Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

misiska
15. črc 2009

Achoja - kive76. Bohužel, nejsem z Kladna, ale z Úsova, je to takové malé městečko, sačila by mi ta tabulka a nějak bych si to dala už dohromady. Ted jsem nedávno byla na krvi a dozvěděla jsem se, že mám cholesterol 6,5 což je mooc velkej, nato,že mi je teprve 21 takže cca 14 dnu držim dietu (snažim se vyvarovat tukum, cukrum a potravinám, kde je moc kJ atd. ) no a ono se to celkem dá. Už jsem shodila kilčo, takže super. Ale do toho taky běhám (skoro každý den 2,8 Km), jezdím na kole teď jsem byla na Rešovských vodopádech s přítelem (na kole) no a tak se snažím i hodně sporotovat. Zkus to taky - člověk se cítí fajn. A jestli by jsi teda byla tak moc hodňoučká a tu tabulku mi ofotila abych mohla podle toho kombinovat papání bylo by to super. Jinak pokud máte holky FACEBOOK, tak ja mam mejla miki.wo@seznam.cz tak si mě tam hoďte - ahojky

misicka455
28. črc 2009

Holky kdyby měl někdo zájem mám doma tři knížky o dělené stravě od Kořikové prodám za 300kč včetně poštovného 🙂

A jak vám to jinak jde?

mitina
28. črc 2009

Ahoj misicka455 🙂 Mala by som záujem o knižky od Lenky Kořinkovej. Nevadilo by Ti že som zo Slovenska? Priplatila by som za poštovné. Ak by si bola taká láskavá nenapísala by si mi konkrétne aké knižky máš. Minulý týždeň som natrafila na nete informácie o S.P.L.K. a odvtedy mi to nedá spávať. ☹ Potrebujem dať dole aspoň 20kg 😀 Vždy som vravievala, že pokial má žena vetšie prsia ako brucho, tak je dobre, ale mne manžel povedal, že keby som nemala bradavky, tak sa mi to vyrovná 😝 Napíš mi na adresu +421333902801@orangemail.sk Ďakujem.

bohca77
5. srp 2009

Ahoj holky, kam byste zaradily olivy?? Diky...

misicka455
6. srp 2009

Mitina napsala jsem ti Ip, tak se ozvy zda máš zájem 😉

porcik
8. srp 2009

Ahoj holky,právě jsem se zaregistrovala a jsem ráda, že zde běží téma dělená strava. Od včerejška jsem na ni najela a doufám, že vydržím. Mohl by mně někdo zodpovědět otázku co mák? myslím, že půjde do kytiček, ale nikde jsem ho nenašla. děkuji 🙂

anela121
28. srp 2009

Ahoj holky. Prosím o radu a info. Před týdnem jsem začala držet dělenku. Váha však nejde dolů ☹ . Zřejmě jsem nedočkavá. Chci se zeptat, za jak dlouho po zahájení dělenky klesá váha. Díky 🙂 .

misicka455
26. říj 2009

Mě ze začátku taky moc váha nešla nebo pomalu a pak až si tělo najelo na tuto stravu tak to valilo 😉

peppapig
24. lis 2009

Ahoj maminky, taky jsem tento tyden najela na delenou stravu, zatim jsem vsak zacatecnik, motivoval me k tomu muj tatka, kteremu to pekne jde uz nejakz ten mesic a citi se skvele. Rada bych abz se tato dietka stala soucasti meho zivota. Nejake typy? Urcite se postupem casu budu hodne ptat (ted jsem u nasich takze s tatou se to lepe tahne, ale az odjedu domu bude to asi peklo). Musime ozivit debatu 😉

misicka455
29. lis 2009

Peppapig tak držím palečky. U ná teďka není dělenka aktuální jsem vůbec ráda, že tak trochu zvladám diabetickou dietu, ale určo po porodu budu něco chtít srazit dolů tak se k dělence vrátím, 😉

misicka455
17. únor 2010

Tak koukám, že to tu moc nefrčí já chci s dělenkou začít od Března mám od porodu pořád deset kilo na sobě tak doufám, že půjdou pěkně dolů 😉

tymothy
17. únor 2010

Já osobně jsem ji nikdy nedržela, ale mé 2 kamarádky ano, a u obou to mělo ten efekt, že sice zhubly, ale ve chvíli kdy se zase vrátily k normální stravě, zas všechno (i víc) nabraly zpět. Takže to asi nebude žádný zázrak...Ale co jsem se doslechla, tak je lepší dieta podle krevních skupin.

misicka455
21. bře 2010

No člověk i po tom co přestane tu dietu držet by se měl trošku hlídat. Jak se řiká kdo chce zhubnout na pořád nesmí držet diety , ale změnit stravovací návyky. Já tedy ještě nezačala dělenku držet nebyly k tomu podmínky, ale doufám že od Dubna to půjde už se na sebe nemohu ani podívat 😉

kive76
10. kvě 2010

držíte někdo dělenku? já ode dneška začínám...

wellnesss
11. kvě 2010

Neco mnohem lepsiho a levnejsiho,nez delena strava je strava pomoci nutricnich doplnku,ktere dodaji vsechny potrebne vitaminy a zivyny do tela. Vrele doporucuji poradu bud pres email krejji@seznam.cz , nebo vyplnit formular na strankach www.hubnete.cz/rychleaschuti

misicka455
11. kvě 2010

Já se už nějaký ten měsíc dokopavám, že bych taky začla , ale ne a ne začít 😀

kive76
11. kvě 2010

no u mě je to to stejný...pořád si říkám,že začnu a nic....a od kdy chcete začít? nebo začnem obě až od pondělka?

kive76
11. kvě 2010

a budem se podporovat? vzájemně? já radši baštím zvířátka než kytičky...

kive76
12. kvě 2010

tak tu dělenku zatím nedělám...

misicka455
14. kvě 2010

A pročpak nakonec dělenka nebude?

evaje
18. kvě 2010

Nevím nevím,holky, já mám taky 8 kg po dětech, ale mám pocit, že jediná možnost jak zhubnout asi bude nežrat 😖 Jak se říká " v koncentráku tlustých nebylo 😅 " Takže dělenka nedělenka, musíme přestat tlačit do hlavy. A taky si říkám, že je lepší rožnout svíčku, než nadávat na tmu. držím vám pěstičky 🙂

misicka455
20. kvě 2010

Podle mě nežrat je pěkněj omyl všech diet to nebudeš jíst už celej život? Já si osobně myslím, že jde o to upravit si jídelníček a zařadit pohyb 😉

kive76
20. kvě 2010

a misicko455 ty jsi začla s tou dělenkou...?
asi od pondělka si jí dám...

misicka455
21. kvě 2010

Já jsem dělenku držela před porodem a zhubla během třech měsícu deset kilo a nahoru už nešly až potom v těhu jsem je zase nabrala a teď bych je chtěla dát dolů , ale zatím nezačinám jelikož nás teď doma čeká hodně stresujicí období a ještě do toho hlídat si co jím by bylo fakt na palici a ke všemu budu několik dní mimo domov a tam budu muset jíst to co mi dají jinak bych se za jídlo nedoplatila, ale jak dojedu domů a když vše dobře dopadne jakože dopadne tak se do ní chci pustit. Ke všemu jsem zase oprášila ORbitrek což si myslím, že je dobrej stroj na podoru hubnutí 😉 Takže s touto kombinací bych chtěla těch mím teď už asi 13 kg dát dolů 😉

kive76
21. kvě 2010

tak já jí taky dřív držela,a bylo to o.k. ale ted se do toho nějak nemůžu dostat. ☹ ale v to pondělí mám dovču, ,musím na gynekologii, tak to od pondělka zas zkusím..za 3 měsíce 10 kg to bych taky potřebovala, zkoušíme mimčo, zatím to nejde...tak bych ráda "tloustla " z mála... 🙂

misicka455
21. kvě 2010

Jo jo přesně já jsme to taky tak měla abych přibrala co nejmín, ale bohužel v těhu jsme byla extrém a přibrala stejně hodně, ale teď si řikám mít ještě těch deset tak už je ze mě dost solidní koule.

kive76
21. kvě 2010

a kolik jsi přibrala v těhu? a kolik šlo dolů po porodu?

misicka455
21. kvě 2010

20 kg a dolů šlo tak deset jenže stresem jsem se prožrala o další tři kila navrh 😠 Takže teď bych chtěla dát dolůmin deset , ale čím víc tím líp 😉

kive76
22. kvě 2010

to mě nikdy když jsem tu dělenku držela se deset nepodařilo dát dolů, jen tak těch 5kg, pak jsem se nadchla a bohužel přibrala víc. ted mm 78 kg...ale před třeba tejdnama jsem měla 8O kg...ale nebylo to sundaný dělenou stravou, ale prostě jsem mín jedla...ale od pondělka určitě začínám...24. 6. máme od ráce večírek, tak bych do tý doby,zas ráda něco dostala dolů, no snad se zadaří 🙂

misicka455
22. kvě 2010

😉 Task budu držet palečky ať to výjde 😉 No já k tomu měly i ten pohyb proto asi těch deset 😉