Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

seci
4. led 2011

já jím jenom selskej jogurt, je tučnější, ale je to jogurt a ne želatinová majda plná éček, těm light se vyloženě vyhýbám, to nemá s jogurtem nic společného.......dávám si do toho jen kakao a je to mňamka 😵

@lifinka něco na vyvolání ovulace?já se těch léků bojím a nejím je, i když mi nabízeli, prostě nedůvěra, no

luuca.b
4. led 2011

ahojky holky🙂 asi to tu budu muset prostudovat co kdy jíte

lifinka
4. led 2011

seci, jasně na menstruaci a ovulku bez léků ji nemám a chce mít druhé a nejde to, že,,,první trvalo 4roky.A ty držíš kořínkovou???

seci
4. led 2011

jj, kořínkovou...až mě začne nudit, tak vyměním za něco jiného, ale to se nedá měnit po týdnech, takže aspoň 2-4 měsíce se jí chci držet 🙂

lifinka
4. led 2011

seci, já jsem jí už držela 3x v životě, jednou jsem zhubla -18kg a pak -10kg a -21kg, tak a teď se po roce vracím zpět ke kořínkové a chci to vydržet až do důchodu 😀 , mám sklony k obezitě, takže nesmím už s děl. skončit. Kupuji si zeleninové placky jsou to 2ks ve fólii a jsou k bramborám a k soj. tatarce výborné i k bram salátu, který si kliďo dám, když si ho dobře nakombinuji s majonézou zase sójovou to je jasné.

winii
4. led 2011

@lifinka teda tak to máš krásný úspěch s touhle dietou, já jí nidky nedržela teďka poprvý takže jsem zvědavá, jestli na mě taky bude tak dobře fungovat

@seci no měla jsem obyčejný, ještě nejsem nějak spešl na tu dietu připravená, takže jsem doma neměla nic lepšího a samotný rohlík jsem nechtěla, takže zítra musím na nákup a koupit zásoby a vhodný potraviny

dneska jsem si i dala cvíčo, ale musela jsem přestat pač malá se mi začala tak šíleně tlemit, že jsem musela s ní a pak už to nešlo 😅 no asi se jí líbilo jak u toho funím a sřehotám 😀

lifinka
4. led 2011

winni a ani jednou jsem necvičila 😕 srašně jsem to pocítila na cm!!!Mám deníček a tam jsem si každé pondělí zapisovala úbytek v cm a byla jsem stále překvapená, u poslední -21kg jsem na 9 místech těla měřila apo těch 4 měsících jsem to sečetla a bylo neuvěřitelné to, že jsem dala -100cm po sečtení, dobrý co?jen to hold nevydrželo 😠 tak chci zase začít a už nikdy nepřestat nebo přejít pak na jemnější graf SPLK.

korchy
4. led 2011

@lifinka
Tak to jsi fakt úžasná,že jdež do toho znova a znova.Máš úžasný výsledky.Já jí držím poprví,tak jsem zvědavá 🙂

winii
4. led 2011

lifinka pane jo tak to je supér -100cm no to ani není možný, doufám, že taky něco dám dolů, potřebuju to kvůli dalšímu těhu, abych nebyla jak sud a hlavně, kvůli trombofílii, kterou mám 😖

holky jak je to s pečivem to se může teda jíst jen v kytičkový den?? a když jsou zvířátka tak žádný pečivo nejíte?

seci
4. led 2011

pečivo jen celozrné, žádná bílá mouka! a jen v kytičky...

winii
4. led 2011

oujéééé 😖 ,no tak to se dá vydržet ne, jednou za dva dny nemít pečivo, celozrnné mám ráda, takže tam je to v poho a jak to máte s pitným režimem kolik toho vypijete, já jsem na tohle hrozná a moc tomu nedám, ale snažím, se dneska jsem dala 1,5 a běhala jsem na záchod každou chvilku

a kafe se pít může nebo je to taky omezený 😕

klara89
4. led 2011

Ahojte holky, tak já jsem dnes papala zvířátka. Na snídani vaječinu s cibulkou a žampionama s majonezou, potom pár koleček šunky se strouhaným sýrem, ve městě pár oříšků a na večeři mám už podruhé kuřátko se zelím a s trochou majonézy. TeĎ si jdu pustit zprávy a zacvičit si, dneska jsem se viděla v kabince a HUMUS !!!
Tak se držte a snažte kočky 🙂

misicka455
4. led 2011

Teda vy jste s e rozjely 😀 Někdo tu psal , že má rád colu tak udělám radost a cola light se může 😉

Jinak kafe s mlíkem se zviřátkama a kafe se sojovou smetanou s kytkama,

Jo kdo musí sladit kafe nebo čaje tak jedině dia cukrem !!!!

misicka455
4. led 2011

neutrální skupina se kombinije jak se zviřátkama tak kytkama

misicka455
4. led 2011

marmaláda s emůže ,a le pozor zase jen dia marmeláda a nebo neslazená .

seci
4. led 2011

já teda majonézu nemůžu, to prostě nehubnu, stejně tak sacharidy večer, ale dneska jsem nevydržela a dala si večer rejži s rozinkama a skořicí, tak uvidím, co zítra poví váha, ale zatím po kytičkách vždy mírně nahoru, po zvířátkách dolů....zvířátka více dní mi ale nejedou, asi se zkusím překonat....

klara89
5. led 2011

jako jo no .... Ta majoneza nebude nejlepší na hubnutí, je kalorická jako prase ... Budu s ní šetřit. Když máš ale kytičky tak to jsou hlavně sacharidy, tak já nevím co by sis chtěla dát na večeři .. Podle mě je rýže s pár rozinkama v pohodě 😉
Doufám, že si tímhle stravováním spíše neškodíme ... Tělo asi potřebuje každý den určitý počet všeho . Bilkovin, sacharidů a tuků a když mám Zvířecí den, tak nemám šanci nasbírat sacharidy, a když mám Kytičkový, tak zase nemám šNCI nasbírat tuky a bílkoviny už vůbec ne .. Možná by bylo lepší dělit jen v rámci jednoho jídla a dodržovat odstupy.

kive76
5. led 2011

@lifinka ahojky, ty jsi teda šikulka...

jo holky koukala jsem, že už vyšel časopis dieta... a je tam detox dieta na 7 dní ..tvrděj že prý až 6 kg dolů za týden..no ale pak podle mě se to hned nabere zpátky... ☹

radusv
5. led 2011

@misicka455 děkuji za odpovědi 😉 s tou colou jsem to byla já a moc si mě potěšila 🙂 sice mám radši normoš než light, ale teď za ní budu ráda 😀 samozřejmě jen občas ne každý den!

peta1
5. led 2011

Tak já nevím co dělám špatně. Měla jsem teď dva kytičkové dny za sebou. Jeden den jsem zhubla půl kila a druhý den jsem přesně to samé měla zase zpátky.

winii
5. led 2011

holky já na váhu ještě ani nelezla, budu chodit jednou týdně

dneska mám kytičkový, tak jsem si dala suchej chleba, pač jsem na nic jinýho neměla chuť

jak je to stím pitným režimem kolik toho vypijete za den a co

radusv
5. led 2011

@winii já mám taky ještě dneska kytičky a dala jsem si suchý rohlík 😉
pitný režim je asi normální jako před dělenkou - 1,5 až 2 litry denně

na váhu lezu každý den, ale zatím jsem na stejné váze, což bych taky chtěla od 2.1. 😉
jsem trpělivá 🙂

winii
5. led 2011

@radusv no já právě tomu pitnýmu režimu moc nedám, takže se snažím to do sebe cpát tu vodu vím, že je při hubnutí důležité pít hodně, já jsem před svatbou schodila 15kg a to jsem se cítila moc dobře a pak přišlo těhu a bylo to nahoře 😝

já jsem taky trpělivá dneska si dám běh na stroji až G. usne aby se mi zase netlemila 😀

radusv
5. led 2011

@winii tak já v práci vypiju 2 litry plus večer něco doma, ale o víkendu když jsem doma to je s pitím bída - to dám sotva 1,5l
takže musím napravit a stále mít uvařený čaj
já si bláhově myslela jak do svatby něco shodím a nic, vdávala jsem se "nateklejší" 😀
o mimi se snažíme, zatím nic, tak jsem se dala na hubnutí, až otěhu tak je mi to jedno a pak bych zase začla 😉

winii
5. led 2011

@radusv ty chodíš pracovat a kdo je s malým doma taťka? já bych občas taky potřebovala vypadnout mezi lidi

no švagrová mi říká, ať se na to hubnutí vyprdnu, zadělám na další a pak můžu hubnout, ale to já nechci bych pak byla koule a bylo by to ještě horší, tak držím palec ať nečekáte moc dlouho 😉

radusv
5. led 2011

@winii to slyším taky ať kašlu na hubnutí, že to nemá cenu když chci mimi, ale já to dělám pro svůj dobrý pocit a ne pro okolí 🙄 😉
děkuju 🙂

winii
5. led 2011

@radusv jj určitě okolí nám může po.. 😝 , něco dáš dolů a pak nemusíš mít strach, že tolik přibereš, maximálně budeš na tom samým co teď a to jsi už měla takže to nebude tak katastrofální, ikdyž ségra třeba při těhu nabrala 35kg, měla 65 před těhu a teď je nešťastná, že to nemůže dát dolů, vždycky brečí nad těma hadříka co nosila, se jí nedivím já bych řvala jak tur 🙄

winii
5. led 2011

@peta1 já teda nevím jak dlouho to držíš, ale já jsem to nikdy nedržela, tak nevím jak to chodí, ale třeba to na začátku takhle habruje ta váha než, si tělo zvykne na tu změnu, za týden to třeba bude už lepší, chce to vydržet 😵

kive76
5. led 2011

@winii AHOJKY, tak s přítelem se snažíme o mimčo, ale říkala jsem si, že i když se pak přibere, že by bylo dobrý ted něco zhubnout, a pak "přibírat" na novo .

kive76
5. led 2011

@radusv ahojky, přesně tak jak říkáš...s tím hubnutím před těhu...a pak nanovo... 🙂