Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

winii
7. led 2011

@kive76 no vidíš, já taky poreferuji večer až přijdu, jestli to semnou teda nesekne 😀

@peta1 tobě to jde teda 😵 já se ještě nevážila, nějak nemám odvahu, zkusím to v pondělí to bude týden tak třeba se ručička pohne dolů

kive76
7. led 2011

@winii když jsem to přežila já...tak ty určitě 🙂

peta1
7. led 2011

Mně se to hnulo skoro až po 10 dnech. Jinak to bylo jak na houpačce. Včera jsem přečetla knížku od Kořínkové a můžu jen doporučit. Moc hezky se četla a všechno je tam pěkně vysvětlené.

kive76
7. led 2011

@peta1 to mě se dělenka hne dolů rychlejš při vícero zvířátkovejch dnů za sebou, než kytičkovejch...a to tak že dávám tak 3 zvířátka, a jednu kytku 🙂 a mám tak kilčo dole., někdy půl kilča .ona mám dojem v té své myslím, že snad první knížce píše, že za 3 dni se dá sundat to kilčo dolů...a je fakt, že tam píše ,že radši jí kytičky....

kive76
7. led 2011

@peta1 ale jinak s tou houpačkou máš pravdu...jednou jsem po 14 dnech v kuse...bez přerušování, ani sebemenšího měla 5 kg dole... ale jedla jsem víc těch zvířátkovech dní za sebou...myslím 4-nebo 5 dní a pak jedny kytky...ale jak říkám ted jsem se do toho ještě nedostala...máme ještě různě oslavky...a to se mi nechce chybět 🙂 i když vlastně pak se i trošku vínka může... 🙂 ale je fakt, že se to zastaví, a pak zas začíná se jakoby od začátku

peta1
7. led 2011

Já teď měla 2x zvířátka, ale dnes už dám zase kytičky. Tak uvidíme zítra.

peta1
7. led 2011

To je krásný 5 kg za 14 dní.

peta1
7. led 2011

Nějak se nemůžu rozhoupat se cvičením. Malé rostou zuby snad nepřetržitě už 3 měsíce a já se kloudně nevyspím. Tak ani té energie moc není.

kive76
7. led 2011

@peta1 no a já jsem pro změnu líná...ale už si plánuju od února pravidelnou posilku 🙂 musím končit mám docela dost práce v práci..pááá

seci
7. led 2011

ach, pět kilo za 14 dní by bylo super, ale já jsem dneska taky spokojená, večer jsem si furt říkala, že to není možný, že po rostlinkách mám vždycky zas něco na váze nahoru, tak jsem večer před spaním vizualizovala, že tam bude 117,3 nebo méně a bylo 116,9.....tak mám tři kila od té nejhorší váhy dole ani ne za deset dní, z toho osm dní dělenky, jupííí....to bych se mohla ještě na těch pět za 14 dní dostat 🙂 .....když vezmu v úvahu, jak blbě normálně hubnu, protože mě zlobí štítná žláza, tak je to skoro zázrak a to se ani nehýbu, protože se učím.....musím vydržet být vzorná, zatím to bylo snadný 🙂

včera jsem měla ráno plný talíř obilné kaše s rozinkama, kokosem a oříšky, pak tak pět kousků ovoce, pak kuskus se zeleninou, zase plnej talíř a večer to samý, takže žádné malé porcičky (ale ani do přecpání, že bych nemohla skoro dýchat) a výsledky jsou, jupíííí 😀

kive76
7. led 2011

@sylvar tu knížku neznám..ale to musí pěkně naštvat, když ty jsi to kupovala za 400 kč, a na tom odkazu co jsi sem dala jí mají jen za 69 kč...☹

kive76
7. led 2011

@seci no jo to vím, že se štitnou žlázou není jednoduchý hubnout, někde jsem o tom slyšela..
pěkně hubneš... 🙂 držím palečky 🙂

peta1
7. led 2011

Tak já se taky léčím se štítnou žlázou.
@seci to je hezký, jde ti to pěkně dolů.

triowax
7. led 2011

Ahoj holky

Můžu se přidat????
Ráda bych tuhle formu hubnutí zkusila.

peta1
7. led 2011

Já se chystám na ovesnou kaši dnes. Máte nějaké stránky, kde jsou recepty na dělenku? Mně se docela zamlouvají některé recepty tady: www.varimezdrave.cz Jsou tam recepty i bez kravského mléka a lepku s různými náhradami, takže dobrá inspirace.

peta1
7. led 2011

@triowax Jasně že se můžeš přidat. Čím víc, tím líp. Hodně nás teprve začíná, tak si aspoň můžeme vzájemně předávat zkušenosti. Já sem nikdy žádnou dietu nedržela, protože mám jídlo moc ráda a nějak to nebylo až tak nutné. Ale po tom třetím těhotenství už to jinak nepůjde. A tady se mi moc líbí, že můžu dost jíst a hlavně zdravě. První týden jsem měla teda docela divný pocit. Byla jsem přejedená, ale pořád jako by mi něco chybělo.Po týdnu už hlad nemám a nepřejídám se. Ani nemám chutě na SLADKÉ A TO JE CO ŘÍCT. Tělo se už asi přizpůsobilo a je mi fajn.

kive76
7. led 2011

@peta1 ahojky, já mám dojem, že někde na začátku této diskuze ,když tato diskuze začínala, že tam byly recepty na tu dělenku...takže jedině si to kompletně přečíst od jedničky 🙂

kive76
7. led 2011

@peta1 jo měla jsem pravdu, ted jsem na to koukala....bud na 2. stránce nebo i dál jsou různý receptíky napsaný od myšičky ...tak se tam inspiruj 🙂

triowax
7. led 2011

@peta1 děkuju za přivítání.

něco mám nastudováno, tak uvidíme.

winii
7. led 2011

tak holky právě jsem dojedla výborného lososa a udělala jsem si k tomu sálátek z okurky a rajčat 😵 , bylo to výborné

@triowax ahojky vítej a přidej se čím víc nás bude tím líp, aspoň se budem podporovat 😉

triowax
7. led 2011

winii já hlavně čekám, že co nejdřív budem schopni koupit eliptical a s pohybem se mi bude líp držet strava....

seci
7. led 2011

@triowax dělenka výborně funguje i bez pohybu.....pohyb je samozřejmě super, ale víc pro zdraví než pro hubnutí, já se teď nehýbu skoro vůbec a jde to dolů jedna báseň 🙂 ...a to se ani nemučím hlady 😉

triowax
7. led 2011

Seci to možná ano, ale púřesto pohyb upravuje poměr hubnutí. Tak abys opravdu hubla tuk a neubývala svalovoá hmota

peta1
7. led 2011

Já se teda zatím nehýbu vůbec a jde dolů tuk. Mám váhu, která ti změří i poměr tuku, svalů a vody, takže krásně vidím, jak každý den tuk mizí.

seci
7. led 2011

@triowax ...však já nejsem proti pohybu 😀 .....ale na nárůst svalové hmoty se vrhnu až po státnicích, pěkně jedno po druhém 🙂

triowax
7. led 2011

U mě to bohužel není jen o zhubnutí, ale taky o zpevnění těla.....jsem nějaká rozkydlá

peta1
7. led 2011

@triowax jo tak to já taky. Ale po těch10 dnech co to držím a necvičím mám o cenťák míň v pase i přes boky. Ale cvičení zahájím snad za týden, tak to pak půjde ještě rychleji.

triowax
7. led 2011

Myslím, že to jde, ale časem se to stejně zastaví a pak je třeba přidat ten pohyb.
Uvidíme.
Já u sebe vím, že když necvičím, tak se nedržím ani s jídlem.
Ale když cvičím,je mi pak líto té námahy a nacpat se nebo dietu porušit.

kive76
7. led 2011

@peta1 já většinou mám co kilčo dole, to cm přes bok, pas dole...