Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

hrozinka
14. led 2014

@medi_ivca no, ale 30g na den je uplne prd ☹ to mas tak 2 lzice ani ne do jogurtu ☹

medi_ivca
15. led 2014

@hrozinka ale tak na sváču to stačí 🙂 já zase nepotřebuju mít toho kvanta 😉

medi_ivca
15. led 2014

Jinak dnes ráno jsem stoupla na váhu a 1,1 kg dole 🙂 tak snad to půjde i dál 😉

vali101
15. led 2014

@hrozinka tak to mě taky,byla jsem docela zvyklá 😉

vali101
15. led 2014

Holky prosím vás,dá se uvařit nějaká kaše,kterou bych si mohla dát k masu?něco podobnýho jako bramborová?květákovou a brokolicovou nesnímjiné jsem nenašla.díky 🙂

tina1506
15. led 2014

@vali101 podle mě z čehokoliv... porek,dýně, celer... cuketa... nezkoušela jsem... dělají i hranolky z celeru, petržele, dýně...

hrozinka
16. led 2014

holky tip na chlebík, jaký je ještě nevím teprv ho budu zkoušet http://dukanovadieta-forum.bb-fr.com/t335-topic

a jak vám to jinak jde? mě váha teda moc nepřeqapuje zatím mám 2,85kg od 6.1 ☹ a to se snažím tolerované potraviny nejíst, ale denně cvičím tak kéž by to bylo tím.

hrozinka
17. led 2014

Holky důležité info pro vás, když si koupite protein bez příchutě např v DM. Tak jím můžete nahradit škrob. A můžete si udělat palačinky uz v 1F 🙂

hrozinka
17. led 2014

A kdo by chtěl na koníkovi SK je super dukan skupina. Holky si tam dávají rady a recepty. https://www.modrykonik.sk/group/1808/

medi_ivca
17. led 2014

Holky, prosím, jak je to s čistě BD ve 2F? Kolik jich musí být? Jak často? Nějak jsem se v tom ztratila 😅
První fázi jsem měla 3 dny, teď jsem 2 dny BZD a dál? Díky 🙂

@hrozinka jaký protein? 🙂

hrozinka
17. led 2014

@medi_ivca dny si střidej jak ti vyhovuje 1/1 2/2 atd ja jedu 2/2. Důležité je,aby si za měsíc měla stejný počet BD a BZD 😉
Protein ja koupila v DM be bez příchutě za 174,- a dávám ho všude,kde je škrob,který může zpomalovat hubnuti 😉

medi_ivca
17. led 2014

@hrozinka děkuji 🙂

hrozinka
19. led 2014

Tak jaka holky?

tina1506
19. led 2014

@hrozinka blbá... zase stojím a ani prd... :(

hrozinka
19. led 2014

@tina1506 já taky nejen že stojím,ale včera jsem porušila 😢 😠 dojela tchýně,dovezla vínko a už to bylo. Nehodilo se,abych odmítla bo manža ma atb tak to zbylo na mně ☹ aspoň pro útěchu jsem si ho ředila vodou ☹ a večer zďobla 1 rohlík na véču ☹ měla jsem obr hlad po 3hodinovem nakupování ☹ tak jsem na sebe naštvana,že mam tak slabou vůli ☹ a až tchýně odjede dám si nějakej hiit ať si dám do těla 😠

tina1506
19. led 2014

@hrozinka já jsem zase včera pekla klobásníky, a .... 😒

hrozinka
19. led 2014

@tina1506 je to dřina,že. Pedritos se ma, tam to drží oba tak maj lepší podporu. My jsme pořád vyřavení nějakým hříchům 😠

medi_ivca
21. led 2014

@hrozinka @tina1506 joooo holky, taky se sebou bojuju. Začínám být přesycená tvarohu a stévie a to ji skoro nepoužívám ☹ nějak mi ty um.sladidla vadí na jazyku. Je nějaké jiné, které chutná víc jako cukr? Cukr jako takový mi nechybí, ale sladidlo mi dost vadí ☹ jinak vcelku dobrý. Snad to vydržím

hrozinka
21. led 2014

@medi_ivca ja jsem dnes mooc šťastná bo rano vaha ukazala 77,6kg konecne jsem tam tu druhou 7cku dostala.
Jinak ja ze zacatku uz taky tvaroh a jogur nemusela, ale ted uz je to zase lepsi. Ja sladidlo taky pouzivam co nejmin bo ho vsude citim.

medi_ivca
21. led 2014

@hrozinka jogurty jsou ok, ale z tvarohu a stevie je mi na zvracení ☹

vali101
22. led 2014

Ahoj holky, jak se máte a jak vám to jde?mě docela dobře,váha 76,7, po BZ je ale větší.
S tím tvarohem a jogurtama to máte pravdu,ještě že můžu aspoň ty Linessa ovocný,tak si 1 za den dám a 1 obyč.
Mám teď ale problém,chytla jsem dnes ráno střevní virózu,nrvím co teď,žádný bílkoviny ani nic do sebe prostě nedám a co až mě to přejde? myslím si že zítra už by to mohlo být lepší,většinou je to 2 denní 😒 mám si pak radši dát BZ než B den ? ach joooo ☹
jinak držim všem palce,ať vydržíte

hrozinka
23. led 2014

ahoj holky, já už to včera chtěla vzdát bo jsem si den před tím vyčerpala všechno co jsem mohla sníst, tolerované potraviny, bílkoviny, vajíčka, tak už jsem fakt nevěděla. dnes a zítra mám BZD den tak to je pohoda, na snídani byla vaječná omeleta se šunkou a sýrem, najedla jsem se až do půl 12 pohoda, ted si dělám oběd zapékaný květák s vajíčkem troškou mlíka a sýra, k tomu paprika červená a kafčo.

No ale co víc, byla jsem dnes v tescu a holky já si zkusila plavky 42 a ještě mi krapet chybí přes zadek, ale já už je v pohodě oblíknu 😅 😅 a v lidlu jsem si koupila triko dokonce M to jsem už dlouuuho neměla, ale není moc pěkné tak ho musím vrátit ☹

takže zde přikládám mé výsledky za 18 dní, není to nic extra,když vemu, že v 1F(4dny) jsem shodila 2,2kg, ale je tam jedno porušení alkoholem 😠 a já i za toto jsem šťastná 😵 😵

pomalu, ale jistě a bez jojoefektu 😵 😵

hrozinka
23. led 2014
vali101
24. led 2014

@hrozinka gratuluju jsi šikovná.já jsem se úplně zapomněla měřit 😖
tabulka je supr.jen tak dál 🙂 🙂 🙂
jinak, já už taky nevím co bych jedla a nejhorší je že mě popadá chuť na sladkosti,zákusky a tak.ale odolávám 🙂

hrozinka
24. led 2014

@vali101 to mě taky tak se cpu colou light a jogurty se sladidlem a peču si moučníky 🙂 a děkuji 🙂

vali101
24. led 2014

@hrozinka jojo,jen tak dál.já jsem šla taky krásně dolů s váhou,musím začít ale posilovat,začíná to všechno plandat 😎 .jogurt se sladidlem kupuješ kde?jakou značku?
přemýšlím že si koupím nějaký orig.Dukan sušenky

hrozinka
24. led 2014

@vali101 ja si dělám svůj 😉 mam sladidlo z billy a uz mam odhad kolik ho dat a jogurty si kupuju v lidlu pilos 2,5 - 3% tuku. Vím,že má být 0,1,ale dala jsem na radu tady holčiny co kupovala tyto a hubla 🙂 a mě to jde též. Někdy to proložím kunínem 0,1% tuku jo a někdy tam dam trošku čoko pudingu a to je mňamka 🙂

vali101
25. led 2014

@hrozinka a co hořká čokoláda,může se?a jestli jo,nevíš v jakém množství?koukala sem že je v ní tuku minimálně.taky si nevím rady s plátkkovým sýrem.nevím jaký a mám na něj srašnou chuť.píšou tam kolik tuku je v sušině ale tomu já nerozumím.kolik je g tuku ve 100g výrobku jako to píšou ve většině,to tam není.
dneska si upeču bábovku snad mi bude chutnat.

devetdevitka
25. led 2014

Ahoj vsem,tak jsem se odhodlala a ode dneska take drzim DD.Mohly by prosim nejake zkusene Dukanky zhodnotit muj dnesni jidelnicek. 😉 S dukan.houska cottage sunka,sv.tvaroh se sladidlem a vanil.tresti,O kureci stehno bez kuze,sv.ovofit,V kur.jatra s kur.masem na cibulce+podmasli.Moc dekuji.

hrozinka
25. led 2014

@vali101 hořkou čokoládu ano, ale co nejvíc hořkou nejlépe Lint 85-90% kakaa není sice moc dobrá, ale zažene chuť k jídlu, já si kupuju zlatou na vaření z lidlu a tu si nastrouhám a po troškách dávám sem tam do jogurtu. toto je psané v dukan pravidle ze strany 6 😉

Čierna čokoláda 70 % kakaa bez cukru : 2 až 3 kocky od 2.fázy

plátkový sýr do 7% tuku 60g, u nás plátkový 7% vůbec nemaj tak já kupuju 10% madeta fitnes

sýr poznáš jednoduše ten můj,má zezadu napsáno, že obsahuje 20% tuku v sušině, ale ty plátky obsahují jen 50% sušiny, takže tuků je tam půlka tím pádem má 10% tuku. chápeš? vždy mrkni na to kolik tuku je v sušině, pak mrkneš kolik je sušiny, když 50 tak je tam půlka těch tuků, někdy může být sušiny 58%, ale klidně i 43 % 😉

tento sýr kupuju já a dole to máš krásně popsané: "Tuk v suš.: 20%, Sušina: 51 %."
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...

čokoláda http://akce.najdislevu.cz/192890-cokolada-na-va...
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...
http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/Prod...