Diety. Znáte takovou, která fakt funguje?

vilca
4. lis 2006

Ahoj holky! Neznáte nebo nezkoušely jste někdy dietu, o které můžete říct, že fakt funguje? V těhotenství jsem přibrala 16 kg. Podařilo se mi celkem brzy shodit 11, ale těch 5 posledních nějak nejde a nejde. No a jelikož nejsem žádné "tintítko", chtěla bych teď zhubnout ještě víc. Zatím nemám moc dobré zkušenosti s jakýmikoli dietami, tak mě zajímají taky vaše zkušenosti. Jaká dieta opravdu stojí za to? Díky za vaše příspěvky. Myslím, že je ocením nejen já 😉

2010kacenka
14. zář 2015

Holky znáte někdo ? Skinny Herbs Morning&Bedtime ?

helcaslama
15. zář 2015

Ahoj holky. Já jsem ještě před těhotenstvím podstoupila plikaci žaludku. Princip je takový, že žaludek vlastně sešijí a tím se zmenší. Zhubla jsem 20 kg během cca 5 měsíců, ale pak jsem otěhotněla. To ještě bylo v pořádku, v těhotenství jsem nabrala jen 9 kg, ale pak přišlo kojení a já měla pořád hlad a kila jsou zpátky. Ale co vám chci říct je, že po té plikaci jsem jedla všechno a moc se nehýbala a pořád hubla. Jediný fígl je jíst málo a pravidelně. Měla jsem nařízený budík a každé tři hodiny do sebe něco dostala (jen 150 ml jídla). A opravdu jsem nemyslela na to, jestli je to dietní nebo ne... 5x denně malé množství jídla a zaručeně to půjde. Na operaci už rozhodně nepůjdu, ale ráda bych se nakopla a zkusila tenhle režim dodržovat... Je to jediné, co můžu vážně doporučit.

apple11
6. říj 2015

Jde o to neomezovat to drasticky a začít pomalu 🙂 V dietách není žádné kouzlo - omezit tuky, cukry, bílé pečivo - všichni ve skutečnosti víme co jíst nemáme, těžké je to dodržet - super je udělat si tzv. cheatday - a jednou týdně podvádět a dopřát si co nám chutná i když to žádná dietka není ( to pak zdlábnu čokošku 😀 ). Super jsou potraviny které v žaludku vydrží dlouho - tvarohy, vločky, celozrnné výrobky atp... jestli budeš sportovat, doporučuju zkusit nějaký spalovač - nakopne tě a pomůže ti při pohybu rychleji zhubnout 🙂 Držím palečky 🙂

7104282570
12. říj 2015

@pucik Dobrý den, mohla by jste mi dietu zaslat na mail? Děkuji Rendak79@seznam.cz

jenies
12. říj 2015

@pucik ahoj, mohla bych také poprosit o ten jídelníček? x.jenies@seznam.cz mooc děkuji 🙂

ladyhacek
12. říj 2015

dieta? Jíst zeleninu, menší porce a častěji.Mít vyvážený jídelníček. Nemusíš se ani vyhýbat ,,nezdravým´´ jídlům a sladkému, jen je nejíst tak často.
Hodně pít a cvičit (to cvičení stačí jen chůze)
Jíst min 5x-6x za den (po 2-3h).
Princip je tom, že sladké > ovoce (a občas nějaký ten hřích) Dopoledne a odpoledne spíše zeleninu, jogurt, tvaroh, Večer jen lehčí jídla spíše bez příloh typu (brambory, těstoviny....) třeba ryba se zeleninou někdy i kuskus. Ryba by v jídelníčku měla být 1x týdně.

např.
snídaně:
1. sladká >. musli s jogurtem a ovoce
2. tmavé pečivo, kvalitní šunka /sýr, namazat tvarohem
dopo svačina
1.ovoce
2. jogurt s ovocem
3. jablíčko s mrkví
4. musli tyčinka (koukat na složení, některé také nejsem vhodné
oběd:
1:2:3 > jeden díl příloha(brambory, těstoviny, rýže, pečivo) dva díly masa (kvalitní libové-hovězí, králičí, krůtí.......), tři díly zeleniny > jedno jestli čerstvé nebo uvařené, dušené, pečené)
1.dušené hovězí z bramborem a mrkví
2.pečené kuřecí stehno, rýže, salát
3.krůtí přírodní plátek, domácí pečené hranolky, salát
4. Krůtí na kořen. zelenině (falešné svíčková 🙂)
odpo svačina:
1. mrkev
2. jogurt/tvaroh
3. tvarohová pomazánka (tvaroh, nastrouhaná mrkev a celer- místo tvarohu lze i hutný jogurt) a to s tmavým pečivem
večeře:
1. jakýkoliv salát (dresinkg-balsamiko s olejem, jogurt) spíše bez přílohy, ale já bez bagetky salát nesním 🙂
2. Maso se zeleninou
3. ryba se salátkem
Druhá večeře:
spíše jen zelenina.
1.nakrájet více druhů (paprika, mrkev, okurky) na hranolky a k tomu jogurtový dip
2.pečená řepa nebo celer na plátky

nechce to nějako dieta, ale změnit jídelníček a zaměřit se na to co jíš.
mě se podařilo zhubnou pomocí STOB (mají internet stránky) ale nebavilo mě si pořád hlídat kalorie, ale je fakt, že tam měli krásnou tabulku kde u potravin měli semafor co je vhodné co méně a co vůbec.

Hodně štěstí

pucik
12. říj 2015

@jenies posláno 🙂

pucik
12. říj 2015

@7104282570 posláno 🙂

pucik
12. říj 2015

@cinka03 posláno 🙂, omlouvám se za zpoždění

jenies
12. říj 2015

@pucik moc děkuji!

marek_82
15. lis 2015

Dieta znamená strava a né omezování stravy. Takže jíst zdravě a vyváženě ,ale jak to udělat? Pak je tu výživová hodnota toho co sníte. Dalo mi to jídlo to co by mé tělo potřebovalo? Lidé jsou buď neviživeni protože jim něco chybí nebo mají něčeho přebitek. Tělo reaguje tloustnutím.

Položte si otázku, jak často se koupete? A jak často jse umívám zevnitř? Jde o detoxikaci organismu. Doporučuji se vyčistit. A mít zařazené detoxikační metody trvale ve svém životním stylu. Po dobu co budete něco jíst, měli by jste se čistit. Nejedná se o nic radikálního. I když první týden je někdy nepříjemný.

Potom je dobré se vyživit. Tzn. mít zdravé jídlo s živinami. To je těžké najít, protože tam vždy něco chybí 🙂 .

Reakce by měla být ta, že se zbavíte odpadu tím částečně zhubnete. A díky správné výživě nebude mít tělo potřebu vytvářet zásoby. Když vám dá někdo jídelníček nebudete chápat souvislosti, lepší je se to naučit.

sannutri
28. pro 2015

Zapomeň na diety. Každá je nezdravá a u každé (po jejím ukončení) dojde k jojo efektu. Jez zdravě, vyváženě! To je jediný způsob, jak zhubnout a štíhlou postavu si udržet 😉

dzungala
28. pro 2015

@vilca

Ahoj, nejlepší dieta je zdravý životní styl a pohyb, to je prostě tak. Já nabrala v těhotenství 24, půl roku po porodu jsem měla ještě 82 kilo, takže samo šlo dolů jen 13...Pak se malé po čokování rozjel ekzém a astma a najela jsem na protikvasinkovou dietu (vynechat bílou mouku a cukry - ve zkratce) a co týden to kilčo, od září mám dole 15 kg, snažím se denně ujít 3-6 km s kočárem (bydlím na vesnici, ano je to výhoda). Cukr mám jen v ovoci a to je dopoledne a zjistila jsem, že mi zbyla široká škála jídel z čeho mohu vybírat a není to žádná nuda a mně to chutná. Takže jsem spokojená. Ale nemít malá ekzém, když udělám dietní chybu (čokoláda, sladké, pečivo), tak bych to asi jen kvůli sobě nevydržela 😅

Ale čím dýl budu kojit, tím dýl se budu muset držet a snad si zvyknu, že se pak zas nerozežeru jak vepř. Ostatně za nadváhu jsem si mohla sama (pokud nepočítám asi 8 kilo z hormonální léčby, ale i to šlo dolů).

Drž se a žij zdravě, to je ten recept (nějaké moudro nakonec aby bylo, že...)

andrejka3741
28. pro 2015

Vykašlat se na diety,ale změnit životní styl,jíst zdravě,sportovat 🙂

myjusiatko
28. pro 2015

Jedine, čo funguje je počítať si kalorie a sledovať príjem a výdaj. Jesť zdravo a hlavne vyvažene a nejaký ten šport. všetko ostatne je akurat recept na jojo efekt.
odporucam začat na webe kaloricke tabulky cz

libara
28. pro 2015

Co je to pro zdravého člověka dieta??? Dieta je něco, co má pro nás snažilky o hubnutí začátek a konec. na konci čekáme veleúspěch. A po skončení bude co?? Jojo efekt nebo boj s každým kilem do konce života. zázračná dieta NENÍ!!!! Držím diety od 17 let a můžu s čistým svědomím říct, že žádná pilulka ani " nežraní" nic neřeší. Opravdu to chce změnu stravování a pohyb. Já jsem člověk milující jídoi. Ráda vařím, peču a nejsem milovníkem pohybu. Před 4 lety jsem narazila na jídelníček Havlíčka. Za dva měsíce jsem u talířů plných jídla schodila 12 kg. Jen dodám, že to nebyla žádná hrůza jídla. I tady platí, že jaké si to uděláš takové to máš.
Protože se nám dostalo takového štěstí, že se nám v mých 39 letech narodilo naše třetí neočekavané dítko, řekla jsem si, že jí nebudu dělat ostudu a nebudu vypadat jako její babička. Nadešel den D a já se hecla a zašla do fitka. Nechala jsem si napsat jídelníček...jen pro jistotu...víc hlav, víc ví 🙂 a samozřejmě taky cvičební plán. A už tam chodím 3 měsíce a cítím se skvěle. Hubnu i na místech, která jsem dřív nejezením nedokázala schodit. Mým cílem je jít s malou na jaře na hřiště v šortkách!!!! 😀 😀 😀 😀 Ajá to dokážu 😎 . A mimochodem ......po třech měsících jsem si šla za odměnu koupit kalhoty ....a jsou o dvě velikosti mNŠsí.....JUPÍ. Moc držím pěsti. Jo a mrkněte tady na albíčka. Některé holky tady mají úžasná alba s receptama 😉 😉 😉

pajina33
8. led 2016

@pucik ahoj mohla bych poprosit o tvůj jídelníček? moc děkuji pavla

babanci
8. led 2016

Držíme s mužem dělenou stravu. Rostlinky,zvířátka. Zhubly jsme, já 20 a můj muž 30 kilo za rok. Chceme se takhle stravovat už napořád,zvykli jsme si,cítíme se lépe,i když už nehubneme,jen se udržujeme.

pucik
9. led 2016

@pajina33 pošli mi mailika a rada poslu 😉

pucik
9. led 2016

@libara super úspěchy 😉 Gratuluju a jen tak dál,malá bude na mamcu jisté pyšná 🙂

pajina33
10. led 2016

@pucik super děkuji

mischamish
10. led 2016

Lidi jeste porad veri na diety?

nikody
11. led 2016

Kdyby fungovaly DIETY, tak jsou všichni hubeni... Funguje pouze celoživotní zdravá, vyvážená strava a pohyb!

aaadelaide
14. led 2016

Já zkusila proteinovou a super. Shodila jsem 12 kilo a zatím se držím. 🙂

lajla
14. led 2016

Přejít na makrobiotickou stravu, bez mléka, cukru, atd a to se budete divit kolik toho můžete sníst a jak rychle to půjde dolů🙂 a ještě je to zdrave

kaculka2014
16. led 2016

kaculka19 prosím pěkně mám zájem o dietu do mejlu . Pokud možno 🙂 děkuji moc

kaculka2014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alena36
16. led 2016

Kdy uz to ženský pochopíte. Jediné co funguje dlouhodobě je ubrat jídlo nezdravé, nahradit ho méně kalirickym, ale nehladovet a hýbat se. To jefine opravdu funguje. Pri všem ostatním nastane jojo efekt nebo si znicute zdraví. Tělo potřebuje i pří hubnutí všechny složky. Tuky bílkoviny i sacharidy....Je to drsné, ale je to tak. Zakon zachovani energie. Musíš vic spálit nez přijmout . Zjusti si svuj metabolusmzs v klidu, k tomu pridej asi 20 procent na bezne činnosti a pak jednoduše výdej minus prijem mzsi být vetsi nez nula. A ke spaleni 1 kg tuku je potreba - 10000 kj....takze z toho je jasné, ze hladovky nefungují a pohyb je nutný

nikolkaamarianek
16. led 2016

Mi pomohla jenom jedna 😀 NEŽRAT 😀 jinak zadna... zhubla jsem 27 kg a uz je nepribrala zpet 🙂 teda az na tehotenstvi ted 😀

barned
29. led 2016

@pucik také prosím o zaslání jídelníčku na mail.
. v těhotenství jsem nabrala skoro 30kg a po portodu mi ještě 10 zůstalo, tak snad to půjde co nejdříve dolů 🙂