Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

marketa137
13. únor 2011

@triowax a jak ted a s těma vejcema 😒 , envim jestli použít jen ty žloutky? Přemýšlim k čemu ty bílky tam jsou a jestli to vůbec bude držet pohromadě 😒 Co jsi si dala? U MC donalda je těžké s eudržet takže ho raději obcházím obloukem. já miluju Royal 😀

triowax
13. únor 2011

@marketa137 nooo já miluju tu sýrovou sezonu.

Já jsem dávala vajahit a byla v pohodě.
A sníh je tam jen pro nadýchání.
Někdo dává bílková sníh místo kypřícího prášku

marketa137
13. únor 2011

@triowax 😀 😀 to jsem ejdla loni a přišlo ěm to šíleně sytý ale dobroučký 😀 ale do dělenky nic moc 😒

triowax
13. únor 2011

@marketa137 nooo nic moc - jen to maso a trocha te syroveo macky navic..

ivanas11
14. únor 2011

Krásné valentýnské ráno! 🙂
Jak jsem zjistila u holek v jiné mojí diskuzi, tak zatím nikdo neslaví, ani my. Jak to vypadá taky?

Tak váha je po týdnu 1kg dole a tak se jakoby cítím lehčí, ale to kilo mi přijde diskutabilní, může to být dole a nemusí. Až tam uvidím 2, tak už si budu jistá, že "hubnu" 😀
Tento měsíc asi druhý mimi necháme nějak osudu. Manžel mi odjel na 3 dny pryč tak to možná prošvihnem. Ale co, dala jsem si náskok, tak máme ještě čas. 😉

triowax
14. únor 2011

@ivanas11 My nijak neslavíme. Možná jako vždycky jen nějakou bombošku, kterou já stejně nejím.....

po včerejší návštěvě Meka váha o kilo nahoře, ale to snad pujde brzo dolu.
Není možné nabrat od 7 hodiny večer do rána kilo přece

misicka455
14. únor 2011

Ahojky ani my neslavíme, jsme se domluvily že to necháme až na víkend a zajdem se nadlábnout já samo nějaký steak se zeleninou a on si dá coi chce 😀

misicka455
14. únor 2011

Včera jsem po dloihé době byla na té zumbě a dneska se nemůžu hnout 😀

triowax
14. únor 2011

@misicka455 chodíš někam do fitka?????

ivanas11
14. únor 2011

@misicka455 tak to závidím. U nás začíná zítra, ale od 6 do 7 a to chodíme spát, takže mám smůůůůlu! 😠

misicka455
14. únor 2011

@ivanas11 jako i ty jdeš spáti? Tak ať uspí manžel 😉 Malá je už stará dost 😉

misicka455
14. únor 2011

@triowax jj do fitka

triowax
14. únor 2011

@misicka455 asi bych to tam nedala. doma nevydržím ani 10 minut

misicka455
14. únor 2011

@triowax le jé časem by jsi to zvládla. Fšak jsme taky včera funěla a byla hotová 😀

triowax
14. únor 2011

@misicka455 joo já vím.
ale věřím, že pro začátek mi i těch 10 minut denně doma k nečemu bude. teda doufám

ivanas11
14. únor 2011

@misicka455 Manžel doma nebývá, pracuje ještě po práci sám "na sebe" (a na nás samozřejmě 😀 ), ale to by snad problém nebyl, holt by si udělal čas, ale já ještě kojím a ještě nějakou dobu budu (jestli to bude možný)

radusv
14. únor 2011

ahoj holky,
tak já včera dělala česnečku, žebírka s chlebem a květákový placičky a všechno ochutnala - jsem čuně 😅 ale chytla mě taková žravá jak dlouho ne 😝
takže dole stále - 3kg

triowax
14. únor 2011

@radusv no a co!!!Přece jednou za čas si můžem dát do nosu ne??? 😀

misicka455
14. únor 2011

@ivanas11 ha, tak to jo já netušila, že ještě kojíš 😉

radusv
14. únor 2011

já vím 😀 mám před ms, tak mě chytla žravá...
jo a o McDonaldu mi ani nemluvte, kdykoliv vidím v tv reklamu tak mám zálusk na ten hambáč s bramborovou plackou 😝 ještě jsem ho nikdy neměla... a určitě zkusím, protože když byla akce New York, tak jsem se tam kolikrát chystala až jsem tam nebyla ani jednou 😀

triowax
14. únor 2011

@radusv noo ten jsem právě včera měla.
A to jsem si říkala, jak si dám teda jen hranolky.
Jsem koza no. A jak jsem si to večer vyčítala.

radusv
14. únor 2011

@triowax aha tak to závidím 😀
žádný výčitky, to je ještě horší! taky jsem si nic nevyčítala, jen jsem si řekla, že jsem čuně 😀

triowax
14. únor 2011

@radusv byla jsem na sebe naštvaná, že nemám pevnou vůli. a proč se teda tři týdny "rápím" a pak se nažeru

radusv
14. únor 2011

@triowax hlavně klid, vždyť i misicka psala, že jednou za čas to prostě nejde 😉

radusv
14. únor 2011

@triowax hlavně klid, vždyť i misicka psala, že jednou za čas to prostě nejde 😉

triowax
14. únor 2011

@radusv no já vím, ale taky psala, že když dáš něco neděleného, tělo se dva dny dává do kupy

ivanas11
14. únor 2011

@triowax Takový výčitky znám 😉

Holky znáte omáčku / přílohu "tzatziky" ? Nevím přešně, jak se to píše. Je to mňamka a takový samotný pečený maso to fakt šmrncovně ochutí 😉 . Sem si chtěla dnes udělat ke křidélkám, ale máme tu inventuru, tak nemám okurek.

radusv
14. únor 2011

@triowax ale i tak to je dobrý 2 dny nic není 😉

triowax
14. únor 2011

@radusv he he ale mně deptá to, že mám o kilo víc uýááá 😠

radusv
14. únor 2011

@triowax aha tak to jo, myslela jsem, že se ti váha nehla dolů... mě právě zůstala stejná