. led 2009

Já se přecpala palačinek s marmoškou, mňam mňam 😉
Možná si ještě oloupu pomelo, alespoň půlku 😀

misicka455
18. led 2009

No já se snažím pít aspoň dva litry denně, ale poslední dobou to taky flakám 😒

misicka455
18. led 2009

Ten Vajahit určitě koupíš v nějaké bio prodejně, nebo prodejně se zdravou výživou to druhé by jsi relativně měla sehnat taky 😉

misicka455
18. led 2009

Dělala jsi ty palačinky podle toho receptu co tu je nebo máš nějaký vlastní?

mikesa
18. led 2009

V grafu??? Já jsem kdysi dávno měla nádherný graf od Kořínkové, ale časem se mi někam zatoulal 😒
Kde se dá najít??? Je v té první knížce???

mikesa
18. led 2009

Dělám je jednoduše: sojové mléko, tmavou mouka a žloutek a pak marmošku nebo medík a nebo nějaká zdravá nutelka - pokud existuje 😉