Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

winii
3. led 2011

@radusv díky za objasnění já jsem o tom už slyšela hodněkrát, známa na to zhubla hodně a doteď jí to zůstalo, ale taky to držela 10, no jsem zvědavá na sebe 😝 ,ale potřebuju to do léta jak sůl a v únoru nás čeká maturitní ples ségry tak tam bych taky potřebovala už bejt taková lehčí 😀

winii
3. led 2011

@misicka455 a ty tu DS už držíš dlouho? a to jsi i u toho cvičila? já mám ten obrbitrek tak ho asi opráším a začnu cvičit

misicka455
3. led 2011

@winii zaleží na tobě někomu to vyhovuje po dnu někomu třeba 3 dny kytky a 3 dny zviřátka, jde o to jak to bude vyhovovat tobě. Ale nemělo by to být jednotvárné jako, že třeba budeš pět dní jen na kytkách a jeden den na zviřatkách tělo potřebuje od každé skupiny živiny. Mě to vyhovovalo 2 dny tak a dva dny tak . Že jsem si třeba udělala jídlo , které zbylo tak jsem druhej den ho dojedla 😉

misicka455
3. led 2011

@winii teď jsem přerušila jinak jsem jí držela a chystám od ńora zase.

winii
3. led 2011

@misicka455 tak to jo no já jsem na sebe fakt zvědavá teda 😕 , ale musím musím, miši ty už taky do diskuze moc nechodíš co? já jsem měla teďka půlroční absenci, jsem si potřebovala od MK odpočinout, no a teď bych zase pořád krafala a on nikdo nikde pořád

radusv
3. led 2011

@misicka455 mockrát děkuji 😉
tak to jsem ráda, že můžu držet sk. klidně 2 dny stejnou
právě z důvodu vaření, nechci každý den vařit a kord když musím ještě extra pro manžu 😉
taky jsem na sebe zvědavá, přes vánoce jsem nenabrala ani kg a chtěla bych dát dolů 10kg

misicka455
3. led 2011

Taky mám cíl ještě tak 10 kg 😉

misicka455
3. led 2011

Ale když to bude víc nebudu se zlobit 😉

radusv
3. led 2011

😉
já jsem realista a raději si na těch 10kg dávám celý rok, když to bude dřív tím lépe 🙂 a hlavně k tomu zumbu a doma posilovací cviky

seci
3. led 2011

@peta1 opravdu hubneš po rostlinkách a přibíráš po živočišné stravě? já to mám přesně naopak, ale rostlinná je mi bližší...dneska je mi z živočišné skoro blbě, ale to je tím, že už tu nemám žádnou zeleninu a bez ni to není ono..

kuchy
3. led 2011

Ahojky,tak dnes jsem se k vám hubnoucím přidala,potřebuji dostat dolů20kg ...co nejdříve...uvidíme,jak to půjde,doma mám občas veselo,tak uvidím,jak budu stíhat 🙂

kive76
3. led 2011

holky já radši baštím zvířátka...a taky spíš hubnu při zvířátkách, než při rostlinkách. 🙂 tak 4 dni zvířátka, a den kytičky...a nebo to střídám po 2 dnech..

radusv
3. led 2011

tak to jsem zvědavá zda to pak poznám po čem budu víc hubnout - no já po dvou dnech už se těším na zítřek na tmavý rohlík a mandarinku 😀

peta1
3. led 2011

Ono se to asi teprve ukáže, držím to teprve týden. Ale u zvířátkové se nemůžu nějak dojíst, pořád mám hlad i když toho sním hodně. A hlavně dopoledne je mi slabo i po hodně vydatný snídani. To když si dám tmavý rohlík nebo vločky s banánem, tak jsem spokojená.

seci
3. led 2011

no, mně je po zvířátkách lehce šoufl, po rostlinkách ne, ale zase mám tendenci se víc cpát prostě proto, že mi to víc chutná....ale měla jsem teď doma málo zeleniny, tak byl horší výběr jídel....teď ty živočišný dny postavím víc na zelenině a snad to půjde líp 🙂

radusv
3. led 2011

ještě jsem se chtěla zeptat holky co pijete za nápoje?

korchy
3. led 2011

@radusv Ahoj,já převážně čaje,hlavně bylinkové a ovocne,to nesladím.Nebo vodu s kapkou citronu a taky mléčné nápoje a kefírky 😉 A ke kytičkám džusíky,ty si ředím vodou.
Když mám chut ta si udělám kapučíno,ale nesladím,to je max.1*týdně 🙂

korchy
3. led 2011

@misicka455
@kive76
Tak už jsem začtená do knížek,mám půjčený ty 2 díly.LK tam pěkně vše vysvětluje,ikdyž tojo už vím dost z netu,tak si to rada počtu z knihy.Nečetla jsem žadnou knižku už skoro 5let a dost mi to chybí 😒
Snažím se jíst naposled do 18hodiny,když mám potom hlad ta si vezmu jogurt nebo kousek zeleniny.Holky a jak to je sjogurtama??Já dost jím ligh ananasový.

radusv
3. led 2011

@korchy díky 😉 tak ovocné čaje mám ráda i když slazené, ale teď už ne a jde to... bylinkový moc nemusím, piju jen kontryhelový pár dní v měsíci 😉
od včera jsem začla obyč. vodu z kohoutku s pár kapkami citrónu 🙂
na ředěný džusíky v kytičkové dny se těším
kafčo piju nescafe 3in1 většinou 1x denně nebo obden - tak snad neva
a co mě štve, měla jsem zlozvyk 1x týdně si dát 1 nebo 2 skleničky coly - třeba časem si dám 1 malou skleničku 1x za měsíc 😅

seci
3. led 2011

já piju vodu z kohoutku a kopřivový čaj, ten pomáhá i na pleť a navíc víc vyčurám, to je taky dobrý

kive76
4. led 2011

@korchy ananasovej je chyba....můžeš jenom bílej jogurt,....protože ovoce už nepatří do zvířátek, ale do kytiček, ..ale do kytiček nepatří jogurt 🙂

winii
4. led 2011

holky tak dneska začínám a začnu kytičkovým dnem, tak jsem si připravila rohlík a džem, nejdřív jsem chtěla sýr, ale ten je vlastně zvířátkový tak jsem zvědavá 😉

radusv
4. led 2011

Já mám dneska taky kytičky 😉 k snídani jsem si dala jen tmavý rohlík už jsem se na něj těšila, teď jsem měla 2 mandarinky a k obědu mám nachystaný šťouchaný brambory s brokolicí 😉

radusv
4. led 2011

@misicka455 prosím ještě se chci zeptat - neutrální sk. můžu kombinovat s jakou sk. ? nemá nějaká svá pravidla?

seci
4. led 2011

winii, džem bez cukru? koupenej nebo domácí? a čím je teda slazenej? já se pro jistotu vyhýbám i fruktóze, jen občas si dám pidíček medu do jídla, samotný jsem si zakázala

seci
4. led 2011

@radusv

neutrální se může kombinovat se vším, ale mě se třeba fakt osvědčilo nepřekombinovávat, jíst jídla třeba jen ze dvou-tří ingrediencí, čím míň, tím líp.......a hooodně zeleniny...

lifinka
4. led 2011

ahojky všem hubnoucím 🙂 já začla s děl. stravou včera a už mám 1,2 kg dole 🙂 .Min. rok jsem zhubla 21kg za 4 měsíce, šlo to samo, měla jsem 100kg hnus 😝 😔

seci
4. led 2011

@lifinka a udržela sis pak váhu? a teď další etapa?

korchy
4. led 2011

@kive76 Já vím,že ananas je kytička,prý taky podporuje hubnutí....když mě to při nákupu nedošlo,že ovocne jogurty i když jdou ligh tak neee 🙂

lifinka
4. led 2011

seci, právě že půl mám zpět, ale ještě beru hormonální léky na těhu, takže to jde teď samo nahoru, takže začínám, dnes jsem měla rýži a soj.kostky na oli, oleji a osmahlou papriku na kostičky, pak jsem tam dala soj. omáčku a kečup 😵 mňamka