Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
23. únor 2009

Holky tak moje výsledky za týden mám půl kila dole, Přes břicho nic za to 4 cm přes zadek a 2 přes prsa takže prsa mám teď 92 🙂

misicka455
23. únor 2009

Jaro tak jak to zatím jde? 🙂

jaro21
23. únor 2009

Ahojky,jo docela to jde,začala jsem zvířátkama,pročetla jsem skoro celou vaší diskusi a jsem tak natěšěná,že mě ani nehoní žravá a těším se až budu zase hubená.Musím pravidelně střídat kytičky se zvířátkama????nebo můžu mít 3 dny zvířádka a 1 den kytičky???

tezka
23. únor 2009

Muzes stridat jak chces, ale aby si predesla zacpe je obcas zviratka potreba prolozit kytickama...

gabrielamikes
23. únor 2009

Takře se asi nesmi zhřešit nějakou oplatkou nabo tak....Mě se ty hnusný kila ne a ne pustit 😢 😢 😢 sice manžel mi říká že břicho trochu dolu jde ale mě se moc nezdá.....

jaro21
23. únor 2009

Tak si dám zítra kytičky,mám na ně docela chuť 😀

gabrielamikes
24. únor 2009

Tak si jdu postěžovat.... 😠 Vůbec se mi nehýbe váha už jsem fakt na sebe nasraná dělím přes měsíc a nic....možná jen to půl kilo ale né za týden ale za ten měsíc...Nevim co dělám špatně myslím že se i držím nevíte nebo nemáte někdo zkušenost s tím že jste hubli až po měsici?mám sousedko ta dělenou drží už osum let a říkala že po prvníích dvou měsícísh zhubla osum kilo a já prd..........poradte čím to může být?asi se nechám ořezat a vysát 😀

jaro21
24. únor 2009

Kámošce se to hnulo až po dvou měsících a to do toho i cvičila.

gabrielamikes
24. únor 2009

Tak budu doufat...zatím necvičím jsem nemocná a Stellinka taky moc tooho nenaspime ☹ a do toho domácnost a Honzíček někdy si připadám jako kdybych běžela maraton... 🙂 uvidime uvidime...jinak by mě to fakt štvalo když čtu jak budou do léta všechny modelky a já pořád xxl

garyna
24. únor 2009

Ahoj holky, chci se zeptat vás zkušených... mám hodně ráda celozrnné cereálie, které prý samy o sobě mají přispívat k hubnutí. Snídám denně Nestlé Fitness s mlíkem, ale když chci začít s jídelníčkem podle dělené stravy, tak tato kombinace asi nepůjde, co? Jím je hlavně kvůli vitamínům a minerálním látkám a s mlíkem mi chutnají nejvíc.

tezka
25. únor 2009

Ahojky Garyno, pak se budes muset naucit jist je se sójovým mlékem...

garyna
25. únor 2009

Ahojky Tezko, díky za radu. Sojové mléko jsem ještě nezkoušela, netuším, jak to může chutnat, tak doufám, že mi to nerozpáře břicho🙂

tezka
25. únor 2009

NO, mně tedy sojove mleko nechutna, ale snad Tobe bude🙂

misicka455
25. únor 2009

Sojové mléko není špatné jen si chce na něj zvyknout 🙂

mikesa
26. únor 2009

Nazdárek holky, tak jsem hory přežila ve zdraví 😉
musím se přiznat, že jsem hřešila a tak váha i míry jsou pořád stejné!!! Ale od pondělka jsem opět vzorná a dělím jako blázen 😉
A dokonce se příští týden vhystám na cvíčo - konečně 😠

mikesa
26. únor 2009

Sojové mléko mi také nechutná, jen na palačinky je fajn 😉
Ale do kafe a na pití a dokonce i do br. kaše je to brrrrrr 🤐

misicka455
26. únor 2009

Já zase tento týden necvičím něco na mě leze 😒 Takže váha tento týden asi taky nic moc ☹

garyna
28. únor 2009

Ježiš! Tak to s tím sojovým mlékem nezní moc povzbudivě 🙂 Ale třeba to bude jako se sójou, ve škole vždycky všichni prskali, a mně sója docela chutnala. Nebo budu spoléhat na to, že to ty fitnessky přebijou. A nebo je tu ještě jedna možnost, že ty cereálie budu chroupat samotný jako králík 😀 Kupuju ty nejkvalitnější, s pečetí celozrnnosti. A je to vyřešené 🙂 A teď mě ještě napadlo, palačinky v té dělené stravě můžou být? Ty miluju! 😉

misicka455
28. únor 2009

Palačinky u kytiček ano, ale pozor zase jen ze sojového mléka a bez vajíčka 😉

misicka455
28. únor 2009

Zruš Lívanečky

Suroviny: 500 g pohankové mouky, špetka soli, lžička prášku do pečiva, voda, tuk na smažení, med.

Postup přípravy: Mouku smíchám se solí, práškem do pečiva a zadělám ji vodou tak, aby mi vzniklo těsto řídké jako na palačinky. Smažím pak lívanečky, které potírám medem a horké podávám.

Místo vody můžeme použít sojové mléko a místo medu ovocný cukr.

Placky s povidly
Suroviny: 5 středmě velkých brambor, asi 400 g hrubé mouky, sůl, máslo a povidla

Postup přípravy: Do hrnce s vodou dejte vařit brambory ve slupce. Uvařeé je nechte vychladnout a pak je oloupejte. Potom je najemno nastrouhejte na vál, přisypte mouku, lehce osolte a vypracujte v hladké těsto. Musí být tuhé tak, aby se z něj daly vyválet placky tenké asi jako palačinky. Musíte pracovat rychle, protože těsto rychle řídne a pak je třeba zapracovat další mouku. Placky vyválejte na pomoučeném vále. Velikost placek si určete sami podle velikosti pánvičky, kterou máte doma. Na suché pánvi s nepřilnavým povrchem placky z každé strany nasucho opečte. Hotové pak namažte rozpuštěným máslem (ev.sádlem), povidly a zarolujte. Ingredience vystačí pro 4 osoby.

garyna
1. bře 2009

U kytiček, OK. Vyzkoušim, i když palačinky bez vajíčka jsem teda ještě nedělala 😀

misicka455
1. bře 2009

Neboj jde to 😉 Můžeš vyzkoušet i náhradu vajíček Vajahit 😉

misicka455
1. bře 2009

Holky tak já tento týden aní úbytek a naštěstí ani přebytek kil 🙂

tezka
1. bře 2009

zítra zase vložím tabulku...trochu jsme s tim stavkovali, snad se zitra sejdou vsechny udaje🙂

mikesa
2. bře 2009

Já dávám do palačinek alespoň žloutek a pak normálně tmavou mouku, sojové mléko a ovocný cukřík 😉

mikesa
2. bře 2009

Ani já nemám úbytek 😠

jaro21
2. bře 2009

Dobrééé rááno, tak já hlásím 2 kg dole a - 2 cm přes pas.

tezka
2. bře 2009

Holky, muzete napsat celkovy ubytek jak vahy tak miry? Jaro, u Tebe je to jasne🙂 A za prvni tyden je to super🙂 gratuluji

misicka455
2. bře 2009

Jé jaro tak to je krásný jak ty kila tak ty cm 😉 Já musím tento týden trochu zarat, ale nějak se mi to nedaří je mi pořád nějak blbě , pitomé nachlazení a ke všemu mám nějaké chutě jako dneska na posezení půlku dia čokolády 😀

jaro21
2. bře 2009

Taky jsem dneska zhřešila,po týdnu odříkání jsem doslova sežrala kousek BEZE ROLÁDY 😅