Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

kive76
5. srp 2010

no jo to by bylo nejlepší.....

misicka455
24. srp 2010

Ahojky, tak co dělí se? Já za měsíc 3 kila dole 🙂

kive76
25. srp 2010

ahojky, já jsem na tom hůř jen 2 kg, ale jedu dál... 🙂

misicka455
25. srp 2010

Hlavní je vydržet 😉

zuzankast.
25. srp 2010

ahoj, chtěla bych něco shodit ale nehladovět, tak jsem nakoukla k vám holky.
Vždy si řeknu od zítřka se budu krotit a nemlsat a jíst střídmě a sotva to dořeknu, tak se ještě nacpu - jako naposled, až je mi špatně 😝 😝 jsem na tohle hrozná. Stačí mi jen tak 5 kg dolů, ale nějak to nejde.. Držela jsem tzv. rýžový týden znáte to? jí se jen rýže (s masem, zeleninou, polévka...) za ten týden jsem vždy zhubla tak tři kila, ale jak sem začala jíst normálně, bylo to zas nahoře. S čím se může rýže? to jsou kytičky co? takže s masem asi moc ne žejo? ale to budu mít fakt hlad.. 😖

kuchy
25. srp 2010

Držte se holky 🙂 , já takhle zhubla 25 kg za 3 měsíce...a zpět je nabrala až v těhu....hned po sobě mám ted druhé,tak mám zase těch skoro 30 kg navíc....a zase se hned po produ chystám dělit a shazovat 😀

kuchy
25. srp 2010

@zuzankast. : rizito zeleninové a salát, to se najíš,neboj....

zuzankast.
25. srp 2010

@kuchy týjo, 30 kg?? ale tak to zase shodíš, ted si to hezky užívej 😉 když já sem masožravá 😔 ani sladký nemusim, ale takový steaky, klobásky, salámky a to s chlebem, samotný to zas nesnim a nejradši brambůrky... to jsou moje největší hříchy.. a sýr?? ten asi taky ne co k rýži.. pamatuju si jak jsem před lety viděla nějaký povdání s Kořínkovou v tv a tam vysvětlovala jak kytičky a zvířátka dohromady ne e 😀 musim se tomu smát, ale na druhou stranuu kdyby mi to pomohlo, byla bych ráda.

misicka455
25. srp 2010

😉 Jo jo rýže jsou kytky a k tomu jen zelenina a nebo tofu nebo sojové maso 😉 A můžeš si dát kolik hrdlo ráčí 😉

misicka455
25. srp 2010

Ne ne sýry zase zvířátka . Takže sýry , masíko, salámečky, šunčičku a k tomu přikusovat rajče nebo okurek či papriku 😉

misicka455
25. srp 2010

@zuzankast. steak si klidně dopřávej , ale bez hranolek a nebo hranolky bez steaku tot logika dělenky 😉 😀

misicka455
25. srp 2010

@kuchy jé tak to jsi krásně shodila ajen stravou nebo i pohybem?

kuchy
25. srp 2010

...nenabrala jsem to zpět najednou 😀 , po prvním potratu 6 kg hore,pak jsem naštěstí otěhu, s Matýskem plus 19 kg, po porodu šlo dolů 9 a pak z nervů...jsme stresově nabírací typ zase plus 10 zpět a ted v dalším neplánovaném těhu plus 10,ale už budu brzy rodit a pak to musím zhodit....všechno....

Jinak jsem byla až do té dělené dietky vždycky mastodont, kolem 90 kg.... 🙂

kuchy
25. srp 2010

@misicka455 : no mám náročné zaměstnání a denně jsem i cvičila...ted budu mít dvě děti 14 měs od sebe...to snad nahradí tu práci...bude to myslím náročnější a cvičit musím taky....

zuzankast.
25. srp 2010

já k masu nejradši ten chleba.. hranolky ani ne.díky za radu, zkusim to. Sojové maso můžu taky - ale nejvíc mi chutná umleté s kuřecím a z toho sekaná- což podle dělené asi taky ne.. no pořád to asi nevydržim, tak snad to pak neskočí zas nahoru, když bych zhubla.

misicka455
25. srp 2010

Já mám taky vysokou váhu 😒 Já nabrala v těhu přes 20 a uplný min šlo dolů ☹ Snažím se cvičit zatím to tedy moc denně nejde . ale tak obden se někdy zadaří.

kive76
26. srp 2010

ahojky, á koukám, že se Vás dost přidalo... 🙂

misicka455
26. srp 2010

Však to je super ve více lidí se to líp táhne 😉

misicka455
26. srp 2010

🙂 🙂 Já mám dneska svoje oblibené zvířátka a na oběd bude lečátko 🙂

marhulinka
26. srp 2010

Ahojky všem...za nějakou dobu bych se ráda přidala...zatím si vás tu pročítám a přeju moooooc úspěchů ve zdárném hubnutí 😵

misicka455
26. srp 2010

Jen se přidej 😉 A kolik by jsi chtěla dolů
@marhulinka ?

marhulinka
26. srp 2010

@misicka455 děkuji...no chtěla bych tak na tu svou váhu,co jsem měla 60kg,před těhu a před hormonama,takže dlouhá cesta přede mnou 🙂

misicka455
27. srp 2010

Tak doufám, že se k tomu našemu cílu přiblížíme a neb ještě lépe , že ho zdoláme 😉

marhulinka
31. srp 2010

@misicka455 tak já začínám zítraaaaaaaaaaaa,ať to mám od hezkého datumu 😀
Cvičíš něco u toho?? Já se chystám,ale teda neumím si to dost dobře představit 😀 Večer jsem docela utahaná,potřebovala bych chodit spíš dopolko,jenže to nemám hlídání,to až tak od listopadu,až tu bude manžova mamča. Já sice teď budu chodit chvíli,pak jdu na operaci,ale jak pak budu moct,tak šupky budu pokračovat 🙂

misicka455
31. srp 2010

Jo jo snažím se cvičit chodím jednou týdně na Zumbu no zatím jsme byal 2x , ale mám koupenou permci tak snad mě to donutí a ještě mám posilovací dvd a to se snažím doma aspoň obden cvičit bud když Veru spí a nebo ju dám třeba do houpajdy a kouká na mě 😉

Tak hubnutí zdar 😉

misicka455
31. srp 2010

@marhulinka a čím zaneš kytky nebo zvířátka?

marhulinka
31. srp 2010

@misicka455 asi začnu kytičkama... 🙂 Joo Zumba je fajn,já byla jednou,než jsem otěhotněla...taky bych na ni pak chtěla...zatím budu chodit 3x týdně na pilates

misicka455
2. zář 2010

Tak jak to jde?

misicka455
3. zář 2010

Tak já se dneska měřila a vážila a na to ,že jsem to tak nějak dodžovala a nedodržovala tak 5 cm v pase je dole a ty tři kila. Na váze to moc dolů nejde asi mám v sobě hodně vody.Hodně se mi jako večeře vyplatily ve zviřecích dnech masa na prudkoa k tomu hodně zeleniny a nbeo zeleninové saláty.

marhulinka
3. zář 2010

@misicka455 tak to gratuluju,jen tak dál 😉 Já zatím dobrý,držím se,jen nejhorší je pro mě nejíst večer... 😀 jedla jsem véču dlouho večer,protože jsem nestíhala to dřív,Kuba už zabere veškerý čas a tak jsem měla vždy véču dlouho 😀 Dneska nám do schránky přišel letáček,že teď od září kousek od baráku otevírají cvičení "trampolínky",znáš?? Tak uvažuju,že to prubnu,slyšela jsem od kámošky z Prahy,že se na tom dá dost dobře posílit tělíčko a zhubnout...a hlavně to šetří klouby,nesnáším jinak poskakování jako je aerobik a podobný 🙂