Diety. Znáte takovou, která fakt funguje?

vilca
4. lis 2006

Ahoj holky! Neznáte nebo nezkoušely jste někdy dietu, o které můžete říct, že fakt funguje? V těhotenství jsem přibrala 16 kg. Podařilo se mi celkem brzy shodit 11, ale těch 5 posledních nějak nejde a nejde. No a jelikož nejsem žádné "tintítko", chtěla bych teď zhubnout ještě víc. Zatím nemám moc dobré zkušenosti s jakýmikoli dietami, tak mě zajímají taky vaše zkušenosti. Jaká dieta opravdu stojí za to? Díky za vaše příspěvky. Myslím, že je ocením nejen já 😉

pucik
1. únor 2016

@barned prosím o mailika do pošty, nestihla jsem si napsat než byl kontakt smazan

marcii84
1. únor 2016

Tak mě po dlouhých letech a snad všech dietách co existují pomohlo toto: http://www.idealni.trvalehubnuti.cz/ast Pani mi vše krásně vysvětlila, zodpověděla všechny mé dotazy a mnoho mě naučila, hubnula jsem zdravě a držím si to stále 🙂

virgilka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dominickap
8. únor 2016

Ahoj holky, mě pomohla paleo dieta. Je to teda spíš životní styl, ale vyplatilo se. Zhubla jsem, nemám těžký žaludek a nepálí mě žáha. Zažívání se mi taky zlepšilo. Absolvovala jsem kurz https://www.vimvic.cz/kurz/jak-na-paleo-dietu, kde jsem pochopila základy. Dostala jsem tam právě i jídelníček. Držim palce.

lidadv
29. únor 2016

Nevíte o nějakém dobrém nutričním terapeutovi pro jídelníčky na Vysočině? Manža by měl zájem...

byra
20. dub 2016

Kamarádka drží Cambridgskou dietu. Držela ji září-prosinec a zhubla 15kg, teď jede znova třetí týden. ALE stojí to šílené prachy, říkala, že do toho dala už 36 tisíc. Jí se jejich polévky, tyčinky, koktejly - jí ty polévky nechutnaly tak je jen na koktejlech. Nic jiného než 3x denně koktejl. Ano, úbytek má, ale za jakou cenu? Když po těch 3 měsících skončila, dala si malinký řízek a myslela, že ji povezou na pohotovost jaké měla bolesti břicha.
Podle mě to výsledek má, ale ty prachy za to nestojí, raději kdyby chodila 3x týdně běhat a nepřejídala se, mělo by to stejný efekt, jelikož byla tlustá z přežírání. A taky má zničené zažívání. Za ty prachy mohla rovnou na liposukci 😎

lidadv
16. pro 2016

Dříve jsem hubla pomocí konzultací terapeuta a potom mi nakonec pomohlo a manžovi taky ve STOBu, mají hodně kurzů a člověku se věnují. Teď jsem narazila, že mají i kurz na vímvíc... https://www.vimvic.cz/kurz/stob-trvale-hubnuti-... - ta paní Málková byla i několikrát v televizi a vždy mluví velmi rozumě a jasně...

elialen
16. pro 2016

Já zhubla s Ketodiet 15 kg za 3 měsíce. 🙂 Cena mezi 10 - 12 000 Kč.

petulero
18. zář 2017

Mě teda pomohla mačingová - zhubla jsem 10 kg celkově. Jsou tam i fakt výborná jídla, která si děláme doteď.
Ale i jsem našla relativně dost druhů diet na http://zdravi-hubnuti.cz/druhy-diet/?sort=activ.... Ještě jsem zkoušela mléčnou dietu, ale ta je dost drastická. ☹ Ale jestli fungují i ty ostatní, to netuším. Jo dobré je i hodně sportovat. Já sportuju 2-3x týdně.

evika1992
24. únor 2019

Nejlehčí dieta, která funguje a kterou Vám doporučí odborníci třeba ze světa zdraví je rozumně zvolený kalorický příjem s jídel, které zasytí...

adelkawe
30. črc 2019
Uživatel adelkawe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od adelkawe.

Já už byla zoufala. Všechyn diety u mě skončili špatně. Byla jsem jen hladová a bez energie. Ale kamaradka mi řekla že ji velmi pomohl dietní program od prodietix.cz. Tak sem to zkusila a koupila ho. Za první 3 dny jsem hned zhubla par kilo a po 3 týdnech sem byla na vaze kterou sem si přála.

terkatqe
1. srp 2019
Uživatel terkatqe je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkatqe.

Adelko tak dekuji za tip. A podle čeho ti vybrali ten dietní program?

makimat
1. led 2020

@pucik Dobrý den, můžu poprosit o ten jídelníček do mejlíku maki.mat@seznam.cz. Děkuji moc 🙂

ivetak95
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendy221
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emakrul
27. dub 2022
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Mě pomohla keto dieta z ketodiet.cz Jsou tam super balíčky na míru a chuťově velmi ale velmi dobré🙂

darija06
6. čer 2022

@emakrul Já s ní mám teda taky zkušenost. Držela jsem ji cca rok po porodu, abych se vrátila na svou původní váhu a díky ní se mi to podařilo 🙂

lenanna
1. pro 2023
Uživatel lenanna je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lenanna.

Já se teda taky připojím se zkušeností. Držela jsem hodně diet, ale většinou jsem celý ten proces celkem protrpěla, hladověla, byla unavená, demotivovaná apod. S KetoDiet to ale konečně dávalo smysl a začala jsem hubnout tak rychle, že to bylo úplně k neuveření po všech těch trablích. Navíc jídla byla dostačující a dobrá, naučila jsem se díky ní dobře stravovat a super recepty a váhu si pořád držím.