Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
14. únor 2011

@radusv no hnula, psala jsem, že mám o kilo víc

radusv
14. únor 2011

@triowax já se špatně vyjádřila, jojo zaregistrovala jsem, že máš hned o 1kg navíc, ale myslela jsem, že můžeš být v klidu, když si zhřešila a zůstala si na stejné váze jako já...
bože občas neumím vyjádřit to co chci říct 😝

radusv
14. únor 2011

takže teď nasadit tvrdý režim a uvidíš, že kg bude hned pryč 😉

triowax
14. únor 2011

@radusv noooo jooo. dneska jsem se jeste nestihla ani nadlabnout, ale co. dopoledne se jist nema

radusv
14. únor 2011

@triowax taky dopoledne nejím a snídani jen trošku - 3 rolky ze salámu s lučinou

sylvar
14. únor 2011

holky, tak mě váha stojí 😒 první tři týdny o tři kila míň a teď nic, a musím začít cvičit, pač jsem taková povolená 😝 ale jinak se cítím opravdu dobře,ale je mi blbě po masu

misicka455
14. únor 2011

@sylvar lavně to nezdávej váha může stát , ale pak s to zase rozjede 😉

ivanas11
14. únor 2011

Holky tak jsem čuně si dala vepřovou konzervu - dost jsem jí ujedla 😝 . Jo a koupila jsem si na mlsání 86% čokoládu a teda hrůza! Nic horšího jsem v puse teda snad neměla 😅 - a potom šílená chuť na sladký, ta hořkost prostě nešla vůbec zahnat. Fuj teda, už nikdy víc!
Dobrou a pate zítra 🙂

triowax
15. únor 2011

Dobré ránko

Ivi já ji ani nekupuju, když už chci sladke, dam si fakt raději tu buchtu.
ale já čokolády a takový nejím skoro vubec, tak to mě neláká

radusv
15. únor 2011

dobré ráno,
@sylvar určitě vydrž 😉
@ivanas11 já mám doma 85% čokoládu -minulý týden jsem jí ochutnala a úplně stejný jako si to měla ty, nešla mi ani pořádně rozpustit v puse jako moje oblíbená mléčná a pak jsem jí musela rychle zapít 😝
to radši občas zhřeším malým kouskem normoš čokolády než tohle... včera jsem dostala od manžela Merci, tak to mi přijde ideální velikost jedné čokoládky na zhřešení 😉 😀

triowax
15. únor 2011

Mně se ta váhaz ačala víc hýbat, jak jsem začala brát ten jablečný ocet a jak jsem přestala dopoledne jíst.

triowax
15. únor 2011

@ivanas11 tu já mám taky ráda.
dřív jsem hodně dělávala z vepřovky pomazánku.
Ale mám ji ráda i samotnou

triowax
15. únor 2011

Já dneska konečně sním ty nudle od čínanu,co jsem si koupila v neděli a pak se nacpala mekáčem. 🙂

korchy
15. únor 2011

Ahoj holky,Vpráci jsem minulý týden dostala od jednoho švéda zákazníka 70'%hořkou plněnou pomerančem od Lindt a ta je úžasná.Ale musím jen po kostičce,dala jsem si 3 kostky a ta byla dost silna,takže jedna na chut mi postači.Dnes mám kytičky,takže ránko jsem si dala trošku štrůdlu a soja mleko a ted si k obedu vařim polevku jen zkvětáku,celeru,cibulky a mrkve.Mám naní nějak chut.
Dnes jsem nešla do práce,včera odpolene jsem zničeho nic začla krvácet,ipřesto že beru prášky a mám to dostat až za 14dní.Jsem ztoho špatná,ještě semi to nestalo,a hlavně mě tak bolelo břiško jako ve 14když jsem to dostala prvně.Přitel mě chtěl odvézt kdoktorovi,ale večer bolesti přestali.Takhle jsem pokazila celý krásný valentýnský večer a dost mě to mrzí. ☹ ☹

ivanas11
15. únor 2011

Ahojky 🙂
Holky když jsme u té čokošky, tak i čtvereček denně by neměl uškodit ne?
Taky jsem se chtěla zeptat, když sladím medem, což je v poho, ale když mám těčh pitíček za den víc - co takhle sacharin, umělej, jde to?
Taky se chci poradit - v lednici mi zbyly šťouchaný brambory - jenže cibulka je v nich smažená na sádle. Mám do toho jít v kytkách nebo radši vůbec?
Ještě jsem se chtěla určo na něco zeptat, ale vypadlo mi to.... 😝

@triowax A bereš ho v tabletách? Třeba je to fakt tím nejezením dopoledne a né tabletama? No já fakt nevím, ale musím říct, že nejezení dopoledne se mi teda nějak příčí no... říkám si, že nastartovat tělo a snídaně je asi důležitá (i když kořínková to má takhle).

triowax
15. únor 2011

@ivanas11 jo v tabletách.
a já právě dopoledne nemám potřebu jíst, jedla jsem z donucení kvuli diete.
Já právě když mám ráno a dopo jíst, tak se mi zvedá žaludek

ivanas11
15. únor 2011

@korchy Ale ty jsi přece nic nepokazila, to nebyla tvoje vina. Je to zvláštní teda no.... A krvácela jsi hodně nebo jen špinila a jen ten den a pak klid?

ivanas11
15. únor 2011

@triowax tak to já má po ránu celkem hlad. Když né hned, tak po hodině vzhůru jo. No a když jsem se předtím večer občas přežrala, tak to jsem do rána nemohla vydržet 😀. To už naštěstí nedělám

korchy
15. únor 2011

@ivanas11 Nebyla to normalní krev jako při menzesu,tmavá hustá.Ještě dost špiním.

ivanas11
15. únor 2011

@korchy Takže tmavá a hustá? To vypadá na nějakou sraženinu - třeba nějakej vřídek? Já o tom taky dřív neslyšela, ale jednou se mi to stalo - ale na hustou krev si nepamatuju myslím. Dr. mi řekl, že občas se v děloze takový vřídek vyskytnout může, ale že to nic není.

korchy
15. únor 2011

@ivanas11 No aspom to břiško mě už nebolí,moc děkuji.Snad to přejde,ale fakt se mi to jeste nestalo,beru i prášky.
To je už jedno,tak si oslavime valentýna třeba jindy.A copak jsi dnes jedla ty??

triowax
15. únor 2011

@korchy to mohl být klidně nějaký hematom. Může prasknout cevka nebo neco.
Krev se nahromadi, udela se hematom a pak odejde v podobě většího krvácení. tmavá-až černá krev. Bývá hodně hustá, jakoby sražená a můžou to být i velké kusy.

ivanas11
15. únor 2011

@korchy Já si dnes udělala ty zapečený kuřecí prsíčka s olivama, sýrem, lučinou + jogurtem a salámem. Moc dobrý 🙂
Taky mi došlo, že bych mohla "oprášit" jogurtovač, když už budu muset být v masový dny vesměs na nich 🙂

korchy
15. únor 2011

@ivanas11 Mnam mnam ty ale delaš chutě🙂

korchy
15. únor 2011

@triowax Aha,tak to je možne,protože milulý týden mě to při sexu opet bolelo.A je možný že ted jsem byla ve stresu z práce,tak to třeba šlo ven až včera.
Holky moc dík,opravdu jsem ztoho měla sttach. 🙂

triowax
15. únor 2011

@korchy a ještě to mohla být prasklá cysta

korchy
15. únor 2011

@triowax Já byla vlistopadu na prohlidce a vlednu na CT......to by jí asi videli,nebo??Vživotě jsem jí neměla.

triowax
15. únor 2011

@korchy všechno je poprvý

kive76
15. únor 2011

@korchy ahojky,mě teda břicho nebolelo, ale včera jsme na tom byly podobně.. mě to skončilo v sobotu, a v pondělí mi to zas začlo, a dneska to zas trošku mám...

no a nebo jak jsem tady posledně psala, když jsem první měsíe najela na tu dělenku, tak jsem to dostala o 4 dni dřív...já to někdy když začnu s tou dělenkou pak mám rozhozený..že to dostanu tak o několik dní dřív, nebo pozdějc...a podle mě je to tím, že jím víc těch zvířátek a třeba po 5 dnech jen kytky....ale u každýho je to jiný....píše to Kořínková i v tý její jedný knížce...že jí to psala nějaká slečna , že to nedostala...a když pak byla na gyndě, tak jí vyvrátili , že je těhotná...🙂 ale bylo to prostě nějak změna v organismu...jak začla jíst tu dělenku...

jitulik26
15. únor 2011

Ahojte holky, můžu mezi vás?? 😉