Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
6. led 2011

@sylvar držím palce 🙂

klara89
6. led 2011

wow 🙂 Gratulace k hubnutí, jen tak dáál 🙂 Já se raději vážit nebudu, od té doby, co mi váha ukazuje přes 75 jsem z toho akorát smutná, takže se zvážím až v létě někdy,až budu fakt padat se současného oblečení.
Dneska mám zvířátka, takže na snídani: vaječina s nějakým uzeným masem - vím, že se moc nehodí, a hříbkama, na svačinu bílý jogurt s kakaem a troškou medu, pak pár lžiček kuřecího salátu . kuřecí maso, hrášek, mrkev a trocha majonézy s jogurtem no a zbytek dne budu jíst salátek s rajčaty, okurkou, salátem a fetou 🙂 Popíjím kávičku a hooodně vody s citronem.
Hezký den. Jo a Zumba je fajn 🙂 byla jsem jen jednou ale začnu zase chodit

misicka455
6. led 2011

@winii pečené maso a bromabory dohromady neeeeeeeee to pak není dělenka jestly máš zviřátka tak jen pečené maso a zelenina 😉

misicka455
6. led 2011

Tak koukám, že už to holky vysvětlily brambory nejsou zelenina 😉

seci
6. led 2011

winii, brambory jsou složené sacharidy, to je ten hlavní problém, mají v sobě škrob a ten se rozkládá jinak než jednoduché sacharidy v zelenině, proto patří mezi rostlinky, stejně jako rejže nebo bezvaječné těstoviny, kuskus apod....já mám dneska rostlinky, dala jsem si kuskus se zeleninou, mňam 😵 ....uvažuju, že se ale zvážím až pozítří po zvířátkách, protože po rostlinkách mám pokaždé vyšší hmotnost, ale zase se pak druhej den celej den vyprazdňuju, to mám vždycky radost, někde jsem četla, že když člověk hubne zdravě, tak má ty přebytky, no..jak to delikátně vyjádřit....no prostě vykakat 😅

korchy
6. led 2011

Ahoj holky,já si to srřídám 2dny zvířátka a 1kytičky.K obědu jsem měla uzené stohno s kys.okurkou.Měla jsem co dělat abych ho snědla.Jak dělím tak hodně piji a zkouším i menší porce,hlídám kdy mám dost,aby mě nebolelo bříško 😉

winii
6. led 2011

tak tepláky mám tak zítra můžu vyrazit na zumbu 😵 , masíko jsem si dala se zeleninkou teda a brambor dostala jen Gabča 😉 , zítra zase zvířátka tak jsem si koupila lososa tak si ho udělám, ale ještě nevím

@misicka455 jj vysvětlily já právě, nevím proč jsem to měla jako zeleninu, pak jsem se pořádně koukla na ten papír a tam byly v rostlinkových takže už pro příště vím 🙂

seci
6. led 2011

lososa miluju, ale toho teď taky nemůžu 😒 ...co je tučný, z toho nehubnu, ach jo, ach jo....třeba časem bude líp 🙂 ....ale dala bych si 🙂

klara89
6. led 2011

chci se zeptat na kakao ... Nesquik asi není nejvhodnější, co?

kive76
7. led 2011

@winii ahojky, tak zumba dobrý...člověk se fakt dost spotí, akorát, že jsem neznala ty různý kroky...který ti teda před cvičením - zumbováním ukážou, jak budou za ssebou následovat, ale tak samozřejmě já si to pak během písničky nepamatovala, / a skloubit ruce a nohy dohromady, a hejbat zadkem - to mi teda zrovna moc nešlo /ale tak koukáš na tu cvičitelku - zumbačku 🙂 před sebou, nebo na ty holky co už to uměj, a podle nich se pohybuješ.

sylvar
7. led 2011

tak jsem začala pomerančem na brzkou snídani, teď si jdu dát rajčátka, na oběd mám okurku a vajíčko, snad neumřu hlady, na večeři si dám kuřecí plátek se zeleninou 😵 toť můj denní plán

sylvar
7. led 2011

a před večeří (nebo po) sedolehy 😝

kive76
7. led 2011

@sylvar ahojky, ještěli děláš dělenku tak ovoce, a zelenina nejde k sobě...ovoce patří do kytiček, a zelenina do zvířátek..

kive76
7. led 2011

@sylvar jo a jinak já bych hlady určitě umřela ☹ to by na mě bylo málo...jo nebejt v práci, a válet se třeba doma, a průběžně pospávala, tak bych to i vydržela...ale v práci pořád něco musím uzobávat...

sylvar
7. led 2011

kive, v mé chytré knize za 400,- Kč říkají, že se máš ráno nastartovat ovocem a další jídlo nejdřív za 15 minut, v průběhu dne pít ovocné šťávy naředěné na 30% nebo zobat ovoce, o tom že byh nesměla ovoce a zeleninu, zaráz se nemá, to beru,ale ne že vůbec během dne, a píšou, čím víc, tím líp,tak teda nevím, mám vše rozděleno na proteiny, škroby a neutrální potraviny, do kterých patří zelenina 🙂

sylvar
7. led 2011

v mé knize se o kytičkách a zvířátkách nemluví...

misicka455
7. led 2011

Ahojky, tak jsem se do toho taky pustila no co o vikendu zhřeším 😀 Dneska snídaně vaječná omeleta párek 😀

misicka455
7. led 2011

@sylvar kdo napsal tu knihu to není dělenka podle Kořinkové?

kive76
7. led 2011

@sylvar aha, tak to není dělená strava Lenky Kořínkové...... já vím, že je nějakej ještě dr. Howard Hay , a ještě nějaká ženská, která taky má knížku dělenné stravy..

kive76
7. led 2011

@misicka455 ahojky, taky o tom přemýšlím od koho ta dělenka bude.. 🙂

misicka455
7. led 2011

Hodně dělenku propaguje ještě nějaký chlap , ale ten má grat trošku jiný než Lenka .

kive76
7. led 2011

@misicka455 ted tady koukám ten Hay má 3. ve zvířátkách Ovoce a zelenina
většina druhů ovoce – citrusy (pomeranče, mandarinky, citrony, grepy), kyselá jablka a hrušky, meruňky, broskve, hroznové víno, ananas, třešně, jahody, maliny, ostružiny, rybíz, angrešt a exotické druhy ovoce jako mango, maracuja, papája...ale uvidíme jakou tu knihu má sylvar

koukni na toho Haye....ten to má fakt podivný...http://www.strava-delena.cz/5-zasad-delena-stra...
a ¨
http://www.strava-delena.cz/5-zasad-delena-stra...

misicka455
7. led 2011

@kive76 o je pro mě už moc složitý 😀

kive76
7. led 2011

@misicka455 a co teprv neutrální potraviny...http://www.strava-delena.cz/5-zasad-delena-stra...

děs běs..to bych se vůbec nevyznala..zlatá Kořínková 🙂

sylvar
7. led 2011

Hay to není, je to nějaká ženská, zjistím

winii
7. led 2011

ahojte ženy 🙂

@kive76 tak si to zvládla šikulka 😵 no já jsem na sebe zvědavá dneska jak tam budu poskakovat, ale přemluvila jsme ještě jednu kámošku, která jde taky poprvý tak na to nebudu sama 😅

koukala jsem na to od toho chlapa a šílený 😅 já mám problémy ještě s Kořínkovou natož s tímhle, fíha zlatá kořínková 😀

@misicka455 jéé tak už si v tom s náma to je supééér aspoň bude víc ispirací co jíst

já dneska měla k snídani, šunku se sýrem a rajčátko, včera jsem si koupila čaj bylinkový redukční tak jsme si uvařila a chutná dobře

peta1
7. led 2011

Mně taky vyhovuje Kořínková, nemusím pořád hlídat čas, kdy jíst jinou skupinu. To bych brzy vzdala. A opět nějaká ta desetinka šla dnes dolů, takže se mi to už asi správně nastartovalo.

kive76
7. led 2011

@sylvar jo to takhle taky nějak je taková ta dietka fit pro život, nebo tak nějak se to jmenuje...a tam je to taky tak nějak s tím ovocem a zeleninou...a štávama....
http://knihy.heureka.cz/fit-pro-zivot-ii-diamon...

kive76
7. led 2011

@winii no tak my tam naštěstí jako začátečnice taky byli dvě,...takže jsem tam jediná nebyla za trubičku 🙂
taky se dneska chystám koupit nějakej ten čajík v dm drogerii,,

kive76
7. led 2011

@peta1 no přesně tak zlatá Kořínková... 🙂 já teda zatím nastopro nedržím, ale půl kilča po týdnu dole.. 🙂