Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

mikesa
20. led 2009

Já mám chuuť na všechno co nesmím....................smažák, mekáče, řízek, rohlík se salámem......... 😀
A je jedno co mám zrovna za den 😉

mikesa
20. led 2009

A sladký mám také s kytičkama - palačinky s medíkem, marmeládou, pudink s ovocem........... 😉 😉 😉
Něco takového si dnes upatlám k večeři 😀

misicka455
20. led 2009

Ahojky holky, k těm dobrotám já jsme si koupila špaldovi sušenky s Karobem a jsou mňamúní na těch ulitavám 😀

misicka455
20. led 2009

Np na stepr bacha já ze začátku dala v kuse tak pět min, ale dneska už zvládnu půl hoďky a i jsme zvýšila výkon, holt vše chce pomalu začít a zvyšovat 😉

misicka455
20. led 2009

Já si právě dělám žampiony grilované v troubě další mňamka co mi zachutnala a dřív jsme to nejedla 😵 😵

No na smažák už mám asi týden chuť snad to vydržím 😉

misicka455
20. led 2009

Dneska jdu na jógu poprvé tak snad mě to chytne 😉

misicka455
20. led 2009

N o tak jsme zpátky a byla to docela síla 😀 😀

mikesa
20. led 2009

No a pocity??? Budeš pokračovat???
Závidím Ti pohyb, já ještě 14 dní musím vydržet a pak se na to také vrhnu 😉 😉 😉

mikesa
20. led 2009

Co se dá mazat na pečivo pod medík, marmeládu???

misicka455
20. led 2009

Nic 😀 😀 😀 😀

misicka455
20. led 2009

Dnešní pocity dobrý ještě se uvidí zítra 😉

misicka455
20. led 2009

Tak zítra asi budu mít zvířátka mám doma hodně salámů ať se nezkazí 😀 😀

misicka455
20. led 2009

Jak jste psaly tak já mám raději taky kytičky zdá se mi větší výběr jídel u zvířat mě nějak dochazí inspirace třeba co na sváču do práce atd.. Oběd ten je v poho, ale ten zbytek už moc ne 😒

misicka455
20. led 2009

Tak dobrou 🙂

tezka
20. led 2009

Misicko, na svacu do prace muzes mit syr cottage, nebo nejaky salamovo syrovy rolky jeste necim treba promazany a s vajickem natvrdo...papriku na pulky naplnenou lucinou...salat z vajicka, šunky, syru na kostičky a kysané smetany...na sladko muzes mit tvaroh s kakaem...napisu recept na syrovy dort...nebo si muzes udelat salat z ledoveho salatu s grilovanym masem, posypane parmezanem je to mnamka...taky se to da jist jako svacina...Nebo si muzes kupovat nejaky aspik, kuřecí, kruti, šunkový atd....
Asi jsem tu jedina milovnice zviratek🙂 a jsem dost presvedcena, ze se hubne hlavne diky temto dnum...

tezka
20. led 2009

SVAČINA:
DORT Z ČERSTVÉHO SÝRU:
INGREDIENCE:
1 jarní cibulka s natí, hrst pažitky, 6 červených ředkviček, 1/2 oranžové papriky, 200g čerstvého sýru, 1 lžíce citronove štávy, špetka muškátového květu, mletý bílý pepř, 1 sáček želatiny, 150ml mléka
POSTUP:
Do mléka vsypeme želatinu a uvaříme dle návodu. Pažitku, cibulku i s natí, ředkvičky, papriku nakrájíme nadrobno a vše vmícháme do čerstvého sýra. Dochutíme solí, pepřem, oříškem a citronovou šťavou. Do směsi vmícháme zchladlou želatinu. Formu vyložíme mikrotenovou folií a naplníme ji sýrovou směsí. Dáme ztuhnout do lednice.

llucinka
21. led 2009

Ahojte holky, jak vám to jde? 🙂

tezka: Přidávám se k Tobě jako milovník zvířátkových dnů... Po těch kytičkových mi bývá nějak těžko, sežeru na co přijdu (teda v rámci povolených potravin), ale zvířátka, to je jiná. 😀 Jinak díky za recept na ten dortík z čerstvého sýru, dneska vyzkouším, vypadá to fakt moc fajn. 😉

mikesa
21. led 2009

Hezké ráno,
přiznávám, že dnes mám zvířátka a nejspíš si je dám i zítra 😉 😉 sýry, šunčičky já ráda 😉
Po kytičkách mám pocit, že jsem nafouklá a vůbec divná!!! Ono totiž za to můžou sacharidy, po nich jsme unavené, přecpané, špatně se nám dýchá a je nám těžko 🙂))
Proto i já radši kus masíčka 😀

mikesa
21. led 2009

Ještě k té váze, Kořínková píše, že ubývání na váze je u každého jinak, někdo ihned, někdo po 14 dnech, někdo po měsíci, tak zarím budu v klidu 😉 nejspíš jsem někde zhřešila, ale nevím o tom!!!
Dokonce píše, že i minimum másla u kytiček se může, takže namazat si chleba máslem(vypadá to, že proběhlo kolem) se může! 😉

llucinka
21. led 2009

mikeso: Když jsem s ní hubla poprvé (myslím s dělenkou 😀 ) tak mi trvalo dva měsíce než jsem zhubla první kilča a pak to letělo dolů jako šílené. 😵 😵 😵

mikesa
21. led 2009

A k té váze, sice mi stále stagnuje, nejspíš někde dělám chybu, ale nevím o ní, budu se muset hlídat 😉 😉
Tak ty centimetry, které ubyly cítím na oblečení i přes nohy a to je fajn pocit 😀 😝

llucinka
21. led 2009

jojo, někdo to prostě pozná nejdříve na oblečení a pak až na váze 😎

misicka455
21. led 2009

Ahojky holky, dík moc za tipy na zviřátka. Jdu se protáhnout a pak si ukuchtím michaná vajíčka se salámkem a na sváču si vezmu ten Cotage 😉

mikesa
21. led 2009

Uvidíme, uvidíme, hlavně vydržíme 😝

misicka455
21. led 2009

Nejraději mám na zviřatkovém dni kafe s mlíkem 😵 😵 😵

llucinka
21. led 2009

Misicko: Jojo, to já taky, vypiju i 4 velké šálky 😖 😵 😵 😵

mikesa
21. led 2009

Nápodobně 😀 jdu si vařit další 😉
Se sojovým je to bleeee 😠

llucinka
21. led 2009

No to je fakt, já teda bez kafi být moc nemůžu, ale s tím sójovým to přežiju, ale dám si max. 1 šálek. Ale ve zvířátka to teda jede. 😵 A co dneska jíte holky? 😉

mikesa
21. led 2009

Měla jsem dneska: páreček, jogurt, masíčko se zeleninkou a k véče játříčka nebo mišmaš kuřecí+zeleninka+vajíčka+nějaký dresing 😉

nalka
21. led 2009

Holky,myslíte že se k živočišné může normální tatarka a majolka?A ovocný cukr?Jak píše tezka,udělat si sladký tvaroh,když máš živočišný den.To je nápad 😀 Ale obyčejné hořké kakao,ti ten tvaroh neosladí,ne?Co tezka?