Domácí krabičková dieta. Přidej se

deyana
27. led 2013

Začala jsem vařit podle knihy "Domácí krabičková dieta" a jsem zvědavá na výsledek a taky na to, jak dlouho mi to vydrží. Zatím mě to baví, recepty jsou fajn a jído chutné. Potřebuji se naučit pravidelně jíst, jedla jsem max .2x denně, takže mám budík nastavený po 3h na jídlo a jím podle této knihy a kombinuji s dietou, kterou jsem obdržela od své obvodní lékařky. Chci dát dolů cca 30kg, což by byl ideál, ale rozhodně si nemyslím, že to zvládnu, první 3,5kg mám dole, 2x týdně půl hodinky trošku posiluju, nic hrozného to není. Kdo se chce přidat, šup sem 😉

vendullka
27. led 2013

Ahoj, tak já sice nepotřebuju tolik, ale ráda bych se přidala🙂

deyana
autor
27. led 2013

@vendullka já ti jen tak osvětlím co a jak 🙂 úplně nějak urputně se toho nedržím, je spousta věcí co nejím a mám problém s masem, což se snažím jíst víc než dřív a dělá mi to teda hrozný problém, ale musím.

měla jsem 4dny omezený jídelníček, abych trošku smrskla žaludek a včera jsem měla už normální oběd - podle krabičkové kuchařky. Takže si přidávám jídla a zvykám žaludek na ty pidi porcičky. Tak nějak si to kombinuji podle chuti, počítám kJ, aby to vyšlo tak nějak nastejno a třeba místo celozrnné bagetky nebo rohlíku si dávám knackebrot, místo obyč.těstovin celozrnné pokud mám, místo obyč.rýže si dát nějakou kvalitnější.. Večer když mám ještě hlad, dám si jen tak zeleninku. Ideální je nejíst přílohy, nebo jíst jen trošičky.

Dneska jsem měla na oběd - Sójové nudličky po znojemsku(80g) s trojbarevnou rýží a k večeři těstoviny(50g) se surimi (62,5g), omáčka česnekovo špenátová, zalitá mlékem a zahuštěná celozrnnou moukou (jen trošičku).
Včera oběd kuřecí závitky s listovým špenátem a česnekem (100g). K tomu jsem si dala kuskus (80g).

Zítra mám:
snídaně - 2ks knackebrotu + 100g ochucený tvaroh + rajče
svačina - jablko (100g)
oběd - kuře (100g) na leču (120g) s kuskusem (30g)
svačina - ochucené mléko 250ml
večeře - celozrnné těstoviny (50g) s tuňákem (taková ta malá plechovka, mám mexický)

vendullka
27. led 2013

@deyana To se mi líbí, hlavně když si to nachystám dopředu, nebudu pak vymýšlet co bych sezobla🙂

vendullka
27. led 2013

Vidím,že máš skoro stejně staré děti🙂

deyana
autor
27. led 2013

@vendullka jj 😀 😀

vendullka
27. led 2013

@deyana Tak od středy bych do toho mohla jít🙂

marcella007
28. led 2013

Taky potřebuju změnu jídelníčku.Už jsem uvažovala že si krabičkovou dietu objednám hotovku až do domu ale zdá se že nebudu muset.Díky za inspiraci.

deyana
autor
28. led 2013

@marcella007 Určitě to není nutné. Já mám tuto kuchařku a dokonce se dá stáhnout v pdf verzi.. 😀 Já jsem právě na ty krabičkové diety koukala, tak za prvé cena za měsíc je hrozná, ale když překonáš prvotní šok, tak stačí projet pár dní (teda u mě) a zjistim, že polovinu z toho nejím a mám to jasný 😀

deyana
autor
28. led 2013

Jinak holky, já jsem nakonec využila služeb dietologa, sestavil mi hubnoucí plán, a kdybych se držela té kuchařky, tak asi nezhubnu, nebo by se pak dostavil jojo efekt. Těch 5000kJ stačí někomu hubenému, rozhodně ne mě (mám téměř 90kg). On mi spočítal cca 6900kJ denně při klidovém režimu (bez sportu). Takže si musím přidat. Ani ne tak na přílohách, jako ty masa, zeleniny, bílkoviny 😉

simca06022011
28. led 2013

no ja som krabickovu dietu drzala az na to ze mi to jedlo nosili, raz denne... a bola to hroza 🙂)) z mojho pohladu.. ja som to jedlo nestihala ani jest pri malej... iba krabicky sa mi zbierali ale zase problem bol aj v tom ze nosili to neskoro (o 12tej...) cize ja som mala akoze pozerat na malu ako sa pekne naobeduje, hladna som bola ako vlk a oni mi potom donielsi nejaku gebuzinu oproti majej fanotam 🙂)) a deyana ma pravdu, ak zena s nadvaou zacne drzat 5000kJ dietu, mozno nebude hladna, ale urcite jej to nebude stacit na fungovanie...a o tom ked sa vrati do normalnu ani nehovorim 🙂)

renda12
30. led 2013

@deyana ahoj kde se dá ta knížka stáhnout???jsem z toho nadšená

aisana
22. únor 2013

Taky bych chtěla vědět kde se dá stáhnou ta knížka .Díky

lenkarehankova
24. únor 2013

http://www.ulozto.cz/hledej/?q=krabickova dieta... výborná pomůcka..už mám dole pěkných pár kileček...nedodržuji přesné jídelníčky,ale naučila jsem se hospodařit stím co mám doma,kombinovat ..a jde tooo

lucoska29
4. bře 2013

je to pravda, 500kJ je opravdu málo. Já se snažila hubnou se sebekoučingem na STOBu, kde mi to systém spočítal bez pohybu na 5500kJ a opravdu jsem měla hlad. Nedala jsem to. A kila se mi vrátila zpět a ještě bonusová navíc. Vsadila jsem na nutriční poradenství, dke mi zanalizovali zdravotní stav, současný způsob stravování, donesla jsem jim tam i výsledky krve a sestavili mi jídelníček na míru. Teď mám nastaveno na 6900kJ a za dva měsíce mám 6 kilo dole. Jím 6 krát denně. Na této hodnotě pojedu tak dlouho dokud budu hubnout. Až se hubnutí zastaví, tak to je signál, že je třeba jídla malinko ubrat. Že už na tu nižší váhu není třeba tolik kJ denně. Ale začínat 5000kJ je opravdu drastické. To je hodnota opravdu pro holky, které nějaké to kilo navíc netrápí.Je to hodnota, která nepokryje nároky na bazální metabolizmus. Tělo sice hubnout bude, nějakou dobu. Ale pojede v nouzovém režimu.

sklenicka24
25. bře 2013

Ahoj kočky, také jsem si tuto knížku koupila, ale bohužel zatím jsem se do ní nedokopala. Ale musím uznat, že tyto recepty mi nepřipadají nijak složité a náročné, dá se to podle mě zvládnout i při práci,

Já bohužel nejsem cvičící typ, tudíž vsadím na cokoliv, hlavně bez cvíča, k tomu já se nemůžu nijak donutit... 🙄 😅

erikadu
8. dub 2013

Já jí také mám doma tu knížku jsou tam zajímavé recepty.🙂

bmonika
6. kvě 2013

knihu som si kúpila a začínam. len sa opýtam. jedlá sú na dve porcie. dá sa jesť dva dni to samé, ďalšie dva.... kedže by som si ich robila sama pre seba a nechce sa mi tie recepty deliť na dve časti. síce otravné, že dva dni to samé 😒 alebo musí byť každý deň niečo iné 🙂 ?

deyana
autor
16. črc 2013

@bmonika já myslím že to tak být nemusí, ale manžel by si nedal? nebo se střídat s kamarádkou a týden ty, týden ona a porce si dělit? můj manžel to jedl se mnou normálně

lady_giraffe
16. črc 2013

@lucoska29 A to mluvíš o denním příjmu (tzn to je to co sníš), nebo o celkovém denním příjmu (to co sníš mínus výdej)?

lucoska29
22. črc 2013

@lady_giraffe to je pouze to co sním.

martinka8686
17. dub 2016

Ahoj holky, chystáte někdo krabičky podle této knížky? Odebírala jsem asi 2 měsíce krabičky...a ted bych chtěla jítst aspon trošku podobně..at kila nejdou zase nahoru...dekuji 🙂

terka299
18. črc 2016

Ahoj holky, chci se zeptat, v knize je napsaný jídelníček, nicméně ryby moc nejim, dá se to vyměnit za hine jídlo z jiného dne? Nebo se musí jídelníček striktne dodržovat každý den jak je psáno v knize

michaelaromanova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz