Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
12. led 2011

@winii za to nic nedáš 🙂 vyfotit se můžeš poslat to tam...oni si tě přidaj do seznamu hubnoucích / musej ti zpátky poslat maila, že si tě přidávaj do toho seznamu /, a bud pak pošleš foto koncem května nebo né...ale zas budeš mít alespon pro svojí představu fotky jak jsi vypadala předtím a jak ted
🙂 a určitě nějaká změna tam vidět bude ...mě spíš jdou lépe dolů centimetry než kila to mám vyzkoušený...🙂

winii
12. led 2011

@kive76 no tak já to ještě promyslím 😅 , ale je pravda, že by to taky mohlo ještě víc nakopnout, no budu muset říct chlapovi aby mě vyfotil i tak abych pak mohla porovnávat

no budu se muset taky pořádně přeměřit všude abych věděla jestlli taky ubývají centimetry

kive76
12. led 2011

@winii jo jo promysli to 🙂

peta1
12. led 2011

A to musíte být vyfocený v plavkách? Jestli jo, tak to bych do toho nešla.
Tak já včera dietě dávala pořádně na frak. Za den jsem mimo dvou porcí těstovin se zeleninou snědla 4 celozrnné bagety- dvě z toho asi v 10 večer. Pak celé balení těch sušenek. Jsem si říkala, že už je to dnes stejně jedno, protože sem přecpaná. A ono světe div se, ráno půl kila dole 😅 Fakt to nějak nechápu.

kive76
12. led 2011

no .píšou tohle ....jméno, věk, adresu a telefon, aktuální fotografii celé postavy,/takže to je určitě jedno jestli v plavkách, nebo oblečená, výšku a současnou váhu. Připište také, proč se chcete soutěže zúčastnit a kolik kilogramů byste chtěli zhubnout. To vše bude hrát roli při výběru soutěžících.

.no super , že to jde dolů 🙂

seci
12. led 2011

@peta1 to je právě takový trik při hubnutí, na který jsem před deseti lety přišla i sama a později jsem si i v tisku přečetla, že to tak funguje, dokonce jsem nedávno koupila na nějakém americkém serveru nějakou hubnoucí bichli a tam to píšou taky....

jde o to, že když jsem počítala kalorie a každej den dodržela to přesné kalorické množství, tak jsem hubla pomaleji než když jsem to různě střídala tj. jeden den přesný počet, další den míň a další den zas třeba i výrazně víc = jde o to, že když se ten kalorickej příjem zmenší, tak si tělo všimne a sníží spotřebu, ale když se méně kalorické dny střídají s více kalorickými, tak (ale nikdy nehladovíš, ani se nepřejídáš do mrtva), tak tělu vlastně nic nechybí a pouští váhu rychleji....někde třeba doporučujou zavést jeden hřešící den v týdnu, ale to já nemůžu, protože u mě, jak si popustím uzdu jeden den, tak jsou z toho hned dva dny, pak tři a buch a najednou se za cpu už týden,...

te´d jsem jinak trochu nesvá, protože za poslední tři dny se mi kilečko vrátilo, i když dělím poctivě.....snažím se utěšovat, že třeba přijde ms a zadržuju vodu, ale nevím, jiné příznaky (obvykle mě bolej klouby a prsa už pár dní předem) nemám....mám velmi nepravidelný cyklus, takže vůbec netuším, jestli to přijde za den nebo za měsíc 😒 ......no, i kdyby to nebylo ms, tak samozřejmě vytrvám, ale to teda mnohem těžší, když váha nejde dolů, začla mě hodnit mlsná....ale musím vydržet, kouloidní život už mě nebaví, já chci hezký hadry 😀

seci
12. led 2011

jo, do té soutěže jsem taky zvažovala, že bych se přihlásila, ale teď, jak váha stojí, tak mám strach, tož počkám, jestli se to hne a přihlásím se až v únoru 🙂

kive76
12. led 2011

@seci no máš čas poslat ty fotky do 28.2...pak ti pošlou mail, že jsi zařazená mezi Nás hubnoucí......mě poslali včera mail, že jsem zařazená mezi hubnoucí doma...a že mi koncem toho února ještě pošlou nějaký informace ohledně té soutěže, a že můžu již začít měnit životní styl a hubnout už od ted...takže asi pak ještě koncem toho února budou chtít vědět váhu, na kterou případně zhubnu, a od té se asi bude počítat to hubnutí do konce května...tudít hubne se od března do května...ale já to radši hned poslala než na to zapomenu, anebo si to ještě rozmyslím 🙂

lifinka
12. led 2011

tak holky hlásím od 3,1.............. 3kg do dnešního rána dole 😀

kive76
12. led 2011

@lifinka blahopřeji, a zároveň závidím 🙂

lifinka
12. led 2011

kive76 a ty jí držíš jak dlouho a jaký úspěch?

kive76
12. led 2011

@lifinka ted od soboty a zatím kilčo žádný není dole...ale cm v pase...tak uvidím..jak to půjde, ale s tou dělenkou nemám problém...no teda v pátek určitě zhřeším....máme jednu akcičku, ale pak najedu znova...

kive76
12. led 2011

@lifinka jinak já dřív dělenku držela...a mám zkušenost za 3 dni kilčo dole...třeba to pak z ničeho nic rychle spadne... a jak často střídáš zvířátka s kytkama? já víc jím zvířátka...tak 4 dni, a jeden den kytky...

lifinka
12. led 2011

kive76, dobrý 1cm v pase 😉, no vážím se každý den a měření mám takový sešit a tam si píši cm a úbytky 😀

lifinka
12. led 2011

kive76 tak to jsme úplně rozdílné, já za celou dobu měla jen v sobotu zvířátka, a ten ten je strašnej pro mě, je mi špatně od žaludku, ale zato se vyprazdňuji rychleji, ale prostě jsem na rostlinky takže zvířátka jen jednou týdně, bohužel... 😝

lifinka
12. led 2011

kiva76 od února 2010 do května jsem zhubla -21kg a 100cm po sečtení celého těla(tam kde jsem měřila asi 6 bodů) no a mám to zpět, takže už si asi nezhřeším....

kive76
12. led 2011

@lifinka já se tak odbden se vážím., dýl to nevydržím ..hi,hi... spoustu holek se spíš živěj rostlinkama, než zvířátkama...mě se se zvířátkama líp hubne...

no ty jsi teda dobrá... 21 kg to je nádherné..no já bych byla ráda i za 10 kg....a můžu vědět původní váhu? já mám 81 kg..

peta1
12. led 2011

@seci Z toho si nic nedělej, mně to taky lítá pár dní půl kila dolu, půl kila nahoru a pak najednou celé kilo šup dolů a pak zase pár dní střídačka atd...Jde to dolů sice pomaleji, ale zase si říkám, že to třeba pak dýl vydrží a nebude jojo efekt. Ale v pase cm ubývají. Taky mám graf, kde si značím každý den váhu a je příjemný vidět, jak to jde dolů.

lifinka
12. led 2011

kive76 no je hrozná 108kg byla pův. te´d už o 3 míň, když jsem se seznámila s mm měla jsem 69kg 😔 mám zjištěnou štítnou žlázu tak už konečně beru léky.

lifinka
12. led 2011

peta1 a graf jsi si udělala sama v PC nebo je někde ke stáhnutí na netu?

kive76
12. led 2011

@lifinka no když já se seznámila s přítelem v 2008 tak jsem měla 68 kg...a ted ? děs běs..no ráda bych zhubla, snažíme se o mimčo...tak bych chtěla " tlustnout " z menší váhy než mám ted 🙂

peta1
12. led 2011

@lifinka Udělala jsem si sama, je to jen kostičkovaný papír, kde jsem si zapsala směr dolů co kostička to půl kilo váhy a rovně dny. Asi to vysvětluju nesmyslně, ale je to jednoduché.

lifinka
12. led 2011

kive76 my se známe s mm od 1999, stihla jsem toho hodně nabrat, no jo...co už, hlavně s tím každý rok bojuji dělenkou 😅 ale mám eproblém s druhém početí tak jako u prvního takže do mě rvou samé hormony, takže to jde také hůř. Držím pěsti při snažení a´t máte rychlejší cestu k mimi než mi 🙂

lifinka
12. led 2011

peta1 chápu, dobrý nápad, ale abych nebyla doma samý graf 😀 už mám graf na BT 😀

peta1
12. led 2011

@lifinka tak stejný jsem taky měla na BT.

lifinka
12. led 2011

peta1 jejda až teď jsem si všimla 3 děti, tedaaa! 🙂 Já jsem BT našla graf na fertility.com

kive76
12. led 2011

@lifinka díky...no my asi v červenci když se do té doby nezadaří půjdem na IUIčko...taky nám to nějak nejde ☹

lifinka
12. led 2011

kive76, ale to je fakt už všude, co je to za dobu, že? a jak dlouho se už snažíte? nám Ivošek trval 4 roky

peta1
12. led 2011

@lifinka Kamarádce to taky roky nešlo, až ji přišli na rozházenou štítnou žlázu. A zanedlouho čekala dvojčátka. Po šestinedělí se omylem zadařilo opět a tak má děti 3 a hned po sobě.

kive76
12. led 2011

@lifinka skoro 2 roky...no a to mám 3 kamarádky kterým to taky nejde...je to děs běs...a všem jako mě bylo řečeno že jsme oba zdraví..

@peta1 .já štítnou žlázu mám v pořádku ,