Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

tezka
16. únor 2009

Hmm, tak ja ubytek 0kg :( a mereni mam az pristi tyden...takže hruza

misicka455
16. únor 2009

Holky tak co vaše úbytky?

tezka
16. únor 2009

s tabulkou pockame na mikesu...dlouho tu nebyla,vid?

radus.b.
16. únor 2009

Kdyby jste nááááhodou měli zájem

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

misicka455
17. únor 2009

Stolek vypadá dobře 😉

misicka455
17. únor 2009

No nebyla , doufá že je v pořádku a jen zaneprazdněná prací 😀 😀

gabrielamikes
17. únor 2009

Ahoj jen jsem nakoukla začla jsem s dělenou stravou bude to měsíc...mám pocit že je to malinko znát.Kolik bych asi méla orientačně shodit za ten měsíc?nebo ty kila jdou dolu až po delší době???dík

mikesa
18. únor 2009

Nazdárek spolubojovnice, jste hodné, že čekáte - děkuju 😉
O víkendu jsem se léčila, nebylo mi dobře - migréna ošklivá 😠

mikesa
18. únor 2009

A jak jsem na tom s mírama??? Blbě - cm pořád stejně a váha se hýbá 73 - 75, jak kdy 😒
No uvidíme, ve čtvrtek jedu na pár dní na hory, tak třeba tomu pohyb pomůže?! 😉

mikesa
18. únor 2009

A po návratu chci konečně začít cvičit, jupí jupí 😉 😉 😉
Tak doufám, že chcípavka, už mě má plné zuby a navštíví někoho jiného 😉

mikesa
18. únor 2009

Ale držím dělenku dál i když občas zahřeším (malinko) 😝
Dneska si k véče udělám palačinky s kyškou, mňam mňam 😉

tezka
18. únor 2009

Ahojky, vítej zpet🙂
A jaktoze se muzou palacinky s kyskou, vzdyt ta kyska je z mlika,ne?

mikesa
18. únor 2009

samozřejmě myslím sojovou kyšku 😉

mikesa
19. únor 2009

Na chvíli se opět vytratím, odpoledne jedu na hory a vrátím se nějak v úterý - středu 😉
Tak bu´dte pilné a vzorné 😀

misicka455
19. únor 2009

Tak si užij hory, já teď vůbec nestihám, jsem samá práce 😒

misicka455
19. únor 2009

Gabriela tak zhruba ty tři až 4 kila za měsíc 😉

gabrielamikes
19. únor 2009

Tak já dělám asi něco blbě protože dole budu mít max.půl kilča ☹

tezka
19. únor 2009

možná nepotřebuješ hubnout🙂

misicka455
20. únor 2009

I půl kila za týden je super 😉

misicka455
21. únor 2009

Tak co dělitelky jak to jde?

jaro21
22. únor 2009

Ahojky holky,dneska jsem se rozhodla,že začnu s dělenou stravou a narazila jsem na vaší diskusi a úplňě jste mě nadchly.Tak jdu do toho!!! 🙂 🙂 🙂

jaro21
22. únor 2009

Jen nevím, jak začít, poradíte.........prosím???

misicka455
22. únor 2009

Ahojky jaro , tak to jse super že chceš začít s dělenkou vítej mezi námi 🙂

misicka455
22. únor 2009

Jak začít? No já ze začátku jsem si jídlo na druhej den plánovala vždy jsem si napsala zda budou kytičky nebo zvířátka a podle toho jedla, teďka už jím podle chuťi na co mám ráno a taky jakého jídla mám víc doma a co se potřebuje sníst 😀 😀 😀

Dneska mám třeba zvířátka: Takže ráno byla kávíčka s mlíčkem tá nesmí u zviřátek chybět 😀 😀 k tomu jsem si nakrájela ruzné druhy sýrů a zeleninky 🙂 Teď jsem snědla bílej jogurt a na obídek se mi v troubě dělá kůřátko v alobalu a k tomu si udělám zeleninoví salát,ke svačině odpo si udělám sýr cotage do toho si nakrajím ředkvičky a k večeři bude kuřecí párek též se zeleninkou 🙂

misicka455
22. únor 2009

Včera byli kytky tak to byl ráno celozrný chlebík s tofu a k tomu banán, na sváču jsem si dala pomeranč s ananasem, na oběd byli palačinky( pozor bez vajíčka a ze sojového mléka 😉 ) s dia marmeládou na sváču odpo jsem si udělala koktejl ze sojového mléka cukru - ovocného , normální cukr se nesmí ! a jahod a na večeři jsem si dala zase chlébík s uzeným tofu a hlad zahnala jablkem 😉

Tak doufám, že jsme ti trošku inspirace dala tk hurá do toho ať jdou kila dolů 😉

jaro21
22. únor 2009

Jéééé,tak to děkuj za inspiracii,zítra začínám se zvířádkama.Postřebuji dostat 10 kg dolu,už se o to 2 roky marně snažím ☹ ☹ ,tak snad to na mě bude fungovat.

misicka455
22. únor 2009

Jo určitě to bude fungovat u někoho sice později u někoho hned, ale funguje to 😉 😉

jaro21
22. únor 2009

A ještě prosím,jak je to s tím ovocem a zeleninou?zelenina se jí ke zvířádkům a ovoce ke kytičkám???Díky

tezka
22. únor 2009

Ahojky Jaro, vitej a at se Ti dari...
Ovoce se nesmi ke zviratkum. a zaroven se nesmi dohromady se zeleninou, takze kdyz mas kytckovy den, bud jiz kyticky s ovocem nebo zeleninou....
Doporucuji procist celou diskuzi, najdes tu urcite mnoho uzitecenho🙂¨Jeste se kazde pondeli merime a vazime a zapisujeme do tabulky...Tak kdyby si se chtela pridat, napis zitra vychozi udaje...
Misicko: jak si dopadla pri dnesnim mereni?
Ja se na to zitra snad vykaslu, enjak nemam dobry pocit z tohoto tydne ani ze sebe🙂

jaro21
23. únor 2009

Dobré ráno,tak jsem se změřila - váha 73 - výška 172 - prsa 98 - pas 94 - boky 96 - BMI 24,7 - cíl 63 kg.