Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

peta1
17. led 2011

@lifinka Gratuluju ke dvěma čárkám. Super. Jinak mně váha stojí, tak snad se brzy pohne.

misicka455
17. led 2011

@lifinka VELKÁ GRATULACE K TĚHU

misicka455
17. led 2011

Tak já dneska měla ten čistítí den jen o ovoci a byla to docela síla .Už se zítra těšímn na šunčičku a vajíčko k snídani 😉

kive76
17. led 2011

@lifinka já si pročtu tu její knížku s tím těhotenstvím..ale myslím, že se to i normálně dá...tak pokud by jsi v ten den jedla bílej jogurt, zeleninu, šunku, sýr, vajíčko, a příští den kytky - třeba vločky ráno, nebo celozrnák, k svačině ovoce, k obědu třeba rizoto s zeleninou, atd...k večeři třeba zbytek toho rizota nebo brambory...atd...tak když to takhle střídá obden, tak si myslím, že dítě tím o nic nepřichází...

kive76
17. led 2011

@lifinka a vždyt se přeci jen tím masem celej den nemusíš nacpávat 🙂 bílej jogurt, nebo třeba 2x na ,kefír, pak tu šunku ráno, a hodně zeleniny...k obědu třeba rybu na přírodno, atd.. já bych taky určitě nepřestávala...

seci
17. led 2011

navíc se daj kombinovat obě skupiny v jednom dni, jen se musí dodržet rozestupy...přišla mi ta Dieta pro megajedlíky, tak pozor, teď budu děsně chytrá

kive76
17. led 2011

@seci 🙂

misicka455
17. led 2011

Já bych v těhui taky nepřestávala v prvním jsme přestala 25 kg a 10 ještě pořád mám 😠

radusv
17. led 2011

@seci díky 😉
v receptech jsem našla, že se místo cukru používá fruktóza... používáte jí? a kde se kupuje?

mataharyy
17. led 2011

@radusv fruktóza se dá sehnat bez větších problémů ve zdravé výživě a dokonce jsem jí párkrát zahlédla i v tescu 😉

misicka455
17. led 2011

@radusv jj v dnešní době jí koupíš i v obchodech jako tesco, kaufland atd...

sylvar
17. led 2011

Holky, tak dodržuju poctivě a cítím volnější jeansy, jím hodně zeleniny, asi zavedu i nějaký ten jogurt,pač ty jsem totál vynechala, nemám na ně chuť 😒
masíčko si taky dám, ovoce, i koblížek o víkendu na snídani(pak jsme byli plavat 😀 )
cítím se taková lehčí, nevím jak to říct, kdo dodržuje,asi ví o čem mluvím

kive76
18. led 2011

@sylvar no já taky cítím volnější jeans, i když kilča dolů moc nejdou...tak to kilčo týdně..

sylvar
18. led 2011

kive, to je fajn🙂

jitrulka
18. led 2011

holky mám dotaz ohledně soji... na straně 2 se uvádí že patří mezi bílkovinné potraviny a na straně 4 se zařazuje mezi rostlinné... jak to tedy je? s dím se konzumuje soja a výrobky z ní?

triowax
18. led 2011

@jitrulka ja ji zařazuju do rostlinek.

kive76
18. led 2011

@jitrulka v kytkách

jitrulka
18. led 2011

Díky díky... Dnes začínám, a tak si pročítám celou vaši diskuzi.
Z těch receptů co tu jsou ale začínám dostávat pěkný hlad 😀

korchy
18. led 2011

@jitrulka Dělení podle L.Kořínkové patří soja do rostlinek.Ale když si přečteš na netu jen dělenou stravu,tak tam jí uvádějí do zvířátek(soja maso).Ale dej si jí ro rostlinek,Tam jí i já víc využiji 🙂

misicka455
18. led 2011

Taky ju mám v kytkách 😀

misicka455
19. led 2011

Ahojky holky, tak teď jsme se super nadlábla mám kdytky a na snídani jsme si dala šátečky plněné marmoškou,Jestly si che někdo zamlsat tak super a nevybočujet o s dělenky a je to rychlovka.

Listové těsto- dia marmeláda. Těsto vyválet dát půl žičky marmošky , udělat šátečky a potřít olejem nebo vodou a nechat na chvilku zapéct fakt mňamka,

Dělám je i na slano , že je nakrajím na tyčinky a nasypu na ně kmín, sůl nebo ruzné semínka a taky moc dobrý 😉

kive76
19. led 2011

@misicka455 ty mi děláš chutě... já jen dneska piju 🙂

peta1
19. led 2011

Ahoj. Tak šátečky s dia marmeládou jsem už také dělala a byly moc dobrý. Včera jsem si upekla banánovou buchtu ze špaldové mouky, hroznového cukru, sojového mléka, oleje, skořice, 4 banánů a přidala jsem i vajahit místo vajec. Přejedla jsem se a váha kupodivu drží.
Mám za 3 týdny 3 kg dole, tak jsem spokojená. Akorát mám problém. Začaly mě trápit v noci křeče do noh, dělalo mi to i v těhotenství. Pravděpodobně mi chybí nějaký minerál. Přitom beru vápník, hořčík a zinek a myslím si, že jím zdravěji než kdy předtím. Při zvířátkách sním i 3 jogurty denně, maso, sýry a v zelenině je taky dost vitamínů a minerálů. Tak teda vážně nevím co bych ještě měla začít brát navíc. A přitom dny střídám maximálně po dvou dnech, většinou ale jeden den kytky a jeden den zvířátka.

radusv
19. led 2011

ahoj holky,
já mám teď v práci fofry 😝
mňam asi si o víkendu udělám šátečky 😀
jo a včera jsem koupila fruktózu 😉 - tuto
http://www.natura.cz/katalog-vyrobku/posilujici...

misicka455
19. led 2011

@peta1 tak si občas dej magnézku 😉

misicka455
19. led 2011

Jé já už se těším zítra na zviřáttka na obídek jsem si dneska naložila masíko s houbama to bude dobrůtka 😀

radusv
19. led 2011

😀
já se zas těším na víkend až si udělám šátečky 😀
zítra si zapeču hermelín se šunkou a k tomu hezky zeleninový salátek 😉

misicka455
19. led 2011

mňM HERMELÍNEK To taky můžu 😵

radusv
19. led 2011

😉

seci
19. led 2011

šátečky si taky udělám, ale musím koupit dia marmeládku, ach....už se nemůžu dočkat 🙂