Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
20. led 2011

tak jsem včera jen celý den pila aquilu ananasovou, a teda jedno kafčo s mlíkem kvůli úplňku..zvládla jsem to po celý den, a dnes ráno o kilčo míň..🙂 no tak teda mám 79,2...ale počítám s tím, že když se dnes najím děleně, zase klasicky zvířátka, že to určitě zas půjde nahoru....☹

misicka455
20. led 2011

Ahojky, tak já na snídani zvířátka obloženej talíš šunčičkou , sýrama 😵 na sváču jogurt , na obídek mám naložený to maso. a pak netuším něco asi vyhrabu s ledničky 😉

misicka455
20. led 2011

Holky jedem v sobotu ke tchýni jen na kafe a já nevéím co mám držet za den, jestly si dát kafe a k tomu nic a nebo si nedat kafe a spíš nějakou buchtičku což určo bude , ale pak davá i obloženej talíř ha tak abo rad 😀

kive76
20. led 2011

@misicka455 no já před chvílí zbaštila jogurt, pak si v práci dám k obědu šunku se sýrem...to mi stačí ..proložím to zeleninkou....k sváče než jdu z práce zas jogurt, a k večeri ještě uvidím co koupím

kive76
20. led 2011

@misicka455 tak si dej kafe s mlíkem....a obloženej talíř...no a když náhodou sníš 🙂 jednu buchtičku...tak se nic tak hroznýho nestane... 🙂 když v neděli zas pojedeš dělenkou 🙂

kive76
20. led 2011

@radusv dobrej nápad ten hermelín ...taky zbožnuju

misicka455
20. led 2011

No tak ještě uvidím kdyžtak malinkato zhřeším 😔

kive76
20. led 2011

jo a holky ode dneška je v tescu zas zlevněný grilovaný kuřátko...takže to asi zítra naběhnu a koupím...přítel si rád dá kůžičku a já masíčko... 🙂 a k tomu hodně zeleniny...a hned mám na zítra vymyšlenou večeři... 🙂

korchy
20. led 2011

Holky já jsem zhřešila vpátek večer,měla jsem kytičky a nanávštěvě jsem si dala slaný štrudl plnění salámem a sýrem.No a vúterý hned ráno,to jsem si dala kousek bábovky a pak zvířatka.Boužel se mi váha ani nehla tento týden ☹ Dnes is dělam k obědu štouchaný brambory s cibulkou a paprikou.

kive76
20. led 2011

@korchy brambory já si dám v neděli...dneska jsem hrozně po tom včerejším picím dni rozežraná, jim teda jen zvířátkové věci, ale mám pořá d hlad , pomooooc 🙂

seci
20. led 2011

čtu tu dietu pro vášnivé megajedlíky a oproti dřívějším knihám tam lk trvá na tom, že v jednom dni nestřídat rostlinou a živočišnou a že je jedno kolik dní za sebou člověk jí jednu skupinu, ale při střídání skupin musí být osm hodin pauza....jinak jíst vždycky, když je hlad, klidně i v noci.....taky píše, že opravdu při správném dodržování jde dolů 1,5 až 2 týdně........porušení má za následek, že to trvá dva dny než zase tělo začne hubnout (i kdyby byl na váze úbytek, tak to je jen voda, ale nehubnete, tento poslední týden se mi to docela potvrdilo, potom, co jsem trochu míchala skupinky v jednom dni -dle jedné z dřívějších knih)....pozor na ten tuk, s rostlinkama jen oliváč, ale pidíček, žádnej chleba s rostlinným máslem, to hubnutí taky zpomaluje, alkohol zase pokud možno vůbec a když tak jen se zvířátkama......no, jestli si ještě něco, co mě překvapilo vzpomenu, tak to sem hodím......

seci
20. led 2011

tak jsem kecala, pokud alkohol, tak jedině s kytičkama, omlouvám se

kive76
20. led 2011

@seci ale v tý jedný knížce píše ,že pokud se pije alkohol s kytičkama , že to záleží na tom kolik množství vypiješ... že dávka alkoholu nad zhruba ,tři deci bílého už bude fungovat jako dietní brzdič...a pokud se zvířátky tak pravděpodobnost zbrždění je daleko větší..že u kytek s akoholem se organismus lépe srovná, a když dáš příští den už třeba kytky, nebo zvířátka tak metabolismus už je zase v latia u zvířátek toho nedosáhneš..že to trvá dýl...

misicka455
20. led 2011

Jé stím alkolem jsme zase četla že pivo jen k jedné spukipě a víno k druhé jen musím zjistitc co ke které 😀

misicka455
20. led 2011

Tak už to mám kytky - pivo
zvířátka - víno a sekt,

jiný alkohol by se neměl vůbec

bobulka2009
20. led 2011

ahoj holky, můžu se přidat? Pročetla jsem vás a mám pár otázek. Dělěnku jsem držela asi před deseti lety a už si to moc nepamatuju, tak to potřebuju trochu osvěžit.
Můžu pít vodu ochucenou citronem když mám zvířátka? To asi ne, co?
A ještě se chci zeptat, jak to, že se může šáteček z listového těsta, v něm nejsou vajíčka?

misicka455
20. led 2011

@bobulka2009 Ahojky vítej mezi náma .

jj v kupovaným listovím těstě vajíčka nejsou mrkni na obal tam je to napsaný 😉 Ale bacha některé třeba v cukrárně nebo tak se tvaří jako listové těsto a vajíčka obsahují 😉

S tím citronem je to tak , že to patří do ovoce a to by se při zviřatcích neměly, ale já si občas taky někdy dám při zviřatcích jogurtovej drink s ovocem . A ke všemu citrón pomahá spalovat tak možná občas proč ne 😉

sikari
20. led 2011

Ahoj HOLKY všechny zdravím a chtěla jsem se zeptat jestli můžu za Vámi??? 😵 😵 😵 Nějak jsem to tu pročítala a chtěla bych zkusit dělenou stravu...nějak se to zvrtlo a přibrala jsem během 6ti let 25kg.... ☹ jen mám trochu guláš v těch receptech...chjo...si to musím přečíst pořádně...sikari

misicka455
20. led 2011

Jasan čím víc tim líp 😉

seci
20. led 2011

@kive76 lk v každé knize něco přidává nebo mění a taky vysvětluje proč.....pokud vím, tak alkohol vždycky psala, že radši moc ne a v této nejnovější knížce píše, že když už bez toho člověk nemůže být, tak teda s kytkama.....hubnutí to zpomalí popř. zastaví vždycky....já piju minimálně, protože mi odjakživa prostě nedělal alkohol dobře, takže je mi to jedno, píšu čistě pro ty, co si občas dávaj...každopádně jsem nějak nepochopila, jak se to, co jsem napsala liší od toho, co jsi napsala ty 😅

kive76
21. led 2011

@seci no nakonec neliší...pak když jsem to opsala z tý knížky...a odeslala jsem zjistila, že máme skoro stejné znění
🙂 takže jsem tě jen decentně okopírovala...hi,hi...no jo asi jsem už navečer byla unavená a jen rychle něco dopsala...a šla pospávat...něco na mě vlezlo nějakej bacil ...takže jsem z toho byla unavená, a pitomoučká 🙂

misicka455
21. led 2011

Tak havně, že v tom máme jasno 😀

korchy
21. led 2011

Ahoj holky,naposled jsem se vážila v sobotu.Vtýdnu jsem zhřešila babovkou,a taky jsem si prisladila cajičky.Boužel moje váha bud stoupla o půl kg nebo se nehla.Dnes rano se konečne pohla dolů,sice jen o 300g min než v sobotu,ale i tak se dnes zas citim lip a ve forme.Přez týden jsem měla pocit,že jsem strašně plna.Tak snad to zas půjde dolu. 😉

bobulka2009
21. led 2011

holky chtěla bych se zeptat, co jíte, když máte kytičkový den s ovocem?

seci
21. led 2011

@kive76 to jsem ráda, že se to vyjasnilo, jak jsem furt zavřená doma kvůli učení, tak už mi z toho hrabe, tak jsem nevěděla, jestli už jako fakt úplně nebo je to jen nedorozumění 🙂

nám dnes neteče voda a já včera večer neumyla nádobí, takže nemáme v čem vařit, uvažujem o restauraci, ale já bych nutně potřebovala sprchu než půjdu mezi lidi a to bohužel nejde..asi zkusíme vydržet, ale máááám hlááááád 😀

seci
21. led 2011

@bobulka2009 když mám kytičky s ovocem, tak jím z většiny sladká jídla nebo hodně ovoce a celozrné pečivo.....nedávám si ten den moc často, protože i když jsem na sladké, tak celej den mi to už leze krkem....dělávám si třeba nudle s mákem a medem nebo ovesné vločky s rozinkami a ořechy a medem a podobné sladkosti.....

sikari
21. led 2011

Ahoj holky prosím je někde na netu napsáno jasně a srozumitelně příklad jídelníčku třeba na týden?od snídaně po večeři???Děkuji a pěkný den všem K

bobulka2009
21. led 2011

@seci díky aha, tak to bych mohla třeba i rýži s hrozinkamam a ovocem, mňam

seci
21. led 2011

@bobulka2009 jj, rejži na sladko jde taky, i zapečenou se sojovým mllíkem a tak....hmmm, dostala jsem chu´t, ale nemám sojov mlíko a jím dneska zvířátka..

sylvar
21. led 2011

ahojky, zdravím, dodržuju stále poctivě 🙂
prosila bych nějaký receptík zase na obídek...pečené masíko by šlo, že? 😀 to bude o žlučníkovej záchvat, krmím se zeleninou hodně ale na maso mám chuť 😎 kousek kostičky k večernímu programu 😀