Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

vodickova.jana
12. dub 2011

@triowax chudáčci dětičky.... ☹ tak at jste brzo fit...

korchy
13. dub 2011

Ahoj holky,už to bude měsíc a půl co mi váha pořád stojí a nechce dolů.....ach jo.Včera jsem si udelala celerové řízky,to byla dobrota🙂A dnes zeleninu se soja masíčkem.Zítra mám vplánu rybičku.Tak snad do víkendu něco málinko půjde dolů.

triowax
13. dub 2011

Já jsem musela jednu baterku z osobní váhy vytáhnout do nové kuchynské a nechce se mi to prehazovat.
Pro mě, která lezu na váhu téměř denně, jedině plus.

Jdu zalehnout, nějak nám pořád není dobře.

misicka455
14. dub 2011

holky kdo jste na fejsu prosím o hlasík , zítra to končí díky

http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?a...

Prosím o hlasík pro Verušáka , dejte hlasík a už vás nebudu otravovat 🙂))
prosím prosím o další hlasíky, kliknout na sobíkova soutež stát se fanouškem stránek a pak kliknout u Verunčiné fotky, že vám líbí a dát palec , děkujíííí

haruka
15. dub 2011

ahoj,vy vsechny drzite delenou stravu podle korinkove nebo nektera i podle zasad na zacatku. Tzn. v kytkove dni jite napr. jogurt, tvaroh, zakysane vyrobky? Ja jsem 8 tydnu po porodu a zustalo mi 10kg, nic neoblecu, ta bych to chtela zkusit, ale asi podle zasad na zacatku, protoze kojim, tak aby to slo dole ale zase ne nejak dratickou dietou. Drzela jste nektera dietu pri kojeni?

triowax
15. dub 2011

V kytkové dny mléčné výrobky????to si nějak odporuje se zásadou dělené stravy

korchy
15. dub 2011

Už jsem slyšela o děléné kdy se můžou mléčné výrobky.Ale je to rozdělené podle procent tuku,které se smí a které ne.Ale podle mě to je blbost,to už není dělení.
A jak vám to holky jde??Já mám zitra hupsnout na váhu,ale moc se mi nechce.Mám trošku zase problémy s vyprazdnováním,ikdyž jím jablíčka. ☹ Takže jsem skoro pořad plná 😢

korchy
15. dub 2011

Ještě něco,už kouřím jen elektro.cigáro,aspon něco pro svoje zdraví 🙂

haruka
15. dub 2011

na prvnich strankach je deleni, ktere zrejme funguje na principu odlisneho pH pri traveni, do neutralni skupiny jsou zarazeny jogurty, zakysane vyrobky a podobne. Myslela jsem, ze by to bylo mozne praktizovat i pri kojeni. Vlastne to povoluje napr. chleba s tvarohem.

vodickova.jana
15. dub 2011

Ahojky holky...

@haruka nevim, neporadim já se držim dělenky podle Kořínkové... 🙂
a jinak holky, já sem ted celý týden u našich takže dělenku nedodržuji...tak snad mi něco neskočí nahoru...ale zase se necpu sladkým a baštim dost zeleniny tak snad ne....já ji stejně nikdy pořádně nedržím... 😀 😀

misicka455
15. dub 2011

mléčné výrobky do neutrálních potravin řadá Hay a nebo Sumerová takže to by šlo, ale musí se to držet tedy podle jejich grafu jinak Kořinková to v zakladním grafu nemá

korchy
17. dub 2011

Ahoj holky,tak jaký byl další týden dělení??Umě váha pořád stojí.Ale jedu dál,ikdyž dnes jeden den porušuji.Ke snídanani to byla křupavá houstička celozrná a večer jedem na steaky,máme víročí 😀

misicka455
17. dub 2011

No když je vyročí tak to je jasný to s ehřešit musí 😉

vodickova.jana
19. dub 2011

čauves holky....tak dneska jsem stoupla s obavou na váhu....a i přes absolutní nedodržení dělenky mám dole aspon 0,3 kilo.... 😀 😀 😀 sice je to malinko ale aspon že jsem nepřibrala.... 🙂

misicka455
19. dub 2011

Tak já tento týden jsem byla pilná a hodně pohybu a mám kilo dole ,a el dneska jsme žrala jak nemytá tak snad nebude zase an hoře 😀

korchy
24. dub 2011

Tak vaha pořad stojí a navíc ted druhý den porušuji,protože využíváme hezkého počasí k opékání 😖
Na zítra už mám připraveny těs.salát se sojanézou,budou kytičky,no hlavne ovoce a zelenina.At si trošku spravím trávení 🙂

misicka455
25. dub 2011

Krasné velikonoce 🙂

vodickova.jana
25. dub 2011

Ahojky holky...tak vám přeji krásne Velikonoce...at vás hoši pořádně vyšlehají... 😉 😉
Jinka já se dneska vážila a mám skoro stejně jako minule...asi jen o 0,2 kila mín...ale na to že jsem asbolutně vůbec celých 14 dní dělenku nedodržovala to jde.....0,5 kila dole za 2 týdny.....od zítřka se na to zase vrhnu...🙂)

korchy
25. dub 2011

To já se nato vrhla zas pořadně dneska...... 🙂

misicka455
25. dub 2011

Já taky od úterka teď jsem docela hodně papala 😖

vodickova.jana
26. dub 2011

No tak já sice ráno měla zeleninku a sýry,....ale zobám tu čokošku co jsem koupila pro koledníky a zbyla mi tu... 😀 takže zas tak úplně to dneska nedržím... 😵

misicka455
26. dub 2011

Já si dneska davám očistnej den 😀 takže jen čajíky a voda a už začinám mít hladíka 😀

korchy
26. dub 2011

@misicka455 Já takový očistný den jen při čaji a vodě nemůžu držet,hlavně v pracovní den,to bych sebou v práci šlehla.Občas ale držím mléčný den,to mě trošku zasytí 🙂

misicka455
26. dub 2011

Já si ho taky plánuji na dobu kdy jsme doma 😉

vodickova.jana
27. dub 2011

Holky já něco chytla, není mi moc dobře, má pěkný průjem a občas mám pocit že budu i zvracet.....takže držím takovou neplánovanou tekutou dietku... 😀

korchy
27. dub 2011

Jéé tak at se brzy uzdravíš.....mě to čaplo před 14dny a děs běs 😖

misicka455
28. dub 2011

@vodickova.jana To vypadá na nějakou střevní chřipajznu či čo teď to řadí jak černá ruka.

Já jsme taky nemocná nějakej zánět nosohltanu aněco na pruduškách takže atb... odeneška takže snad zaberou a budu moct zase fungovat nejvíc mě sejří cvíčo chtěla jsem tento týden začít chodit do posilky a zase nic holt já asi nikdy nebudu hubená 😢

vodickova.jana
28. dub 2011

@misicka455 asi jo...něco ř´ádí a nás to chytlo komplet celou rodinku... 🙄
tak at je ti brzo líp a ATB at zaberou co nejdříve....a neboj nemusíme být hubenourky hned..stačí když to jde pomalu nale hlavně že to jde... 😉

@korchy no tak taky to máš za sebou...akorát nevim kde jsme to chytli.... 😕

misicka455
28. dub 2011

no jo pomalu ,a le jistě 😒

korchy
30. dub 2011

Ahoj holky,tak zase porušuji.Pracují mi nervy,vpátek na svoje narozky musím na kontrolu do Plzně.Už tam jezdím 9let a pořád mám stejně deprese.Ted už 3dny. ☹