Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misicka455
2. dub 2009

No to věřím , mě byještě stačilo tak pět 😉

misicka455
2. dub 2009

Tak já teďka tady nebudu 14 dní valíme na dovču tak jsme zvědavá jak se tam budu stravovat máme to i s jídlem 😉

jaro21
4. dub 2009

Tak si to tam pěkně užijte!!!! 😀 😀 A POZOR na dovče se vždycky pěkně přibírá 😎

lenik_25
6. dub 2009

Ahojky, můžu mezi vás? Dneska jsem začala s dělenou stravou, protože se mi jinak nedaří shodit přebytečných 10kg po porodu. Kdysi jsem dělenku držela a pomáhala, pak se to ale zastavilo a kila nešla dolů.

jaro21
7. dub 2009

Ahojky,no jasně-vítej. Mě se to teď taky nejak zastavilo.

lenik_25
9. dub 2009

Já jsem začala tohle pondělí a včera když jsem stoupla na váhu po 2 dnech dělení 1 kg dole. Dneska už zas 0,5 kg nahoře. Tak si říkám, co to má znamenat, ale to může být i v zadržování vody, asi se fakt nevyplatí vážit denně. Člověk akorát přemýšlí nad kravinama.

misicka455
14. dub 2009

Ahojky holky, koukám že to tu pěkně vázlo . musím se přidat , že jsem prostě 14 dní dělenku nedržela, prostě to nešlo, ale stoupla jsem na váho kilo za
14 dní dole,ještě jsem se neměřila tak jsem zvědavá n a cm. Od pondělka začinám jakoby znova tak snad se zae něco pohne směrem dolů 😉

Lenik vítej mezi náma, a važit se deně je blbost a hlavní jsou cm 😉

lenik_25
16. dub 2009

Ahoj, to máš pravdu, že vážit se denně je blbost. Na váze jen 1 kg dole a už to je asi 10 dní, co držím dělenku. A na cm mám v pase asi 4 cm dole. Ale ještě je kus práce přede mnou. Od minulého pondělí držím zvířátka a už mi to docela leze krkem. Prý je dobré si pro start dát 3 týdny zvířátek, ale vidím to, že zítra to balim a dám si konečně rejžičku, sojové maso... no zkrátka už ta zvěř není po takové době pro mě.

To máš super, že jsi nedržela dělenku a i přesto kilo dole.

misicka455
17. dub 2009

No já to tedy po dvou dnech musím střídat jinak by mi z otho hrabalo 😀

4cm je ktásný start 🙂

misicka455
19. dub 2009

Tak od zítřka jdu znovu po skoro třech týdnech do dělenky tak snad to půjde zase dolů 🙂

misicka455
20. dub 2009

Holky dělenky tak kde jste?

misicka455
30. dub 2009

Zase nikdo 😒

misicka455
5. kvě 2009

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

lenkabm
8. čer 2009

Ahoj holky 🙂 -můžu se přidat?

misicka455...koukám,že jsi těhulka,to nevadí na dietaření?
O dělence jsem slyšela ,ale nikdy neprubla,ani nevím,jak se to má přesně držet a co a kdy baštit ☹ .

kive76
9. čer 2009

Ahojky, ráda bych se k Vám přidala. zejtra ráno se zvážím a začnu s dělením. jakou máte váhu a kolik se vám už podařilo schodit a za jak dlouho?

kive76
10. čer 2009

tak jsem se dneska ráno zvážila a mám 72,5 kg...dost hrůza, a v pase 78 cm, tak s tím zkusím něco udělat. tak držte palečky at to zvládnu. Já zas někde četla , že je lepší začít týden na zvířátkách a pak to střídat.tak to tak zkusím. dřív jsem jí držela a za týden jsem dala dolů tak 2,5 kg...tak doufám, že mi to zas půjde. 🙂

kive76
10. čer 2009

misicko455: gratuluju k otěhotnění, my ted s přítelem začneme od června se snažením.

nikar
18. čer 2009

Čauky holky, my doma dělenou drželi, zhubla jsem asi 10 kilo. Ale nebyla přísná, jako jen zvířátnka a jen kytičky...my dávali pozor, abychom to v jednom jídle nemíchali...z diety mi zůstalo, že nesladíme, nezahuštujeme, snažíme se olej používat minimálně a jen když si chceme dát něco smaženého - vyjímečně....ale zase chci začít, je to rok, co jsem zhubla těch 10 kg a po tu dobu střídave hubnu a tloustnu max 3 4 kila, víc to nahoru nešlo, takže se dá říci, že jsem po ukončení dělenky nepřibrala...no uvidíme, jak nám to zase půjde 😉

misicka455
21. čer 2009

😀 Ahojky děkuji ke gratulaci 🙂

Já si myslím, že dělenka a ni v těhu nevadí, ale já jí teď moc nedodržuji ze začátku jsme měla pekné nechutenství takže jsem byla ráda, že jsem do sebe něco dostala a nedívsla se zda je to dělené nebo ne.
Já zhubla během tří měsícu o deset kilo tak jsem , ale teď počitám , že je dostanu zase nazpátek 😀 Po porodu budu , ale dělenku držet abych ty kila co jsem nabrala v těhu dala zase dolů 😉

Jak piše Nikar nějaké návyky mi, ale zůstaly doteďka nesladím a hodně potravin mi z dělenky zůstalo jako sojové mléko, které jsem dřív vůbec nepoužívala atd...
Tak držím palečky ať jdou kila dolůjá na tom byla hůř začínala jsem něco kolem 80kg a teď mám 67 😉

kive76
24. čer 2009

ahojky, tak jsem to nezvládla.. a začínám ode dneška znova.koukám, že 10.6. jsem měla 72.5 kg a ted což je hrozný , že to šlo tak rychle nahoru mám 75 kg...děs běs...takže začínám dneska na zvířátkách. máš krásnejch 67 ...jé to chci taky..

misicka455
27. čer 2009

Kive hlavně se po jednom nezdaru nezdávat¨. držím palečky ař kila jdou dolů 😉

misiska
1. črc 2009

Ahojky holky, jsem tu poprvé a máte tu velmi zajímavou diskusi. A když se tak bavíte o té dělené stravě, nešlo by mi taky poslat na mejl tu tabulku od p.Kořínkové? A nenašly jste některá na netu i její receptíky? Taky to zkusím. Kolik Kg se dá zhubnout za měsíc? A nevrátí se to zpátky, kdybych to přestala dodržovat? Díky Míša

misiska
1. črc 2009

Ahoj - přidala jsem zde odpověď a ona se mi nezobrazila - nevíte co s tím je? Prosím?

kive76
2. črc 2009

Ahojky, nějak mi to nejde dolů mám pořád hrozně 74,4 kg.do ted jsem to střídala, tak si ted tak týden dám zvířátka. a uvidím jestli to půjde lépe dolů..
co ty misisko kolik vážíš? budeš teda taky hubnout dělenkou?

misiska
2. črc 2009

Ahojky - no tak kolik važim - kolem 70 tak nejak se drzim, ale chtela bych mit aspon tech 63 (to by byl muj ideal) - ale nevim jak nato - nemam zadny veci k tomu, myslis zeby jsi mi mohla poslat kive76? A jak dlouho dělenku držíš ty? kolik jsi vážila stále 74,4?

bohca77
9. črc 2009

Ahoj holky, taky se premluvam, ze s delenim zacnu. Vzdycky je nejhorsi zacit, pak uz se to da... Kdysi jsem to uz drzela fungovalo to, ted zase musim nekde oprasit ty zakladni pravidla!

kive76
9. črc 2009

ahojky, misisko, jsi z Kladna? že bych ti půjčila tu knížku od L. Kořínkové já už si to tak nějak pamatuju z hlavy..a koukla by jsi na to, mám teda 2 knížky, nebo ti ofotím tu základní tabulku...nejde mi to držet...potřebuju nějakou spolu dělitelku, abychom se vzájemně podporovaly..no pořád mám těch 74,4... a nejde mi to ..tenhle víkend hlídám švagrové psa, tak to budu kupovat jen nějaký masíčka , tak ze soboty do pondělka by nemusel bejt žádnej problém...dělit...a pak snad to už konečně zvládnu... taky bych ráda těch 63 kg..ale bohužel 😢

kive76
9. črc 2009

jo a jinak misisko v diskuzi na začátku nebo tak nějak během, je přesně rozepsáno co se jak dohromady může jíst,a co né...a nějaký receptíky..

misicka455
10. črc 2009

Holky prolistujte téma od začátku a najdete hodně dprých receptů a taky zajimavích odkazů 😉

Jinak já to nedržela po týdnech to by mi to lezlo na nervy, ale po dvou dnech 😉

kive76
13. črc 2009

tak v sobotu jsem už konečně začla... a z těch 74,4 kg jsem se k dnešnímu dni došplhala na 73 kg...takže zatím dobrý jde to...