Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

ivanas11
7. bře 2011

Ahojky 🙂

@vodickova.jana Teda to je obrovská ztráta kil náhodou 😉

@triowax Ivi už se na tom pracuje - však víš. 😒 😉

@korchy bramboráčky s mrkví? To je dobrej nápad. 🙂 Já už je nedělala ani nepamatuju, nikdy se mi nechtějí strouhat brambory 😝

triowax
7. bře 2011

@ivanas11 v pohodě. Dyť jsem ti psala.

vodickova.jana
7. bře 2011

holky a jak to děláte s bramborákama...tam je vejce a to do toho nejde ne???
@ivanas11 díky...no docela mě to překvapilo tak snad mi to půjde rychle dolů... 😉

korchy
7. bře 2011

@vodickova.jana No vejce jsem nedala a taky byli supr.
Gratuluji kúbytkům na váze 😀

triowax
7. bře 2011

Jani gratulka.
A jinak kdyžtak žloutek by měl být neutrál.

vodickova.jana
7. bře 2011

díky...tak příště si udělám asi bramboráček...mnam mnam... 😵

misicka455
8. bře 2011

@vodickova.jana krásny dvě kila dole super 😉

vodickova.jana
8. bře 2011

@misicka455 díky doufám že se to pak nezasekne.... 😖
Dneska mám opět zvířátka....je to nějaký lepší než ty kytičky

a musim se přiznat že jsem včera zhřešila...byla jsem ve městě akoupila jsem si malý tvarohový koláček...jako za odměnu... 😀 😀

triowax
8. bře 2011

@vodickova.jana jen si obcas dej.

My řešíme autí. Přišli jsme k názoru, že bez auta už je to docela hnus.
Tak vybráno máme. Jen já jsem strašně dlouho neřídila, a mám strach.

vodickova.jana
9. bře 2011

Ahojky tak dneska mám kytičky, tak jsem si udělala k obědu brambůrky s květákem (vařeným) a malýmu to samé... 😀 😀 a jak pěkně baštil....sice to bez soli není ono, ale jemu to naštěstí nevadí... 🙂

a zítra jdu ke kamarádce na návštěvu, tak asi budu hřešit, protože připraví vždycky vynikající chlebíčky.... 😅 😅

vodickova.jana
9. bře 2011

@triowax a jaký máte vybraný???

triowax
9. bře 2011

Chtěla jsem fabku, tak bude fabka.

misicka455
9. bře 2011

Jani občas si zahřeš ,a le né moc často vím, že je pak těžký se dostat potom zpátky 😀

korchy
9. bře 2011

@vodickova.jana Přesně jak píše miška,semtam si klidně zahřeš.Ale měj na paměti,že se to hubnutí na pár dní zpomalí nebo zastaví.Já občas zhřešim,takže mi váha stojí.... 😉

vodickova.jana
9. bře 2011

@triowax a sedan nebo kombi???

Holky já vím..budu se tam snažit zobat jen zeleninku..ale asi nevydržím...jak se znám.. 😀 😀 No já jsem ráda že vůbec hubnu a jeslti to půjde pomalejc to už neřešim.... 🙂

triowax
9. bře 2011

@vodickova.jana hatchback

triowax
10. bře 2011

Tady je nějaké mrtvo.

korchy
10. bře 2011

@triowax Ahoj,no mrtvo tu je.Já tento týden ani moc nestíhám sem psát,jsem skoro pořád do večera v práci.

triowax
10. bře 2011

@korchy no pracující mají omluvenku 🙂))))))))))
Ne, já tay moc nestíhám. Lítali jsme kolem toho auta, nakonec si ho nechame dovezt z německa na leasing

vodickova.jana
10. bře 2011

Ahojda holky...tak sem dneska snažila odolat,ale nešlo to.....ale měla jsme jen tři chlebíčky...a jeden kousek rolády... 😀 😀 No ale zítra jdu zase na to... 😉 asi si dám zvířátka...a udělám si lečo...

triowax
10. bře 2011

@vodickova.jana

tohle je na dělence asi jediné blbé no.
když pomícháš, dává se tělo dokopy dva dny.
Když máš normální dietu a dáš cokoliv jiného, naví, tučného, můžeš přidat pohyb a vyváží se to.

triowax
10. bře 2011

Já jsem navíc dostala o týden dřív ms. 21 dc ms to je hnus.
Vetsinou teda tri dny pred ni spinim, ale ted je to fakt tyden dopredu.
fuj.

vodickova.jana
11. bře 2011

@triowax no jo je to blbé...ale co bysme kvůlí nějakýmu tomu úbytku neudělaly... 😀 😀 ještě bych se mohla dokopat cvičit...ale nějak na to není čas...🙂

ivanas11
11. bře 2011

Ahoj holky. 🙂
Jdu vás jen pozdravit - přes den sem nemůžu, protože mi to Luci pořád vypíná anebo po mě leze a mačká klávesnici a večer mi celej týden nejde skoro nic spustit! Tak aby jste si nemyslely, že jsem na vás zanevřela. 😉

vodickova.jana
11. bře 2011

@ivanas11 to chápu...ten náš drak když nejsme na pc ale na noťasu tak pořád chodí kolem mě...tahá za kabely, myš... 😀 😀 jsou to lumpíci.. 😀

a chtěl jsem se zeptat, dnes jsem byla v DM koukala jsem po těch sojo paštilách...ale nějak jsem je nenašla..a je to velký DM ...ale nečetla jsem u všech složení jestli nejsou ze soji...proto bych poprosila kdo je kupuje, napíšete my aspon výrobce???Děkuji....a koupila jsem si sojový vanil. mlíko a mnammna 😉

triowax
11. bře 2011

Jo já tady mám nějaké slevové kupony do Dm na sojové výrobky, mléka a podobně,kdyby někdo chtěl.

korchy
11. bře 2011

@vodickova.jana já našla ty paštiky v DM svýrobkama BIO

vodickova.jana
11. bře 2011

@korchy no jo jenže oni tam toho mají docela hodně...a neim která paštika to byla...mají tam i nějaký normální...asi... 😅 😅 byla jsem tam s malým tak jsem neměla čas pročítat složení.... 😒

triowax
11. bře 2011

@vodickova.jana Jani třeba v bile prodávají ten sojový tataráček - je výborný.

vodickova.jana
12. bře 2011

@triowax no jo jenže u nás už Billa není.....měli jsme jí kousek od baráku,ale ted jsou tam místo ní čongové... 😨