Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
10. únor 2011

Já na to kouknu a zeptám se jí. Respektive jí hned písnu,at se podívá.

ivanas11
10. únor 2011

@triowax Moc moc moc děkuju!!! 😵 😵 😵

triowax
10. únor 2011

@ivanas11 ještě nemáš za co

kive76
10. únor 2011

@radusv tak už jsem to dostala...takže tento měsíc je v pořádku 🙂

snajecka
10. únor 2011

Hm 🙄 holky tak 2 zprávy a jak to tak bývá jedna je dobrá a jedna úplně na prd 😠 Manža koukal na naši Váhu a byla rozbitá a vážila blbě. Takže jsem se slzama v očích zjistila, že začínám na 83 kg místo na 75 😢 😢 😕 Tak to člověka fakt dojme .... Už takhle jsem si připadala jak tlustá krabice, a teď to mám potvrzeno i oficiálně 😉
Dobrá zpráva je, že dělenku držím 4 den a váha jde krásně dolů ... 1,5 kg od pondělka ... uvidíme zítra doufám, že se udrží, ale vzhledem k tomu, že celé dopo jsem byla v jednom kole a na 3-hodinové procházce, mělo by to být ok 😉

No pokud to týdně bude padat 1 až 2 kilča, tak budu spokojená ... v březnu už bych mohla být na 7-ičkových hodnotách a květen už by byl fajný se šestkou 😉 Hlavně vydržet, ale začínám být nadšenec 🙂

snajecka
10. únor 2011

@kive76 Já to tenhle měsíc už dostat necííííííí 😉 😀 😀

snajecka
10. únor 2011

Jinak teda blbý 2 kilča, ale cítím se daleko líp 😉 Splaskává mi nafukovací kruh kolem pasu a ještě tak 3 - 4 kilča a třeba se začne měnit i tvářička 🙂 z napuclíka na menšího napuclíka 🙂

korchy
10. únor 2011

@snajecka No tak to b\ mě kleplo,kdych měla rozbitou váhu a po opravě bych vážila ještě víc ☹

snajecka
10. únor 2011

@korchy mi povídej, co dodat, mám na čem pracovat... 😒

triowax
10. únor 2011

@snajecka gratuluju.
Ovšem si myslím, že to jde ze začátku docela rychle, ale pak se ubytek zpomalí

triowax
10. únor 2011

Pro mě dobrá zpráva, už vydržím cvičit zumbu dvě písničky a ne jen jednu. Chich...

snajecka
10. únor 2011

@triowax no tak to každopádně, ale pokud se to zastaví na 68, tak neva 😉 😀 😀

triowax
10. únor 2011

@snajecka to nevím no.
Ale ona i když váha stojí, ubývá tuk a přibývá svalu (pokud cvicis)tak váha mate no, pak to chce merit a 1cm ubytku je 1kg tuku dolů. ted doufám, že to píšu správně

snajecka
10. únor 2011

@triowax Určo to píšeš i myslíš dobře ... 😉

triowax
10. únor 2011

Koupila jsem dneska jablečný ocet, ale smrdí to pekelně 😉

marketa137
10. únor 2011

Ahoj tak po včerejších kytičkách dneska 0,6kg navíc takže lepší než minule 🙂 a dneska sjme ráno měla jen kafe a pár koleček salámu dopoledne a oběd mam až ted 😒 ale udělala jsme si masovou směs a zeleninu a je to mnamka avečeři už asi jíst nebudu 🙂
@snajecka to by mě kleplo takový rozdíl 😝 , ale já začínala ještě o kousek víc na 84,5 😝 😝 😝 a máš pravdu že i po pár kilech dole se hne dčlověk cítí daleko lépe 🙂

triowax
10. únor 2011

@marketa137 marki mně se váha pohybuje po kytkách vždycky pomalu o půl kila víc, než den před nima.

korchy
10. únor 2011

@triowax jo jablečný ocet nevoní zrovna nejlíp 🙂 Snažim se ho pit každé ránko 😉

triowax
10. únor 2011

@korchy já ho mám naštěstí v tabletách, ale když otevřu tu krabičku, tak smrdí parádně.
Přitom ale vůni klasického octa miluju

radusv
10. únor 2011

@kive76 tak super, třeba se ti to začlo srovnávat 😉
@snajecka Snaj taky už bych tu mrchu ms nechtěla 😅
teda to je síla s tou váhou, to bych byla fakt nasr... zjistit, že vážím ještě víc 😠
a gratuluju ke shození - super 😉 to je viď ? pitomý 2kg a jak se hned cítíš líp - taky jsem to tak měla a mám

já byla dneska ve zdravé výživě, tak jsem nakoupila zásobu tataráčků, pak jsem koupila sušenou sójovou smetanu do kávi při kytičkách a prubla tofu uzené - už jsem zakrojila a jsem v šoku, ono je to moc dobrý a dost mi to připomíná normoš uzený sýr - paráda...
zašla jsem i do DM a koupila od Alnatury bezvaječný těstoviny - takže na zítra si je uvařím, pokrájím k tomu to tofu a kečup a budu mít mňamku
a došlo mi, že když v kytičky můžu tmavý pečivo, tak si s k němu dám pár plátků tohoto tofu a mám krásnou variantu pečiva se sýrem 🙂

no a završila jsem to u řezníka koupí žebírek 😀 kolegyně vyzkoušela ten pytlík od Maggi nápady - žebírka a prý je to výborný, tak o víkendu vyzkouším 😉

marketa137
10. únor 2011

@triowax já se minule úplně lekla že 1,2kg nahoře ☹ , je fakt že při kytkách toho snim daleko víc, maso ěm zasytí na dlouho. Já ten jablečný ocet nemohla, kupovala sjem si jablečný ocet v tabletách, i pro žaludek je to lepší 😉 , ted čtu že ho máš v tabletách. já ěmla Aplefit a ten nesmrděl vůbec 😉

triowax
10. únor 2011

@radusv jooo žebírka, taky jsem je dělala a pak jsem tu skučela, jak je mi z toho zle a jsem přejedená 😀
A těstoviny dělám rýžové, mňaaam.

To tofu mi akorát vadí, že se nerozpéká. Kdybych ho dala do toastu a tak.

Nevím co mi udělá v tom slaným štrůdlu - ještě jsem se k němu nedostala. 😅

triowax
10. únor 2011

@marketa137 to přežiju. Jen mám problém s polykáním velkých tablet. Vždycky se mi šprajcnou v krku a je konec.

marketa137
10. únor 2011

@triowax 😝 a k čemu ej to vlastně dobrý? já ho brala si před 5 lety 😀 a na hubnutí mě nepomohl protože sjem samo žrala jako jindy 😀 😀 😀

Holky tak já nevim ale u nás žebírka nikde pěkný nemají 😒 , většinou jsou to skoro holé kosti což je o ničem 😔

radusv
10. únor 2011

@triowax jojo to si pamatuju, žes tady psala 😀

triowax
10. únor 2011

@marketa137 onnení na hubnutí, ale na zrychlení metabolismu

marketa137
10. únor 2011

@triowax aha no ěm se zrychlil metabolismus tak že sjem za měsíc byla těhu po 5 letech snažení 😀 😀 😀 a ted enberu nic, no stačí léky na cukrovkua i na štítnou žlázu 😒

triowax
10. únor 2011

@marketa137 já si s tou štítnou žlázou říkám, jestli není po porodu nějaký problém.
ségra s ní měla problém do 18ti, ted s ní má problém i táta.
Nikdy jsem s váhou problem nemela,az ted po druhém porodu.
A ani u té dělenky se mi za tři týdny téměr nehnula.

korchy
10. únor 2011

Ten jablečný ocet je i dobr na pročištěný trávicího ustrojí.Tím nemám namysli,že by jsme měli hned lítat na wc 🙂

marketa137
10. únor 2011

@triowax já nevim, mě to zjistili na diabetologii a to v těhu mě to kontrolovali víckrát avždy ok a ted je prý možné že se to srvná samo. Al euž jsme ěmla být v lednu na kontrole jenže za prvé sajem přes vánoce nabrala kila ☹ takže bych dostala pěkně vynadáno a navíc tak ěnjak všichni jsme byli nemocný takže se tam dostanu možná do 14 dnů 😉 tak sjemi zěvdavá na štítku jestli už se třeba nezlepšila, měla jsme to prý na hraně 😉