Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
25. únor 2011

@ivanas11 TO JE ZVLÁŠTNÍ...
JÁ TEDA FORMU VYSYPÁVÁM OBYČ MOUKOU.

triowax
25. únor 2011

@ivanas11 no a co založit nějaké album já nevím třeba na rajčeti a hodit jen odkaz???

triowax
25. únor 2011

Já se na ten eliptical těším jak malé děco na Vánoce.
Fakt...jsem uplně nemožná 🙂

ivanas11
25. únor 2011

@triowax No příště vysypu opravdu obyč. Jinak celozrnou přestali prodávat, tak zkusím pak ještě ten krámek co je tu nově otevřený.
Já nevím jestlí má cenu otevírat album kvůli 4 fotkám 😝 Ale holky, nemáte náhodou Facebook ? Já jo, mohla bych to tam hodit. 😉 Udělat spešl album a když by jste něco někdo chtěl, já bych to tam naskenovala 🙂 Jestli si myslíte, že by jste měly zájem a mohlo se to hodit, takto tam dám (klidně i kvůli jedný z vás) 🙂

ivanas11
25. únor 2011

@triowax Nejseš, já jsem v těšení se taky jak děcko 😀

triowax
25. únor 2011

@ivanas11 fakt hrozný.
Včera jsem o tom říkala chlapovi, si klepal na čelo.

ivanas11
25. únor 2011

No nic, prozatím se loučím, budu tu zase až večer 🙂

snajecka
25. únor 2011

Ahoj holky, tak jak válčíte??? Já jsem našla zajímavý článeček ... tak se dělím 🙂
http://www.novinky.cz/zena/zdravi/225757-kazdod...

snajecka
25. únor 2011

@triowax Ahojda, já měla doma běhací stroj Kettler tenso 500... a nakonec chudák sloužil jako velký věšák 😀 tak šel z domu ... Jinak váha teda - 3 kg po 2 týdnech ... nic moc, ale bylo to hřešením, teď se do toho zase opřeme ... 😉

ivanas11
25. únor 2011

@snajecka Jo tak tomu u nás přesně začal říkat manžel - děsně drahej věšák na hadry 😀 (jako nasíralo mě to... jenže měl pravdu 😝 )
3 kg za 2 týdny je málo ? 😅 To je naprosto úžasný!!! Já myslím ,že když někdo zhubne 1 kg za týden, tak je to neskutečná výhra! 😵
Holky až uvidím na váze číslo začínající 63, ... tak to bude bájo! Bude to jeden krůček zpět - takhle jsem měla pár měsíců po porodu a stejnou váhu, jako při obdržení těhu průkajdy v 9tt. Všechno jsem to za ten rok nabrala, přes vánoce hlavně a tak. To mě teda sere, že teď neshazuju ty těhu kila, ale normálně svou žravost 😠. Až se dostanu pod 63, začnu teprve lézt na svou někdejší váhu před pár lety.

Dnes se to táák podělalo - ale snad né tak moc. Měla jsem kyti a jdu ke tchánovcům a tam maso! Vařená prasečí hlava, ovar, atd... nachystaný na tlačenku. No síla! Prostě jsem si dala.... Dle tabulek bych neměla 3h po kyti maso, to jsem možná i dodržela a pak zbytek dne jela teda v mase. No co říkám si, někdo drží dělenku stylem kyti na snídani, zvířátka na oběd atd... Tak snad se toho moc nepodělalo.

triowax
25. únor 2011

@ivanas11 já jsem to dneska taky posr...
mám maso, děckám jsem dělala hranolky a samo jsem jich pár behem oběda sežrala a ted večer taky. grrrrr

ivanas11
25. únor 2011

@triowax Ale určitě se nic nestane 😉

triowax
25. únor 2011

@ivanas11 noo to jo 😠

ivanas11
26. únor 2011

Ahojky 🙂
Tak jsem si dnes chtěla udělat špenátové těstoviny (těstoviny se špenátem), ale šlo to do koše. Na mě je ten špenát děsně hořkej. Mám ho ráda "zadělanej" vejcem. No teď mě vlastně napadlo....můžu si tam dát žloutek a bude že 🙂
A udělám si ho radši s kuskusem, to mi minule moc chutnalo - na těstoviny a rýži moc nejdem 😒

triowax
26. únor 2011

@ivanas11 Ivi někdo tu psal, že špenát je zeleniny, takže ho můžeš klidně i s vejcem

triowax
26. únor 2011

a já jsem to včera pokazila všechno večer pivem.
A dneska jsem taky pomíchala co se dalo.
takže odp ondělka už zase pořádně.
Ještě musíme do obchodu, ale nechce se mi nic. Opička už sice mizí, ale nejraději bych si lehla, dítka mi tu poskakujou, chalp v práci, přijede až v noci.

ivanas11
26. únor 2011

No tak jsem si teda vůbec nepochutnala. Nevím proč, ale poslední dobou nedokážu ochutit špenát tak, aby byl dobrej - vždy je děsně hořkej 😒 .
Zítra bude maso, tak musím honem vymyslet co, abych si to vyndala z mrazáku.

gab7
26. únor 2011

@ivanas11 ahoj,jestli můžu poradit,tak u nás doma špenát přímo milujeme 🙂 🙂 🙂 .nejprve si usmažím cibulku,udělám jíšku,pak na to dám zmražený špenát,a poslední dobou přidávám pokrájený a podušený i listový 😉 .po rozpuštěný mraženého přidám prolisovaný stroužek česneku,sůl,trochu pepře,vajíčko,a strouhnu trochu nivy...opravdu je pak vynikající 🙂 🙂 😉 hned bych si ho dala 😵 gábina

gab7
26. únor 2011

teď si tu tak pročítám vaše zprávy a koukám,dělená strava 😒 .a já vám tady píšu,jak si dávám s chutí nivu do špenátu,tak jsem vás aspoň pobavila 😉

ivanas11
26. únor 2011

@gab7 Děkuju za radu 🙂. Určitě to půjde nějak přizpůsobit i té naší dělené. Mě taky moc chutná, ale nevím proč, nějak se mi ho nedaří poslední dobou uděltat

gab7
26. únor 2011

@ivanas11 můžu se zeptat Ivano,vy si tady píšete hlavně o dělené stravě?

misicka455
26. únor 2011

jj tady píšem jen o dělence 😀

sylvar
26. únor 2011

od ledna dodnes...4kila dole...to celkem jde...po třech týdnech bylo dole 1,5 kg, zastavilo se to...teď 60kg...takže ještě 5 a budu spokojená nejvíc 😀 😅
no a včera jsem si koupila slim jeansy a ani jsem netušila, že jsem tu hranici vytýčenou vlastně skoro pokořila(hranice byla 5kg dolů=nové jeansy)tak jsem kousek přeběhla,ale i ty staré mi už jsou volnější o dost 😵 😎 😉

triowax
27. únor 2011

Dobré ránko

@sylvar závidím, jak tu váhu, tak ten ubytek.

Já pořád + - necelé tři kila. a váha pořád kolem 70,5 a víc ani ránu. Už mě to nebavíííííííí.
Pak když vidím,že se váha nehýbe, častěji zhřeším, nejsem palk tak odhodlaná, řeknu si, co stejně je pořád stejná, co bych si nedala.
Kdežto když dolů jde, je mi líto to kazit. 😒 ☹ ☹ ☹

korchy
27. únor 2011

@triowax Tak to ti vůbec nezavádím ☹

Mě to šlo ze začátku hodně rychle dolů a ted pomalu,to bylo 0,5kg za týden.Ted se už 14dní houpu na 65-65,5kg.Dost často jsem zhřešila,ale váha mi neroste tak jsem ráda.Jo kdyby to šlo zase aspon pomalinku dolů,to bych se nezlobyla 😉
Přeji všem hodně trpělivosti at ty kila jdou dolů.Já stou stravou nemám už žádný problém,jím už automaticky co mám jíst a nějak nepřemýšlím nad tím,že bych si měla dát přilohu nebo tak podobně. 🙂

triowax
27. únor 2011

@korchy mně taky neroste )pokud si nedám třeba pivo nebo nekombinuju skupiny), ale dolu taky neleze.
Už abych mohla cvicit.

ivanas11
27. únor 2011

Ahojky 🙂
Jsem tu na skok, pak zas až večer. Luci spí už hodinu (možná se každou chvíli vzbudí), já se teprve najedla a musím všude poklidit. Dělali jsme novou koupelnu, tak je celej barák plnej prachu, koupelna taky! Večer se mi chtít určitě nebude, tak musím teď!

@triowax neboj, brzy to půjde dolů, když budeš cvičit 😉

@sylvar supeeer! 🙂

triowax
27. únor 2011

@ivanas11 na cvičení si ještě musím počkat🙂

ivanas11
27. únor 2011

No holky, od zítra to musím vzít zase pevně do rukou - dnes jsem do zvířátek praskla několik malých buchtiček a večer si dala sulc! 😝

triowax
27. únor 2011

@ivanas11

já se dneska držím, je to Ok.