Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

triowax
12. bře 2011

@vodickova.jana tak myslím i par, tesco, kauflanf.
Ty tataráčky bys mohla najít normálně mezi pastikama. nebo sojove syry, tofu a sojove pomazanky ve valecku ve sparu maji treba tam kde maji vakuovane salamy, knedliky...
A nebo pak objednat z webu nejake zdrave vyzivy

korchy
13. bře 2011

Ahoj holky,tak další týden je za náma.Moje váha je pořád stejná...65,5kg.No jsem ráda,že to nešlo nahoru,dost jsem tento týden mýchala kvuli práci.A jak jste natom vy???Má někdo nějaký nový recept?Inspiraci??
Já dnes vařila zelnačku s klobásou a poprvé jsem to zahustila troškou smetany a nééé kváskem 🙂
No přítel má chut ted na Mekáč,tak se mu to snažim vymluvit,aby mi nedelal chute🙂
Holky už aby bylo jaro,ráno vykouklo slunko ale ted je uplně šero,akorad me to štve.

triowax
15. bře 2011

Dobré ráno

dnešek bude rozlítaný. Jsme z5 ze školky, za chvíli letíme s malou k dr, pak musím sehnat nějaký malý dárek synovci k narozeninám.
A Iviii psali s pepla, ze kolem obeda přijedou.,
Tak od zítra začínám znova.

korchy
15. bře 2011

Ahojky,tak k večeři jsem si po pár týdnech dala konečně rybičku a dušenou zeleninu na másle...no to byla mnamka.

ivanas11
16. bře 2011

Ahoj holky! 🙂
Tak jak hubnete? Já nějak nestíhám nikam chodit, do toho mi blbnul net.... Teď mám snad chvíli čas. Stihla jsem se najíst, teď trochu poklidit, tak si nemůžu dovolit tu zbytek času prosedět 😒 chjo..

misicka455
16. bře 2011

Ahojky, jdu taky na vás mrknout mě teď váha dva týdny stála a teď s e konečně aspoň hla a půl kila dole, ale nevím na jak dlouho dostala jsme ms a žeru snad vše 😒 a samo že neděleně.Ke všemu se zpamatovavám z nemoci takže cvíčo nepřichazí v uvahu a to bych měla neb jsem byla na neurologii a bylo mi řečeno, že zádu po pohybu volají 😒 Snad už přiští týden. Budu mít k dispozici i obitrek jestly my ho teda manžel zprovozní dostala jsem od bráchy, ale je urvaný šlapadlo , al eprý se to dá opravit. Tak už se těším až začnu na něm řádit a kila půjdou zase dolů. Na začátek dubna si zase naordinuji mléčnou dietku abych se zase dostala do nějakého režimu 😉

Hubnutí zdar

korchy
17. bře 2011

Ahoj ženský,jsem zklamaná sama ze sebe.Včera po práci jsme strašně spěchali do Varů,na úřad.Měla jsem takový hlad,že jsem nám koupila kebab.Snědla jsem ho potroškách,ale snědla ☹ ☹ A dnes jsem si dala kmíchaným vajíčkum kousek čerstvé cibulové bagety.Stydím se sama za sebe.Nějak mi dochází asi motivace ne či co 😖

triowax
18. bře 2011

Ahoj

venku hnusne......ja taham obe deti v desti, mokra ja, maly i kocar.... 😠
Korchy no, ja u sebe vim, že jak zhřeším ten den jednou, už ho pokazím celý.

triowax
18. bře 2011

já mám problém s nějakou divnou MS.
a testy už týden ukazují hodně slabou čárku

triowax
18. bře 2011

Ale na tý fotce není skoro nic vidět, teda vůbec nic.
Nemám foták a brala jsem to jen mobilem.

ivanas11
18. bře 2011

@triowax Jé Ivi, prosím tě, napiš k tomu něco víc! 😅 Jaká divná MS atd... není to náhodou ten "problém", proč teď nehubneš? 😅 Jé mě to teď teda nějak moc bere... 😵 . Bohužel teda taky nic nevidím, ale jsem napjatá jak špagát!!!! 😵 😵 😵 Bohužel asi půjdu už do hajan, tak se budu těšit na tvoje "vysvětlení" 🙂 ahoj

A ahoj všem!!! Já si dnes po dloooouhé době dala večer přes půlku čoko na vaření - hrůza! A to jsem byla schopná sežrat jí celou. Koukala jsem se a mám stejně kilo, jako jsem měla při Lucince skoro v polovině těhu 😝 🙄

triowax
18. bře 2011

@ivanas11 Ivi já nevím.
od 21dc jsem špinila, pak měla přijít MS v uterý,ale byla v pondělí.
krev byla řídká a červená a trvalo to pondělí a utery jen snad dopoledne.
pak už nic.
jenže testy od soboty do dneska ukazují pořád jen ducha

triowax
18. bře 2011

jenže poslední tulení bylo 12dc. těžko se ovu posunula až tak dozadu, dyt ty mršky vydrží sotva pět dnu

ivanas11
19. bře 2011

@triowax Ivi a není to taky nějak posunutý dle té dělenky? No a pokud bylo tulení 12dc, to klidně mohla ten den být ovu ne? Je to teda zajímavý..... 🙂

triowax
19. bře 2011

@ivanas11 jo mohla,ale v tom případě by byly testy pozitivní normálně a n duši.
A rozhozené to nebude. hlavně jsem dělenku teméř 14 dnu nedržela a nedržím.

ivanas11
19. bře 2011

@triowax No nevím, jak dlouho to je - ten 12dc?

triowax
19. bře 2011

@ivanas11 dlouho, skoro tři týdny.

ivanas11
19. bře 2011

@triowax aha... no hele, třeba je to fakt blud, ta čárečka...

triowax
19. bře 2011

@ivanas11 o já nevím. pořád a na všech testech???ruzných značek?

ivanas11
19. bře 2011

@triowax A nechceš si raději skočit v pondělí k dr.? přecijen si s tím očividně neví nikdo rady, tak ti to aspoň ujasní 😉 A ono kdyby teda před těmy 3 týdny byla ovu, tak týden další trvá skoro, než se vajíčko dostane do dělohy a uhnízdí, pak začne vydávát ty hormony, který ukazuje test, takže 14 dní po klidně můžeš mít nějakou slabou čárečku. 😉 Ale už by teda měla nějak postupně tmavnout - nebo teprve začne 🙂

ivanas11
19. bře 2011

@triowax A kam ti zmizla fotka?

triowax
19. bře 2011

@ivanas11

ivi kdyby ovu byla toho 12dc, čárka už by byla dávno krásně vidět.
a fotku mi smazali, prej nesplnovala pravidla ci co

misicka455
20. bře 2011

@triowax jé tak že by nová těhule a vy se snažite o třetí?

triowax
20. bře 2011

@misicka455 právě, že ne.
Ale HA neberu, jinou ochranu nepoužíváme. Jen tu "dávám si pozor".

Ale nevypadá to, když už na testu něco je, je to pořád jen stejný duch. Tak bych spíš řekla, že to je polimitní vyschlý test.

ivanas11
20. bře 2011

@triowax Ivi na "dávám si pozor" dojelo moc mých kamarádek - dvě z nich otěhotněly, když jejich první mělo 10m, jiné zase neplánovaně se staly maminkami. Takže radši bacha 😉

triowax
20. bře 2011

@ivanas11 tak zase až tak by mi to nevadilo.
Třetí chci, jen manžel moc ne.
Ale později,ne ted.

A ono dávám si pozor nám funguje v podstatě celou dobu, co jsme spolu, šest let.
Otěhotněla jsem vždycky, jen když jsme to chtěli.

korchy
20. bře 2011

Ahojky holky,tak jak pokračujete???Mě šla váha konečně dolů,už mám 65kg,i přesto že jsem 2*zhřešila tento týden.
Dnes jsme měli k obědu kuřecí zapečené s broskví a sýrem,přitel hranolky a já hranolky z kedlubny 😉 A jaká to byla mnamka 🙂

misicka455
20. bře 2011

Já za týden půl kila dole 😉

ivanas11
20. bře 2011

@triowax Tak to pak jo 😉

@korchy ty hranolky děláš jak? To je asi nesmažíš ne? anebo jsou to prostě jen "nakrájené" hranolky? 😅

ivanas11
20. bře 2011

Jinak já mám zase vše co jsem shodila nahoře - a bude hůř! 😝