Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

marketa137
31. led 2011

@radusv a k večeři při kytičkách? Já mam cukrovku takže sladkýho raději nic 😒 . Já envim ejstli třeba k večeři se může to co bylo i k obědu? ale to asi nvadí ne? a jak je to s polévkama? To by se eventuelně mohla bramboračka ne, teda bez zahuštění 😉

radusv
31. led 2011

@marketa137 většinou to samé co k obědu 😉
na polívky jsem se už taky holek ptala a tady odpověď: kopíruju
polívky? no podle toho, co tam dáš, že jo ......když uděláš kuřecí vývar se zeleninou a třeba vajíčkem, tak ok, ale žádné nudle či rejže.....zeleninovou s bramborem a třeba houbami jsou zas rostlinky, luštěninové taky, ale nepřidávat uzeninu nebo jen sojovou náhražku.....prostě polívka může být to i to a je třeba si prostě jen pohlídat jednotlivé ingredience, aby nebyly z různých skupin...já polévky normálně jím celou dobu hubnutí...

korchy
31. led 2011

@marketa137 Na netu je nápadu hodně.A nebo se podívej i na recepty pro vegany nebo vegetariány.

marketa137
31. led 2011

@radusv no tak to je super že to jde, ale asi bez mouky ne 😉 , mylsim tim teda třeba čočkovou a pod 😉

@korchy to mě nenapadlo 😀 , to je fakt že pro vegetariány to bude ok

korchy
31. led 2011

@marketa137 Ale dávej bacha na ty recepty pro vegetariány,protože oni nejí jen maso,ale ostatní jako mléč.výrobky,vejce atd normalne ano.A to ty nesmiš s kytičkama.Koukni na veganské recepty,protože to jsou lidi,co jí opravdu jen rostlinou stravu,takže tam nebude nic co patří do zvířatek 😉

korchy
31. led 2011

@kive76 Ahojky,tak jak ti je?Už jsi zdravá??

radusv
31. led 2011

@marketa137 k luštěninám můžeš mouku
zvířátková: vývary s masem a zeleninou
kytičková: nudlové a luštěninové

kive76
31. led 2011

@korchy ahojky, nic moc tu a tam pokašlávám, ale už je to lepší...ještě dneska nejsem na dělence...dostala jsem ráno chut na Henri vejce 🙂 ..jinak řečeno Ruské vejce tak jsem si ho koupila..ale od zítřka už zase najíždím na dělenku a to tak že na zvířátka...pohybuju se mezi 79,2-79.8 kg....tak hlavně že už to není ta 80 tka 🙂 a zase si dám za sebou 4 zvířátkový dny a o víkend kytičky 🙂

marketa137
31. led 2011

děkuji za rady a ještě mam dotaz jak často střídáte zvířátka a kytičky? Já asi častěji pojedu ve zvířátkách 😉

triowax
1. únor 2011

Ahoj

@marketa137 já střídám den kytky, den zvířátka.
Ted jsem měla minulý týden dvakrát kytky vcera a dnes zviratka.
Ale nejak mam vypozorovano, ze spis po kytkach jde vaha vice dolu

misicka455
1. únor 2011

Ahojky, já střidám zhruba po dvou dnech když něco vařím a zbyde abych to mohla duhej den dojíst 😀 Ale někdy když je prostě chuˇt tak klidně i po dní nebo po třech prostě jak se mi chce 😉

misicka455
1. únor 2011

Já za měsíc zhruba ty 3 dole, ale aspoň jednou týdně cvičím a teď jsem si našla nějaké video na cvičení na břicho 15 min denně tak to chci zařadit .

marketa137
1. únor 2011

holky díky za rady. No právě že všude píšou že se víc hubne po zvířátkách a já nějak moc nemam ani nápady co v kytičkách ale v pátek to vidim na kytičky 😉

triowax
1. únor 2011

@marketa137
teplé většinou rýže se zeleninou, nebo sojovým masem, brambor s tofu.

a ja teda jeste delam treba brambor kvetak, spenat s bramborem.

marketa137
1. únor 2011

@triowax já právě soju nejim 😒 , takže to spíš vidim tak na polévky a nebo těstoviny s rajčat. omáčkou 😉 ale listové těsto by se mohlo ne 😉. Dneska máme plněnou sekanou, dělala jsembez strouhanky, sice trošku praskla ale chut je ok a manželovi uvařim brambor. včera jsem si udělala vajíčkový salát a moc mě z něj teda nezbylo 😀, manžel si pořád chodil dávat na talířek až tam zůstali cca 2 lžíce 😀

triowax
1. únor 2011

@marketa137 u nas ji jim taky jen ja.
ale kdyz koupim sojovy granulat a udelam ho na zpusob bolonskych testoviny, neni soja vubec poznat. manzel soju neji,ale tohle nepoznal

marketa137
1. únor 2011

@triowax to jsem jeden čas taky dávala a asi jediná věc co se dá jíst 😀 , ale mylsim že můžu jen rajčata v plechu a zeleninu 😉 . Bolonské děláme často tak alepson je budu moct taky i když teda bez masa a sýru 😉 . Chce to fakt cvik než se naučim co můžu kombinovat a co ne. ale je super že jde i pečivo což u Atkinse nešlo a to mě asi chybělo nejvíc 😒

triowax
1. únor 2011

Já dneska peču žebra, mnam mnam.
Včera jsem měla salát z KFC a večer steak se salátem coleslav

radusv
1. únor 2011

já mám hrach. kaši s cibulkou, kysel. okurkou a tmavým chlebem 😉

triowax
1. únor 2011

..hm dneska jsem to neodhadla, jsem přecpanáááááá

radusv
1. únor 2011

já taky a fakt hodně 😝 chce se mi úplně spát fuj

korchy
1. únor 2011

Já dnes měla zvířatka,ale zitra mám kytičky,protože jsem vpráci do večera.Už jsem si pripravila misku ovoce a plnou misku špaget sbolonskou omáčkou a soj.masíčkem 😉

misicka455
2. únor 2011

já dneska budu asi dělat játra na cibulce nebo nevím co stím ještě vykouzlím 😀

triowax
2. únor 2011

já dneska hříbkovou polévku, zkusím vydržet na polívce a sucharech.
Po těch včerejších žebrech mi nebylo moc OK.

Vidět, že tělu stačí týden na zdravém, netučném a pak stačí 4 žebírka a ooops.

Včera jsem ve sparu koupila nějakou tofu pochoutku (ve válečku asi pomazánka) není to nejhorší.

radusv
2. únor 2011

@triowax no já taky dlouho trávila tu hrach. kaši a dneska jí mám zas 😀
tak tu tofu ve válečku jsem si taky nedávno koupila a letěla do koše - úplně se mi z ní zvedl žaludek a ještě ze sójové pomazánky s cibulovou příchutí

triowax
2. únor 2011

@radusv jako nadšená jsem z toho nebyla, ale suchých krekru nebo rohlíku už mám dost.

misicka455
2. únor 2011

Taky když mám netučná jídla apak si o víkendu dopřeji tak mě bolí žaludek.

triowax
2. únor 2011

@misicka455 žaludek mě nebolel, ale měla jsem pocit, že fakt pujdu blééé

korchy
2. únor 2011

Holky a kolik tak stojí tofu sýr??Já ho boužel ještě nikde nevidela.Kámoška mě všera navnadila na kuskus,že je moc dobrý a i celozrný.Tak se mrknu na nějaké receptíky.

marketa137
2. únor 2011

jak vůbec chutná tofu a sojové mléko? 😉