Dělená strava. Máte zkušenost?

vilca
14. srp 2007

Ahoj holky, chci se zeptat, jestli máte některá zkušenosti s dělenou stravou, případně jestli byste mi nemohly poslat nějaké materiály o dělené stravě. Chtěla bych vědět, jaký je princip, jestli u toho člověk hladoví, jestli se u toho hubne, jestli je to zdravé apod. Díky moc 😉

winii
5. led 2011

@kive76 taky snažilka tak budem držet palečky ať se brzy zadaří 😵 , přesně jak říkáš, člověk pak si připadá, že to není tak hrozný, když něco přibere

holky já lítám pořád na záchod, jsem toho vylemtala a jak na to nejsem zvyklá tak je to hrozný 😝 a do toho jsem ještě dostala mrchu mrchovatou 😠

radusv
5. led 2011

jojo holky důležitý je, aby jsme se cítily dobře 😉
@winii občas taky lítám jak koroptvička 😀
já si dám za chvíli oběd 😉

seci
5. led 2011

winii, no jo, to čurání žádná radost, ale je to forma detoxikace.....já uvažuju i nějakém detoxikačním režimku typu čerstvé šťávy nebo zeleninový vývar, ale teď se učím na státnice, tak až po nich...

po rostlinkovém dni jsem zpátky o 0,7 kg, ale nehroutím se, koříínková píše, že není dobrý se vážit, ale spíš měřit a né denně, já se ale vážím, protože když mám jeden den víc, tak se další den líp držím, abych se nepřejídala 🙂

jinak výjimečným případům to může trvat i pět šest týdnů než dieta zabere, pak se prej ale hubne rychleji....

já si prostě u rostlinek musím dávat pozor na to, abych se fakt nepřejídala, pro mě to není tak, že můžu sníst cokoliv, i když někteří to u dělenky mají....ale oceňuju, že se aspoň můžu najíst do syta, počítání kalorií je mnohem víc omezující....asi dám teď pár dní živočichů, včera jsem si dala o trošku víc brambor a už je to znát na váze....zejtra to bude týden, co jsem začla, chci tam vidět aspoň ty dvě kila dolů 😀

klara89, já časem plánuju taky kombinovat obě skupiny v jednom dni a to tak, že dopoledne ovoce a sacharidy, odpoledne bílkoviny a zeleninu, ale zkusím nějakou dobu vydržet na tom celodenním režimu, aby v tom tělo nemělo chaos......když se jí večer bílkovina a pak se jde brzo (před půlnocí) spát, tak se hubne líp, vlastně ve spánku, takže já musím hlavně odbourat ponocování, což je těžký, když manža pracuje doma, v deset vždycky přijde s tím, že si pustíme film, pak koukáme do jedné a usnu ve dvě a to je pro hubnutí špatně....snad se mi to už dnes povede jít spát dřív 🙂

winii
5. led 2011

tak já mám po obědě co jste měli dobrýho? já rýži a restovanou zeleninku na oliv. oleji trochu

@seci takže si začala ještě před silvestrem jo? to já se ještě nadlábla 😅 , ale né moc, pač už jsem z celých svátku byla tak přeplácáná, ale přibrala jsem za celý vánoce jen kilo to jsem teda čučela, ale je fakt, že cukroví jsem vůbec nejedla, jen ochutla co kdo má ani jsem na to neměla chuť

seci
5. led 2011

jojo, začla jsem před silvestrem, cítila jsem se se tak zle, že jsem musela....dnes jsem měla na oběd guláš, kterej jsem doplnila kvantem zeleniny (houby, mrkev, porek) a bylo to moc dobrý, mňam 🙂

radusv
5. led 2011

já měla brambory s brokolicí a sójovou čínu 😝

misicka455
5. led 2011

hOLKY nebojte tato dieta tělu jako ostatní neubližuje však počkejte sami za pár dní já si třeba jednou za 14 dní dala v neděli normoš oběd prostě nedělenej jelikož bych bez nějakých jídel nevydržela a strašně se na něja těšila, ale bylo mi po něm těžko zle no prostě hrůza takže časem jsem i když měla v plánu hřešicí den prostě ani nehřešila 😀

Už bych se měla taky dokopat a začít držet 😠 no jo , ale u nás je to teďka samá oslava tak snad za 14 dní a pak hurá do toho 😉

misicka455
5. led 2011

dočitám jen letmo , ale bach majonéza by se neměla vůbec tak jako bilé pečivo, ale jednou za čas proč ne , ale bacha na ni a volit raději light nebo yogurtovou 😉

misicka455
5. led 2011

Já se snažím pít hodně zhruba tři litříky denně 😉

peta1
5. led 2011

Já začala s dělenkou minulé pondělí. Dnes mi přišla knížka Dieta?Já vím od Kořínkové, tak se ještě dovzdělám
.

kive76
5. led 2011

@misicka455 ahojky, já to ted taky moc na 100 procent nedržím, ale snažím se...od soboty už na 100 pro začínám...nejbližší oslavka je příští pátek, tak snad to moc nenaběhne nahoru, když zas od soboty na dělenku najedu.

kive76
5. led 2011

@peta1 a jak jsi na tom s váhou od toho pondělka?

peta1
5. led 2011

Pořád mi váha hapruje. Půl kila dolů, druhý den půl kila nahoru a pořád dokola. Tak snad se to začne hýbat, potřebuji motivaci.

winii
5. led 2011

tak jsem si dala ke sváče ovesnou kaši od bonavita a kupodivu byla dobrá, ale hodně sytá, jsem měla co dělat abych jí dojedla

klara89
6. led 2011

taak, já se děleně stravuju asi čtvrtý den a už se cítím lépe 🙂 Nemám nafouklé břicho a vůbec nemám hlad . jen jím nepravidelně, protože mám ted takový režim, že se to ani nedá, když spím třeba do tří do odpoledne ..
Včera jem si udělala luxusní kytičkovou večeři: brambory na tenké plátky, osmažené na pánvi spolu s žampionama, cibulkoou a další zeleninou a na to kečup.
Mám chut na mlíko a na kafčo, takže dneska zvířata. Vyhovuje mi to střídat po dni 🙂

peta1
6. led 2011

Hlásím první úspěch. Mám dnes celé kilo dole a i tuku nějaká procenta ubyla. Takže jsem spokojená. Měla jsem zvířátka, dnes je dám ještě jednou a zítra zase kytičky.

radusv
6. led 2011

ahoj,
já dnes a zítra zvířátka - k snídani jsem si dala 2 druhy sýru, šunku a vejce a za chvíli si dám sváču rajčátka a k obědu mám zelnici...
@peta1 tak to gratuluju k 1 kg dolů 😉
já zatím nic....

misicka455
6. led 2011

@peta1 gratulace k prvnímu shozenému kilču 😉

winii
6. led 2011

ahoj holky 😵

@radusv já mám taky zvířátka, tak to jedem stejně i tu snidani jsme měly stejnou 😀 , já si udělala omeletu vaječnou a k tomu jsem si dala sýr, ke sváče mám okurku salátovou 😉 a oběd budu mít pečené maso a pár brambor

@peta1 to je supéér už 1kilo tak jen tak dál, já taky zatím nic nebo nevím, ještě jsem nevážila

holky tak zítra jdu na zumbu 😵 už se těším, každý říká jak mu to jde dobře dolů ty kila a i na centimetry, tak jsem zvědavá doufám, že mě to chytne a budu chodit pravidelně 😉

@klara89 tak to si měla luxusní večeři a díky za ispiraci na kytičkový den vím co si dám k obědu 😀

kive76
6. led 2011

@winii ahojky, já jdu na zumbu dnes poprvé...tak taky uvidím jestli to zvládnu 🙂

winii
6. led 2011

@kive76 jéé tak to mi pak musíš poreferovat, no já mám největší strach z toho, že tam už budou zajetý, že všichni budou vědět jak na to a já tam budu poskakovat jak tele v jeteli 😅 😀

kive76
6. led 2011

@winii no to mi kamarádka, která to předcvičuje říkala, že všichni co tam choděj to uměj... takže já budu za tu trubičku co to neumí ☹

winii
6. led 2011

@kive76 no toho se právě děsím, ale nadruhou stranu si říkám, ať si každej myslí co chce, já tam jdu zhubnout 😀

kive76
6. led 2011

@winii přesně tak

seci
6. led 2011

winii a ty nechceš držet dělenku? píšeš, že budeš mít k masu brambory, to mě překvapilo......já musím být při dělence naprosto striktní, jinak mi nefunguje, žádné občas hříšek, to by zas týden trvalo než by se to nastartovalo, ale někomu to asi funguje i tak.....

za týden jsem dala dolů 2,1 kg, jsem docela spokojená....od nejhorší váhy 2,4 to je taky fajn....mohlo být líp, ale kdyby todle bylo každej týden, tak mám za půl roku po starosti 😀

kive76
6. led 2011

@seci blahopřeji...

winii
6. led 2011

@seci já myselala, že když sou brambory zelenina tak se můžou ne?? nebo je to tako hlavní rostliná?? já už jsem z toho jelen teda 😖

winii
6. led 2011

ááá už to vidím jsem je úplně přehlída, takže nic no si dám k tomu jen tu salátovou okurku, ale ještě, že si mi to napsala 😅 jinak bych je snědla

radusv
6. led 2011

@winii teď jsem se taky zarazila, že si chceš dám masíko a brambory a už jsem dočetla do konce, že tě seci upozornila 😉
já chodím na zumbu cca půl roku, ale vychází mi to jen 1x týdně a to je málo, aby to bylo na mě vidět ☹ ale je to bomba, mě úplně nadchla, přišly jsme na hodinu kde už byli dávno zajetí, takže jsme se moc nechytaly, ale nenechaly jsme se odradit a po pár hodinách už to bylo ok - zumba není o tom, abys musela tančit přesně podle instruktorky, samozřejmě, že je to fajn když to pak umíš jako ona, ale důležitější je prostě nějak se pohybovat a mě ta hodina neskutečně odreaguje což fakt potřebuju 😉

sylvar
6. led 2011

ahoj holky, dneska jsem snědla svoji poslední obloženou bagetu a vrhnu se na dělenou stravu, v minulosti jsem ji už dodržovala, bylo mi strašně fajn, jen jaksi vůle nezůstala 😒 ale vypadám strašně, narostlo mi břicho, tak musím něco začít dělat a toto je možné a jednoduché, tak si držím palce, i vy mi prosím držte palce,ať to vydržím...musím, k tomu nějaká stovečka sedo lehů denně a snad to bude mít své ovoce 😵