Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

korchy
15. únor 2011

@jitulik26 Ahoj a vítej,rozhodla jsi se dělit jídlo jako mi?Spousta znás tu dělí podle l.Kořínkové. 🙂

korchy
15. únor 2011

Holky napište mi prosim jak pripravit kuskus.¨

triowax
15. únor 2011

@korchy zalej vodou s bujonem, nebo nejakym vyvarem. muzes pridat zeleninu, prikryj poklickou, nech stat a pak jen prokypři vidličkou

korchy
15. únor 2011

@triowax diky

jitulik26
16. únor 2011

Korchy - jojo ráda bych taky začala s dělenou stravou 😉 můj tatík na ní hodně ujíždí a funguje u něj 100% 🙂

radusv
16. únor 2011

@jitulik26 vítám tě a hodně zdaru 😉

korchy
16. únor 2011

Ahoj ženy,tak dnes jsem uspěšně odolávala.K obědu jsme měli uzené kuřecí stehno,místo nudlí nebo rizota s kuř.masem od vietnamců.A kvečeru ještě zeleninový salát s kuřecím masíčkem a jogurtovým dresingem místo kuřecího řízku s bramborem 🙂 🙂
Mám ze sebe velkou radost,ale i stále chut na ty nudle🙂

triowax
17. únor 2011

Dobré ráno

kooonečně nějyký rázný ubytek na váze, 70.5kd.
Já se té 7 brzoooo zbavím

ivanas11
17. únor 2011

Ahojky 🙂

@triowax tak to mooooooc gratuluju! 😵

Dnes mám konečně kytky, to maso mě faktu už štvalo. Máme tu mraky řízků, jsem zvědavá, kdo to sní....

triowax
17. únor 2011

@ivanas11 no ani nevíš jak jsem ráda.

snajecka
17. únor 2011

Ahojda holky, tak u mě od soboty dělenka jedna velká pohroma .... v neděli kinder čokoláda, v pondělí jsem dala kyti se zvířátkama, ve středu zase neuhlídala slané brambůrky (sice jen pár plátků, ale přece) ... takže te´d teda jako v podstatě startuju od začátku, váhově už pouze -1 a to už byly dole kila 3,5 😠 jsem na sebe byla taky pěkně naštvaná .... tak dneska zvířátka a pěkně dodržovat ....

radusv
17. únor 2011

ahoj, tak já od včera na váze 61,2 kg celkem -4kg 😵

ivanas11
17. únor 2011

@radusv No to je úžasný! 🙂 To jsou báječný zprávy a potěšující pro nás ostatní. 😉

@snajecka Jejda... No musíš sem asi častěji chodit a pořád koukat, jak tu ostatní krásně hubnout - ono tě to možná donutí si nic nedat! 😀 😝 Ale je to těžký, já vím.... se divím, že po tolika žranicích se držím.

Holky když bych si chtěla upéct třeba tu celozrnou bábovku, můžu místo vajahitu dát jen žloudek? Sice to není až tak dokonalý na hubnutí, ale dle dělenky to vyhovuje ne? 😉

radusv
17. únor 2011

@ivanas11 děkuju 🙂 taky mám z toho radost 😉 a včera jsem si dala 2 ty Merci 😅

triowax
17. únor 2011

@ivanas11 ivi já mám pocit, že Kořínková nebo někdo uvádí žloutek jako neutrál.
Ale on ten vajahit neni spatny

radusv
17. únor 2011

@ivanas11 jo a k pečení zatím nepeču, protože nemám ten vajahit a o víkendu možná upeču normoš buchtu a trochu ochutnám 😉

ivanas11
17. únor 2011

@triowax No právě že uvádí... Já právě zdravou výživu nikde po ruce nemám, to sojové mléko třeba byla náhoda z naší lékárny. A vajec máme mraky. No a bílek bych pak zamíchala k ostatním vejcím u zvířátek.
Dnes mám kytky, tak si opeču na pánvičce brambory od včera, manžovi zbyde samotnej řízek s chlebem 🙂

triowax
17. únor 2011

@ivanas11 já ho raději vyřadila jen do zvířátek.

ivanas11
17. únor 2011

@radusv Taky bych to tak udělala, jenže u nás se buchty nejedí, tak si peču stejně vesměs pro sebe!

@triowax Myslíš, že je to až tak kalorický? Nebo spíš, je to zvířátko viď.... Ale já to ais zkusím, přecijen buchtu nebudu dělat každou chvíli.

triowax
17. únor 2011

@ivanas11 spíš to zvířátko.

Já právě ted peču na kytky buchtu skoro každý den. Děti mi jí stejně půlku snědí

korchy
17. únor 2011

@radusv
@triowax Holky moooc gratuluji,šikulky 😉 😉 😉
@snajecka Tak zbrámburek si já nic nedělám,hlídám si jen,abych je měla při kytičkách,ale kolikrát slupnu celý pytlík.Mám totiž ráda nové příchutě 🙂

korchy
17. únor 2011

@snajecka Tak at se ti to podaří zaběhnout do dělení bez zhřešení,uvidíš,pak budeš dělit už automaticky.Já se učím už poznávát svoje chutě a hlavně si říct néé,proste mam zvířatka,tak si projedu lednici a hned se mi chute zmení na zvířátka 🙂

ivanas11
17. únor 2011

@triowax To máš tolik receptíků? 🙂 Tak to pak budu chodit pro radu 🙂 Snad jsem si zapsala tu bábovku.
Tak já dnes nemíchala, ale dala jsem si kuskus, hodinu na to pomeranč, pak zeleninovej salát a dojedla oříšky... to bych asi taky neměla jíst tolik co? Ani jsem neměla hlad, prostě užírala u televize 😝

triowax
18. únor 2011

@ivanas11 můžeš jíst kolik chces.

Ted si ale nejsem jistá tím pomerančem a pak zeleninovým salátem.
Teda pokud si ohlídala odstup,tak oK.

triowax
18. únor 2011

Holky ještě tip.
Komu nechutná sojové mléko nebo nejde sehnat, zkuste rýžové.

misicka455
18. únor 2011

Ahojky holky,

vítám nováčka a snad dělenka ude tá pravá na hubnut 😉

JJ mezi pomerančem a zeleninou by měl být větší rozdíl časocej než jedna hodina 😉

triowax
18. únor 2011

@misicka455 A co ty????
Nějak se tu moc nevyskytuješ???? 😀

misicka455
18. únor 2011

Nějak není poslední dobou čas . Držela jsem teď mléčnou dietku a byla i podle dělené ,a le jen zvířátka 😀 A mám 4 kg dole, ale drsný to tedy bylo teď si dám pár dní oraz a pak se zase vratím ke klasickému dělení 😉

triowax
18. únor 2011

@misicka455 nooo obdivuju.

triowax
18. únor 2011

my máme jít dneska ven, jsme pozvaní na oslavu, tak to zase zkazím pivem. ale co.