Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
27. bře 2011

@korchy ahojky, mě se ten kašel taky pořád vrací...ted jsem kašlala dva tejdny, tak jsem se na třetí tejden hodila marod, a radši už jdu zase do práce...kašel mám pořád ale už menší, a taky se toho nemůžu zbavit

triowax
27. bře 2011

Ahoj

jsme doma, hurááááááááá.

Ivi už jsem ti psala. Promin, že až ted, nedostala jsem se od čtvrtka k PC

korchy
27. bře 2011

@kive76 Švagrová mi ted tada sirup na kašel z budhovi medicíny,minule mi pomohl na odkašlávani,tak doufam že zas pomuže.Jinak si rano jsu pro bromhexin kapky.Napstesti uz nemam teplotu. 😉

triowax
27. bře 2011

Jééé marudci.
Jestli jste nezkoušeli na kašel (jakýkoliv)šťáva z cibule.
Nakrájet jednu cibuli na drobno, zasypat cukrem nebo zalít medem. Pustí štávu a tu dávat 3x i víckrát denně. Zabírá téměř hned, hlavně je antiseptická

vodickova.jana
27. bře 2011

@korchy to je mi líto že si tak nachcípaná...tak snad se z toho brzo vykurýruješ...

já jdu na váhu zítra tak jsem zvědavá, protože zas tak moc do puntíku dělenku nedodržuju....třeba dneska mám kyti se zeleninkou...ale měla jsem Ceasar salát a měla v něm masíko.... 😅 tak uvidíme... 😕

korchy
27. bře 2011

@triowax už několikrát jsem to vyzkoušela a mě to zrovna moooc nepomohlo.Boužel ☹

ssisley
27. bře 2011

Já jsem dělenou stravu vyzkoušela a byla to první dieta která mi skutečně pomohla. (Je potřeba dietu a to jakoukoliv držet déle než půl roku jinak to nemá smysl.) Mě tato metoda pomohla zhubnout 15kg a sama jsem nechápala jak šly kila dolů a o to více to bylo motivující. Nakonec jsem si zvykla na kombinaci jídel a takto jedla přes 2 roky.
Ted uvažuji že opět budu muset něco začít se sebou dělat a určitě zase začnu s touto "dietou". A k tomu cvičit, hodně pít a tak 🙂

korchy
27. bře 2011

@ssisley Ahojky vííítej.To je moooc krásnééé co jsi zhubla.Já zatím 5-6kg si držím od nového roku.Ted mi to už měsíc stojí a rádabych aby to začlo klesat.Taky si myslím,že to musim držet dýl,aby mi ta váha zustala.Ale kéžby klesala.

ssisley
27. bře 2011

@korchy ...když už to dlouho stojí, tak to chce zase trochu změnu - třeba více pít, nebo začít cvičit, nebo taky ještě ubrat na jídle 🙂 Já když jsem se zažrala do hubnutí tak jsem pak celkem zhubla 25kg, ale byla to dřina a pak jsem už jedla jak vrabec 😀 ...ale asi to taky není úplně nejzdravější. Ted když se dívám na fotky 5let zpátky, tak si říkám jak jsem měla krásnou postavu 😀 a je to trochu pro mě motivace zase začít i když tím že chceme ještě jedno mimčo tak mi to připadá trochu zbytečné hubnout 😀 😅

korchy
28. bře 2011

@ssisley Taky jsem na začatku hodne pila i 3litry dene a bez problemu.Začnu chodit do fitka od pristiho tydne,tento týden začnu cvičit doma,abych mela trošku komdičku.
Četla jsem si svůj jídelnicek co si piši celou dobu a jedla jsem i min než ted.Musím mit motivaci.

vodickova.jana
28. bře 2011

Ahojky holky...

@ssisley ahojky tak to si zhubla dost...to je pro mě potěšující.. 🙂

já se dnes ráno vážila a i přes to že jsem dělenku tento týden tak úplně striktně nedodržovala, mám doledalší kilčo za týden. Už mám 70,3 kilčo a i % tuků jdou pěkně dolů....tak mám radost. Je to tim že jím dost zeleninky a výrazně jsem omezila sladké..i když ne úplně... 😅 každý den si dám bud jednu belgickou pralinku,nebo čtvereček dia čokošky... 😅o a ted jsem teda měla v týdnu výbornou pizzu... 😀 😀 ale zatim hubnu i tak takže pohodička a jsem moc ráda.. 🙂

korchy
28. bře 2011

@vodickova.jana Tak hlavně že ti chutná 😉

triowax
28. bře 2011

Já dneska po téměř třech týdnech začínám znova.
Právě jsem slezla z ET.
Potěšilo mě ale, že váha zustala tam, kde jsem dělenku pomatlala před těma 3 týdnama

misicka455
28. bře 2011

@vodickova.jana k gratulace ke kilečku dole u mě je to s odřenýma ušima půl kilečka dole 😉

korchy
28. bře 2011

@triowax Tak to máš skvělí,mě pořád kolisá.Dnes jsem si řekla,že taky začínám znova a natvrdo.Takže si říkám nééé,přítel si odpoledne udelal tousty se salamem a sýrem,chut jsem měla ale néééé 🙂

Před polednem jsem si udelala sváču do práce,mám odpolední,ale teplota se mě nějak drží tak jsem dnes zůstala doma.Nu a svačinu jsem si snědla v 16 a 18hodin.A vůbec nejsem přejedená 😉

vodickova.jana
28. bře 2011

holky díky... 😉

@triowax no vidíš...tak ted půjde zase hezky dolů... 😉
@misicka455 i půl kilča dobrý... 😉

triowax
29. bře 2011

@vodickova.jana díky. uvidíme,kdy pokoříme hranici 70kg.

U nás to vypadá na marodno.
Včera jen soplila. Ale v noci byla co pul hodiny vzhuru, vstavala v sedm, a od te doby jen řvala,vztekala se.....zelené nudle.....a ve čtvrt na devět usnula.

Paráda

kive76
29. bře 2011

no jo ty choroby jsou hrozný...já ještě pořád kašlu, a včera přítel byl u doktora ... a má chřipku...no odolával dlouho už kašlu čtvrtej tejden...

triowax
29. bře 2011

@kive76 tak co já????to přežiju. Ale nesnáším, když jsou nemocný děti. Což ten starší, ten si aspon řekne, co ho bolí a trápí.
To nemluvící mrně jen řve.

Ale před chvílí vstávala a zdá se, že v mnohem lepší náladě, než ráno.

kive76
29. bře 2011

@triowax já vím u těch dětí je to horší...dospěláci jsou o.k. ti to lépe zvládnou

korchy
31. bře 2011

Ahojky,tak horečky mě v pondělí přesly,v úterý jsem šla normálně na odpolední,ale za hodinku mě vezl přitel už zas domů.Měla jsem strašné křeče v bříšku,že jsem na wc omdlela,pak pořádný průjem a ještě jsem dotoho zvracela.
Vůbec nevím proč,asi něco společného z horečkama.Nadřízený mi dal do pátka volno,ale vůbec se mu to nelíbilo.Už je vše ok,ale večer jsem si dala 1pivko a to byla zas bolest,nemůžu bublinky.
Dnes si dělam opět rybičku v parním hrnci a ktomu zelný salát,ale radši jen trošičku.Jinak se mi daří tento týden perfektně dodržovat dělení 🙂

vodickova.jana
31. bře 2011

@korchy tak to je blbý...asi nějaká střevní infekce...snad tě to brzo přejde... 😉

korchy
31. bře 2011

@vodickova.jana Pořád mi to nějak žblunká,ale smad už je povšem 🙂

kive76
31. bře 2011

@korchy ahojky, na Kladně ted zas koluje taková ta střevní chřipka...průjem, bolesti, břicha, někdo i zvracení...tak je to možná i u vás to stejný...

korchy
1. dub 2011

@kive76 Tak dnes už je pohoda,ani břííškooo mě nebolí,tak snad je to zamnou.A co ty??Četla jsem,že od pondělka zas budeš něco se sebou dělat,co máš na mysli???Nějaká dietka?? 🙂

korchy
1. dub 2011

Tak dnes si vařím k obědu gulášovku,ale bez masa,mám kytičky.Už mám naní strašnou chut 🙂

triowax
1. dub 2011

@misicka455 Mišičko prosím jestli nakoukneš.

Jak je to u toho sojového masa???
Já vím, že Kořínková ho má v kytkách, ale koukala jsem opravdu o hodně převysuje počet bílkovin nad sacharidama.

Není právě tohle to,proč mi váha nejde dolu.???
Ze bych dělila špatně??
U kytek jím většinou hodně sojové výrobky.
Těstoviny se sojou,brambory se sojou. sojové pomazánky

kive76
1. dub 2011

@korchy to né spíš omezím sladký, anebo možná zas dělenka, ale ještě nevím... 🙂 a asi už konečně zajdu do posilky ...představu mám...jak pravidelně chodit...ale záleží jestli se dokopu... 🙂 ☹

korchy
1. dub 2011

@kive76 Tak natom jsme stejne,taky se nejak nemuzu dokopat do fitka.Tak snad o víkendu začnu behat nebo dlouuuhe procházky.

korchy
1. dub 2011

@triowax Ahoj,já jím taky soja maso vkytičkách,ale to mě nikdy nenapadlo,že bych zrovna ztoho nehubla..... 😖