Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

radusv
10. led 2011

@korchy jojo nevím zda to bylo psáno tady, ale i mi to říkala jedna holčina, že je spoustu druhů i tatarák a moc dobrý 😉
a je fakt, že v DM jak píše Mišička je spoustu zdravé stravy od jjeich značky a prý jsou kvalitní 😉
tak tam taky musím nakouknout...

korchy
10. led 2011
kive76
10. led 2011

@misicka455 já taky kupuje paštičky v DM, ale pro kočky.. 🙂

misicka455
10. led 2011

taky mám recept na jednu bramborovou pomazku vyhledám a napíšu je to něco na spůsob tataráku takže se to vítečně hodí na topinky , ale samo že v topinkovači na pánvy by to vsáklo mnoho oleje a to nechcem , že ? 😀

misicka455
10. led 2011

Tak to jsem zatím nenašla , ale naša jsme cuketovou mňamku . Udělám toho vždy více a nechám třeba zavařit a pak to vytahuju a je s toho super lečo nebo na topinky no prostě dá se z toho docela hodně dělat nebo pod maso taky dobrý .

A cuketa - větší
3 cibule,
2 papriky
2 až 4 račajta
česnek cca 5 stroužků
sůl, kečup- klidněi dia aby to bylo dietnější

Vše pokrajíme anecháme uvařit do měkka , ale né do bláta 😀

Taky je dobrá piiza stím 😉

kive76
11. led 2011

ahojky, zdravím tak zatím 3. den zvířátek za sebou a zatím dobrý... 🙂 ale nějak moc nepiju 🙂 akorát teda kafčo 3 v 1..což by se asi moc nemělo ...ale já si ho dělám do většího hrnku, takže ho mám docela dost vodový .. 🙂 a vydrží mi dlouho...ale je fakt, že tak 2-3 denně vypiju ☹

radusv
11. led 2011

Dobré ráno,
tak já si včera nakoupila sójové pomazánky a teď jsem ochutnala česnekovou na tmabou bagetu a mňamka 😉 jsem zvědavá jak bude chutnat tatarák...
taky mám ráda 3in1 nejlépe nescafe, ale přesedlala jsem aspoň na 2in1 😀 😅

radusv
11. led 2011

a piju jen 1 denně někdy ani ne

korchy
11. led 2011

@kive76 To je docela dost,radši si dělej carro nemo jak se to píše.Já denně vypiji přez 2litry 😉 ,ale to dřív taky umě nebylo.Hlavně ke každému jídlu si postavím sklenici spitím a skoro každé sousto zapiji.Tím jsem i dost sytá a nemolí mě břiško 🙂

korchy
11. led 2011

@radusv Vneděli jedeme nakoupit do Varů a už jsem přitelovi říkala,že se stavíme v dm a nakoupim si spoustu pomazánek 🙂

radusv
11. led 2011

@korchy já ale pomazánky kupovala přímo ve zdravé výživě, v DM nevím co všechno mají a včera psala Mišička, že tam kupuje paštiky, tak uvidíš co tam budou mít 😉

korchy
11. led 2011

@radusv Tak uvidím 🙂

kive76
11. led 2011

jo a jinak dneska taky jdu do DM ...teda kupovat kočkám tyčinky, paštičky, a kapsičky.. 🙂 .no a pro něco pro sebe taky kouknu 🙂

seci
11. led 2011

no, já jak se jen trochu nehlídám, tak váha stojí 😒 ...za poslední dva dny jsme si nehlídala pitný režim a jedla jsem méně zeleniny a hned půl kila zas nahoře, ale cítím, že prostě nejsem dobře vyprázdněná, tak to bude tím....musím se dneska fakt hlídat....ale kombinuju furt vzorně, až se sama divím 🙂 ....dneska jsem ale měla divné chutě, na snídani jsme si dala kyselé nakládané ryby 😀 ......a teď piju a piju, mám po tom žízeň 🙂

kive76
11. led 2011

@seci jééé na rybku jsem dostala chuť taky to si jí asi koupím k večeři 🙂

peta1
11. led 2011

Ahoj. Tak mně váha stojí, ale 3 cm v pase dole. Dnes obědvám barevné těstoviny se syrovou zeleninou-rajče, paprika, okurka.

kive76
11. led 2011

@peta1 a ty barevný jsou bezvaječný? já měla dojem, že prodávají barevný jen normální

peta1
11. led 2011

tyhle jsou samozřejmě bezvaječný, ochucený mušle mix. Vůbec nebyly blemstavý, jak bezvaječný těstoviny bývaj.

kive76
11. led 2011

ahojky, jukněte tady jsem našla diskuzi o dělený stravě jak různý ženský hubnou 🙂
http://napsal-zivot.doktorka.cz/delena-strava-p...

peta1
11. led 2011

@kive76 To je hezký číst, jak to pomáhá.

peta1
11. led 2011

Koupila jsem dnes vajahit a až doma zjistila, že obsahuje i sušenou syrovátku. Tak to asi nemůžeme. Nebo jo?

seci
11. led 2011

@peta1 no, vypadá to, že ne...já bych si to nedala....

seci
11. led 2011

@kive76 hezkej odkaz 🙂

peta1
11. led 2011

Dnes teda nevim, nevim. Snědla jsem celé balení celozrnných špaldových sušenek. Jsou slazené javorovým sirupem a není v nich vejce ani mléko. Co mi asi zítra poví váha? 😀

seci
11. led 2011

my dnes byli na otočku v ikea a dali jsme si kuře s rýži-tedy já dvojité kuře a manža dvojitou rejži /s troškou kuřete) a salát, ale teď už zase oba šilháme hlady 🙂

klara89
12. led 2011

Dobré ráno holky 😵
Tak já ode dneška dělím jenom v rámci jídel.Přijde mi to zdravější i praktičtější🙂 Na snídani si dávám vícezrný rohlík s rozmačkaným banánem, svačina: mandarinka a jablíčko, oběd: kuřecí salát se zeleninou a pak se uvidí.

kive76
12. led 2011

ahojky, holky tak jsem se přihlásila do soutěže.. a uvidím jestli aspoň takhle budu mít motivaci hubnout...protože já a pevná vůle, to nejde moc dohromady..

kdyžtak jukněte na stránky..
http://www.fitweb.cz/clanky/akce-diety/396710-r......

jde tam o to,že hubnete doma...pošlete tam fotky a váhu, a kolik by jste chtěli zhubnout, a než ta soutěž skončí pošlete fotky po změně...když se nepodaří zhubnout, nic nepošlete, a když jo tak jo...a případně můžete vyhrát nějakou cenu...
pak Vám pošlou potvrzení, že jste přihlášená, a po 28.2....nějaké další informace k hubnutí...

tak snad se takhle dokopu zhubnout...no včera jsem byla s kámoškou v posilce, a zítra zas zaběhnu..snad mi to nějakou chvilku vydrží no a tady se taky podporujeme, tak snad to půjde,
jinak váhově 4.den pořád na stejné váze, nejde to pořád dolů tak snad se to brzo rozjede

winii
12. led 2011

Ahoj holky včera jsem zumbovala a dobrý jsme nadšená a chytlo mě to 😀

@kive76 já mám zrovna ten časopis doma kde o tom píšou a taky jsme nad tím přemýšlela, ale nevím nevím zveřejňovat svoje fuj údaje a fotku 😅 na to se stydím, tak snad tě to nakopne a půjde to dobře, a oni ti pak napíšou jestli si byla vybraná jo

jinak já moc nestíhám, pač jsem skoro pořád kuchyni, protože vařím na dvakrát pro sebe a pro malou s chlapem, je to šílený, ale chci to vytrvat

kive76
12. led 2011

@winii ty všechny ženský co napíšou heslo...hubnutí do plavek doma...všechny co pošlou maila, nebo fotky jsou automaticky po jejich odezvě vybraný do soutěže, akorát pak jak říkám pokud to " vydržíš " hubnout do konce května , tak pak se posílají ty fotky už zhubnuté 🙂 a mezi těma co to pošlou po skočení soutěže..tě pak můžou vybrat...podle toho jak se jim budeš líbit 🙂 prostě jak se změníš....ono to pak na tý fotce pokud sundáš několik kil, či zhubneš na centrimetry je znát...takže podle toho pak taky budou hodnotit...a případně můžeš vyhrát nějaký hodnotný ceny.. 🙂