Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

llucinka
21. led 2009

nalko: Já třeba kupuju tatarku a majónézu light. Více mi chutná, není tak tučná. Ovocný cukr se může, já si třeba dávám ráno tvaroh s ovocným cukrem a žloutkem nebo jogurt v ov. cukrem a kakaem a ořechy. To je mňamka 😵 😵 😵

mikesa
21. led 2009

Také kujpuji light majolku i tatarku 😉
Ovocný cukr se může - fruktoza - mají ho mezi cukrama a 500g stojí okolo 50,-kč 😠 je to nářez, ale sladíme málo, tak vydrží déle 😀

tezka
21. led 2009

Ahoj holky, tak s tím kafem, sjem na tom uplne stejne, o zviratkove dny jedn oza druhym, o kytickove cerny caj, rpotoze to sojove mleko mi fakt nechutna:( A jaky je puding z toho sojoveho?
Ja dnes snidala tmavou housku se spenatem, obedvala zeleninove rizoto a vecerela brambory s dusenou mrkvi a hraskem...a ted uz na me zase lezou chute:( no, to bych se z toho zblaznila:(
vy vecer nemate chute?

misicka455
21. led 2009

No já majonézu ani tatarku nepouživám . Majonéza by se neměla vůbec používat. Já jen hořčici či kečup 🙂

misicka455
21. led 2009

Pudinkze sojového mléka je dobrý 😉

mikesa
22. led 2009

Pudink ze sojového mléka je super, já ho dělám s ovocem a může se sladit fruktózou a je to fakt ňamka 😉

mikesa
22. led 2009

A na tu tatarku a majolku se odpo kouknu do chytré knihy, já mám za to, že se může, ale kouknu a písnu 😀

misicka455
22. led 2009

Koukni a pisňi 😉

misicka455
22. led 2009

Tak jsme si na snídaňi udělala opečenej tousták s marmoškou do práce pudink s ananasem 😵

mikesa
22. led 2009

Já jsem už druhý den na zvířátkách 🙂)) a je mi fajn 😀
Kytičky dám asi v sobotu a těším se na štrůdlík 😵 😵 😵

mikesa
22. led 2009

Tak hurá, majolka i tatarka se může 😵 a píše o tom:
majonéza vyrobená z celých vajec patří do skupiny živočišná, majonéza obsahující pouze vaječný žloutek nebo sušená vejce, patří do skupiny neutrální!!!
Uffff, to se mi ulevilo 😉 😉 😉

tezka
22. led 2009

Holky, az budete mit v masove dny chut na sldky tak si udelejte kridla nalozeny v jogurtu, medu, sojovce, kecupu a horcici...Dobry, ale sladky:(

misicka455
22. led 2009

Já dneska asi hřešila sice jsme měla kytičky a dala si hranolky což můžu, ale ze stánku tak tam bylo moc moc oleje 😒 Ale já jsem na ně měla takovu chuť 😀 😀

tezka
22. led 2009

já si je minule dala taky, to asi neni az takovy hrich🙂

misicka455
22. led 2009

Tak to jsem ráda 😀 😀

tezka
22. led 2009

že v tom nejsi sama? 🙂

misicka455
22. led 2009

Né to, že to není takovej hřích no a že v tom nejsem sama 😀 😀 😀

tezka
22. led 2009

jasný🙂
Já si to aspon rikam, že to není hřích, třeba je...🙂
Jsem se Tě chtěla zeptat, co mam delat na tom stepru? jestli jako chuze nebo beh nebo co...

misicka455
22. led 2009

Zítra budou zase kytičky a v sobotu se už těším na maso 😀

misicka455
22. led 2009

Na tom stepru jen šlapej najdi si tempo a jako by jsi šlapala do schodů 😉 Ze začátku můžeš pomalu a pak rychlej , ale neběhej to by se ti dělalo špatně. A jakej máš? Ten boční?

misicka455
22. led 2009

Tak já valím spáti zítra mě čeká skoro celej den v práci 😒

tezka
23. led 2009

Díky🙂 já totiž šlapala jako do schodů a pak jsme zjistila, že jde běžet, tak sjem nevěděla...
Mám jen ty šlapky...Ten boční mysliš to jak ukazují v Jste co jíte? Ten si pořídila sestra a chválí si ho...Ty máš taky ten boční?

llucinka
23. led 2009

Holky, taky jsem uvažovala o stepperu, ale nakonec jsem si pořídila crossový trenažer a to je naprosto super věc 😵 😵 😵

tezka
23. led 2009

A to je co? 🙂

llucinka
23. led 2009

Tohle:
http://www.fitham.cz/1542-kettler-verso-307

A je to supéééér 😵 😵 😵

misicka455
23. led 2009

Jo já mám ten boční stepr. 😉

misicka455
23. led 2009

Týjo , ale tá cena tá je taky super 😀 😀 😀

llucinka
23. led 2009

misi: Jojo, to teda je, ale já to strašně dlouho zvažovala, původně jsem se chtěla vlézt do pěti tisíc. Až zkušenosti a recenze mě přesvědčily o tom, že se vyplatí investovat více. Jak jsem tam pak zavolala, dostala jsem přesvědčení o tom, že dělám dobře když kupuji to, co kupuji. 😉 A byl to takový opožděný Ježíšek 😵 😵 😵

mikesa
23. led 2009

Přiznávám se, že i já mám toto monstrum doma, ale spíš je to dnes bytový doplněk 😒
Raději chodím cvičit mezi lidi, tam se k tomu donutím 😝

llucinka
23. led 2009

Mikeso, toho jsem se taky bála, ale zatím se mi to moc líbí a je to super 😵 A doufám, že jako věšák nikdy sloužit nebude. 😉 No, u nás nikde žádné cvíčo není, musel bych vždycky dojíždět, do toho ztráta času za cestu a tak. Doma si zacvičím, hned se osprchuju a je to. 🙂 Tak snad mi to vydrží 😀