Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

sylvar
4. bře 2011

@triowax čím by to mohlo být?tak třeba fakt zkusit cvičit do toho ještě...
no a koblihy si sem tam teda dám na snídani 😎 v mé knížce píšou sladké pečivo se může sem tam...no a vajco v nich ale bude,si myslím, takže do dělenné nepatří 😒
já se držím poctivě a včera, normálně jsem dostala chuť na hermelíňák... no a snězte ho 100gr bez rohlíku 😕 tak jsem si dala cereální houstičku čerstvou, měkkou a dnes je mi zle 😖

triowax
4. bře 2011

@sylvar já jsem si koupila cesnekovo syrovou pomazanku, taky jsem ji jedla samotnou.
a tremp salat, mnam

misicka455
4. bře 2011

@triowax podle mě v těstě vejce je

triowax
4. bře 2011

tak nic no.
ja jen,ze jsem ho koupila male a ona ho tady akorat rozmrvila, dala bych si koblizek.

misicka455
4. bře 2011

Jako na stopro ti to neřeknu , al ekdyž se dělaí koblihy doma vajco se tam davá

triowax
4. bře 2011

@misicka455 to nevadí. Já jen kdyby náhodou, že mám koblihy ráda.

sylvar
4. bře 2011

@triowax takže konec koblihů 😀

triowax
4. bře 2011

@sylvar tak já je tedka při dělence nejedla nikdy. celkove sladke vubec.
jen dneska se tak na me smal a ta nutela v něm. 😝

vodickova.jana
4. bře 2011

Ahojda holky....tak dneska zase nestíhám, byli jsme na dětský burze tak jsem hezky nakoupili... 😀 😀
Dneska držím kytičky....ale řeknu vám že zvířátka jsou lepší... 😀 😀
No jsem zvědavá až vlezu v pondělí na váhu jak to dopadne... 😨
A podle mě teda kobliha vejce určo obsahuje...bohužel... ☹ ale stejně obsahuje cukr...a ten se taky nemůže ne???

triowax
4. bře 2011

@vodickova.jana neměl by. ale nejím koblihy denně a deset.
Do kafe si taky dávám cukr.

triowax
4. bře 2011

Holky já jsem nějaká protivná, už i sama sobě.
Samonasírací fakt.
Uz tři dny mě vytočí každá pitomost (ještě,že chlap není ted vubec doma), stačí aby se na mě malý blbě podíval, řekl něco, kde mu šoatně rozumím a už po něm ječím.....
Chjo co zas je 😠

korchy
4. bře 2011

@triowax Nevzdávej to a hlavu vzhuru 😉

triowax
4. bře 2011

@korchy ale tohle se netýká hubnutí

vodickova.jana
4. bře 2011

@triowax no já se teda přiznám že jsem si ted udělala Caro..a dala jsem si tam taky půl lžičky cukru... 😀 😀
No a jinak k tomu nasírání, taky jsem občas víc protivná, ale ono to pak zase přejde....i když neznám tvou situaci, nevim jeslti nemáš nějaký problémy takže ti bohužel moc nepomůžu... ☹

triowax
5. bře 2011

Dobré ráno

Jani já mám zase ráda jogurtové nápoje, no smolík, všechny jsou ovocné. 😝

A k té mé náladě, ono je právě jinak všechno OK, doma a tak. Právě proto to nechápu.
Jsem ok, a za vteřinu mě vcytočí tak, že bych malýho přiškrtila....
Pak zase OK a zas něco.
Takové hnusné střídání a výkyvy nálad jak blázen.
Nápadně mi to připomíná nálady u MS, ale tu mám až nejdřív za 10 dnu.

ivanas11
5. bře 2011

Ahojky 🙂

@triowax Taky mívám takové období... A myslím, že u tebe je to i počáteční zpruzení kvůli té váze 😒 . Taky by mě to deptalo tak, že bych byla otrávená úplně na všechno. Snad bude líp.... vlastně určitě bude! 🙂 😉

misicka455
5. bře 2011

Tak se přidavám k těm co jsou nasraný na svoji váhu né , že nic dole ,a le dokonce podle raní váhy půl kila nahoře 😒
Jen mě to utvrdilo , že do toho musím jít zase po hlavě 😉

triowax
5. bře 2011

@misicka455 já tak ani ne ta váha, na tu jsem uz rezignovala a ani na ni nelezu. Ji dám ke tchánum a budu se vážit jednou za měsíc, když tam přijdem.

triowax
6. bře 2011

Dobré ráno

Mišičko včera jsem v tescu zahlídla acidofilo a vanilkovou příchutí ....myslíš,že bych ho mohla?????

misicka455
6. bře 2011

Ahojky,

tak váha se mi umoudřila a mám to co před týdnem takže nic nahoře nic dole 😒 že by to blo tou nemocí , ž enemohu cvičit?

misicka455
6. bře 2011

@triowax Myslím, že bys klidně mohla 😉

triowax
6. bře 2011

@misicka455 OK, zkusíme.
Mám ráda jogurtové nápoje, ale většina jich obsahuje ovoce. Tak zkusíme tohle.

misicka455
6. bře 2011

@triowax j taky miluji jogrutvové nápoje, ale už jme se naučila pít se sojovím mlíkem u nás v Kauflandu mají a nejsou tak drahý a jsou dobrý 😉

triowax
6. bře 2011

@misicka455 já právě chci něco ke zvířátkum....takže ne sojové

korchy
6. bře 2011

Ahoj holky,tak já nic nepřibrala naštěstí,ale ani nic neschodila.Dost jsem zase přez týden porušovala,protože jsem třeba musela zustat vpráci nečekaně déle.......no váha mi už 3týdny stojí,snad se brzy trošku pohne zase dolů.Dnes jsme měli k obědu bramboráčky,do kterých jsem nastrouhala i trochu mrkve a to byla mnamka,už nezbyl ani jeden 🙂
Taky mám hodně ráda jogurtové nápoje,kefíry,ted už si dám třeba jen jeden za 14dní,protože mám ráda ty ovocné.

vodickova.jana
6. bře 2011

Ahoj holky, tak já jdu na váhu zítra---tak jsem zvědavá... 😕 ale po týdnu nečekám žádný zázraky....hlavně málo piju a nedokopu se k tomu abych pila víc...musim si koupit medík a dělat si konvice čaje s trochóu medu... 😉

misicka455
6. bře 2011

@vodickova.jana ak dej vědět jak dopadla váha 😉

vodickova.jana
6. bře 2011

jj hned ráno na ní vlezu...

triowax
6. bře 2011

@vodickova.jana a já ji pro jistotu asi fakt vyhodím.
Včera jsem si koupila od tchiba sportovní kalhoty. vel 38, mám je na těsno, tak se budu orientovat podle nich.
Ted víkend jsem celý totálně zerajdala skupiny dohromady.
Nuu počkám si na eliptical od Ivči a začnu znova, až dorazí.

vodickova.jana
7. bře 2011

Ahoj holky...tak jsem dneska vlezla na váhu a dobrý...mám za ten týden přesně 2 kilča dole....to je super...aspon nějaká dobrá zpráva v posledních dnech... 😒