Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

radusv
7. únor 2011

@ivanas11 mnou se neřiď, řiď se tím na jaké váze jsi se dřív cítila dobře 😉
já před 9 lety vážila 51kg takový hubeňourek, ale kostlivec jsem nebyla 😀 takže kolem těch 55kg si myslím, že by to byl ideál 😉 dříve jsem nosívala hořejšek vel. 34 a dolejšek 36.... hm postupem času se to číslo zvýšilo na dolejšek 40 🙄
nejhorší je, že mám pořádnou základnu ( prdel a boky ) 😠

no nějak to dáme 😉 a na fotce ti to sluší 🙂

kive76
7. únor 2011

ahojky, tak od zítřka najíždím zas na dělenku ....mám 79 kg ...tak by to chtělo aby to zas pomalu, ale natrvalo jelo dolů 🙂

ivanas11
7. únor 2011

@radusv Né to já se určitě neřídím, jen jsem tak okomentovala svůj stav 😉 . Celkově se dle mě váhou nedá řídit - člověk se cítí dobře tak jak mu to vyhovuje a váha je redlativní.
No a s tou základnou to máme stejný + já mám teda ještě šílený břicho a mraky špeků a boulí ze všech stran, i na zádech 😠
A díky za kompliment. 😉 I tam se dalo co vylepšovat, dokonalost to nebyla, ale určitě jsem se cítila dobře - né jak teď!

ivanas11
7. únor 2011

@kive76 Držím palečky! 😉

radusv
7. únor 2011

@kive76 už jsi v pořádku?
@ivanas11 😉 jak už jsem psala - to dáme a budem se cítím dobře 🙂

snajecka
7. únor 2011

@radusv Gratuluju k supr váze Radu 🙂 no já startuju teda úplně nekde jinde 😢 začínám na 75 kg ale těch 15 by to dolů teda chtělo ... první metu mám 5 kilo abych si nastartovala motivaci ... jakmile se na váze oběví šestka, bude to malinko veselejší 😉

radusv
7. únor 2011

@snajecka děkuji 🙂
neboj pokud budeš mít vůli tak to dáš 😉

kive76
7. únor 2011

@ivanas11 díky, též držím palečky

kive76
7. únor 2011

@radusv no zítra si ještě skočím k doktorce..pořád mě při kašli /když náhodou zakašlu /a kejchání pobolívá jakoby pod prsem.....asi bránice mám jí namoženou asi od toho kašle...a nechce to přestat bolet...tak nevím..tak se chci poradit co s tím..

kive76
7. únor 2011

@ivanas11 jo já když jsem mívala 72 kg to jsem si připadala tlustá...a ted mám 79 -80 kg tak nějak se to strídá po pár dnech....to už jsem skoro hroch.. 🙂

kive76
7. únor 2011

@ivanas11 no jo ty jsi oproti mě menší, tak to taky jinak vypadá...já mám těch 171 cm..

radusv
7. únor 2011

@kive76 no tak to ti nemoc dala docela zabrat 😒 jojo to je lepší dojít si k dr. ať si tě radši poslechne zda tam nic nemáš....

misicka455
7. únor 2011

Teda holky nic proti , ale mít vaše váhy tak si jdu dát ten nějvětší záuske co bych obejevila 😀

Já začala hubout někde kolem 9evadesáti bléééé a teď se mi tá váha taky pohybuje tak nějak 79 až 80 😠 Stačilo by mě ještě 12 kg ,a le to dám ☹

misicka455
7. únor 2011

Jdem ven je tam nadherně 😉

kive76
7. únor 2011

@radusv no rentgen plic jsem si u mě v práci nechala dělat, tam naštěstí nic nemám 🙂

kive76
7. únor 2011

@misicka455 jo ty určitě...tobě to hubnutí dost dobře jde 🙂 no a s tím venkem máš pravdu...už abych tady v práci skončila...a šla pomalu na vlak....a pak se půjdu projít po Kladně... 🙂

korchy
7. únor 2011

Ahoj holky,já začínala na 71kg a ted mám 66kg.Začla jsem sdělenkou hned od ledna.Musim říct,že už jsem to chtela parkrát přerušit,hlavně když mi váha stála.Ale vydržela jsem a jedu dál.Muj cíl je do kone unora pod 65kg a udržet to.

ivanas11
7. únor 2011

Holky ještěže je tu takových stejných příběhů plno - ty ostatní to pak drží a motivuje 😉
Venku bylo fakt jaro - normálně jsem si musela cestou na nákup sundat kabát (je spíš teda na hodně slabší zimu, nosím ho když nemrzne) a to jsem měla jen fleecovou tenkou mikinu a podtím tričko s krátkým! Fakt se to nedalo. 😝 Jo kdyby tak chtělo zůstat.... 😵

triowax
7. únor 2011

Joo venku je nááádherně.
Kééž by to už vydrželo.
Já si včera postahovala zumbu a cvičím aspon ráno a během dne, aspon nějaký pohyb.

Moje motivace je se co nejrychleji dostat pod tu 70. Tak snad do konce unora ji pokořím.

kive76
7. únor 2011

@korchy držím ti palečky at ti to vyjde..já bych ráda do konce února tak na těch 75 nebo i 76 kg... 3-4 kg za měsíc by to chtělo zvládnout

korchy
7. únor 2011

@kive76 Já ti taky držím palečky,hlavní je nepřestávat 😉

ivanas11
7. únor 2011

Holky můžu se zeptat - pro inspiraci - co tak při zvířátkách pojídáte krom hlavního jídla a zeleniny? Díky 🙂

radusv
7. únor 2011

@ivanas11 sýry, salámky a jogurty 😉

kive76
7. únor 2011

@ivanas11 přesně tak jogurty, kuřecí šunku, sýr, vajíčko, 🙂

kive76
7. únor 2011

no už se do toho zas musím pořádně dokopat a dodržovat na sto procent .nebo stojedna.. 🙂

ivanas11
7. únor 2011

Díky holky 🙂 A k těm jogurtům - jen bílé, nebo i jakékoliv nízkotučné?

ivanas11
7. únor 2011

Tak pro dnešek se už loučím. Dobrou noc a kila dolů 🙂

radusv
8. únor 2011

@ivanas11 jee na vajíčka jsem zapomněla - ty mám taky ráda 😉
já jím bílou activii a párkrát jsem nevydržela a dala si lipánek ( úplně miluju ten nový banánovo - kakakový 😝 😀 )

triowax
8. únor 2011

Dobré ráno

jsem nakrknutá...váha se za celý týden téměř nehla. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr už mě to faaakt přestává bavit

snajecka
8. únor 2011

Ahojda všem 🙂
Tak můj včerejší první den dělenky úspěch jen na 50 % 😢 Sice jsem celej den držela kytičky jak zběsilá (a že jsem na ty řízky v ledničce měla fakt chuť! 😀 ) ... ale odpo a večer jsem bohužel porušila švestkovým KYNUTÝM koláčem slanýma tyčkama 😔 😢 Za chvilku vykynu já a bude to 😢 ... a tak jsem ze sebe měla celej den radůstku... chjo
Dnes jsem si dala zvířátko, protože většinu kytičkových mňamek jsem sďobla včera, tělo se nové změně bránilo, ale musím vydržet a bude to lepší a lepší ...
Takže dnes ráno snídaně kávička s mlíčkem a rajčátka s lučinou ...
Už aby bylo prvních 14 dní za mnou a mě stačila půlka jídylka denně a nehonila mě mlsná na sladké ...