Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

inna1
6. kvě 2013

Jakekoliv vitaminy treba centrum..a te vody alespon 2litry

inna1
6. kvě 2013

A nevynechavej svaciny..je to dieta bez hladoveni..😉 a hlavne ovesne otruby 1f 1,5 polevkove lzice..jak dlouho chces drzet 1f?

hrozinka
6. kvě 2013

Jim 5x dennne, obed vzdy kure s necim cibuli, vajickem neno cottagem, svaciny vzdy jogurt nebo kefir, acidofilni mleko jeste vymyslet snidane a vecere. Otruby mam zitne i ovesne, zkusila jsem jist ty zitne uz pres vikend v jogurtu a mam z nich zacpu 😢 tak hledam cim to rozbehnout. A zkousim jist ty ovesne. Rano jsem si upekla dukanuv chleba takze davku mam splnenou. Chci shodit 10kg takze ve f1 chci byt od po do pa. Pak prekit do f2, ale nikde jsem nenasla jak casto pak mam ty dny se zeleninou a bez stridat? Zda obden nebo jak? A jaxi na tom ty?

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 ty jo 14,5kg dole. Ted uz mas urco vic co 🙂 a co na to okoli? Vzdyt uz to musi jit nadherne poznat?

inna1
6. kvě 2013

Muzes stridat jeden a jeden nebo dva a dva jak Ti to bude vyhovovat..😉 jj na me uz je to videt..ja sem zacala v pulce ledna k dnesnimu dni mam dole 15,6kg uz to jde pomaleji nez na zacatku..ale je to fajn ja mela k snidani tvaroh se skorici a sladidlem..k svace bily jogurt..pak dve dukan placky a sunku..ke svace tvarohovej dortik dle Dukana a kavicku..veceret budu az prijdu z prace dom..vypiji denne tak tri litry vody nekdy i vic..😉

inna1
6. kvě 2013

Me to slo ze zacatku hodne rychle dolu..ale ja jsem sla z trojciferne vahy..

inna1
6. kvě 2013

Ted uz je to tak dve kilca za mesic😉

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 ty jo fakt? Bych dle fotky vubec nerekla. Tak to jsi borka. Ja ted sjela do obchodu, ze si udelam na vecu mufiny a u nas maj susene mleko jen polotucne a to je spatne,ze? Sladidlo jsem si koupila rovnou v prasku, ale m mi rek, ze umele sladidlo je pekny svinstvo ☹ ja si udelala na vecu tvarohove noky se skorici, ale nemam skoric 😅 takze je snim az zitra a nahradila jsem to cottage se 2 vejci bez zloutku 🙂 sklenice mleka a voda

inna1
6. kvě 2013

Ja pouzivam sladidlo cukren nebo irbis..chutna jako cukr..a je vhodne i pro diabetiky..mam i tekutou stevii ale ta mi nechutna.. To susene mleko by melo byt odtucnene..ale davej si pozor na tolerovane potraviny..ty by meli byt az od druhe faze a jen obcas..

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 ja myslim,ze tolerovane zatim nejim,ale radsi se na ne mrknu 😉 ja mam sladidlo fan

inna1
6. kvě 2013

A do noku si nedavala kukuricny skrob?

hrozinka
6. kvě 2013

Taxem na to mrkla a na jedne strance jsem nasla,ze skrob je v tolerovanych,ale na slovenske strance jsem nasla primo ty recepty a bylo tam,ze jsou vhodne pro 1f

inna1
6. kvě 2013

No uvidis jak Ti to pujde..ja jsem si v 1f dala i puding a neuskodilo to..

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 fakt? Koukala jsem na obal a ten ma silene sacharidu to zkusim pozdeji,dle toho jak to pujde 🙂

inna1
6. kvě 2013

Puding se muze od 2f a musi byt z kukuricneho skrobu..a rozdelis si to na vic dnu..

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 aha tak to neni standartní pudink Dr. Oetker 😀 😀 a co si davas na vecer misto krupek atd :-/

inna1
6. kvě 2013

Ja krupky a bramburky nejim..na zobani si kupuji kustovnici ta se muze ale jestli mas na neco takoveho chut tak zkus si nakrajet sunku kvalitni dej ji rozprostrenou na talir a soupni do mikrovlnky zezlatne a bude krupava jako bramburky😉

inna1
6. kvě 2013

Dr.Otker myslim ze je z kukuricneho skrobu..jukni na to..

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 😀 ja to tez moc nejim, ale sem tam. No ja sunku jim bo musim, nevim zda ju zvladnu ete jako chutovku 😅 😀 ale nasla jsem si recepty na rafaelo, na coko koule, nugettu atd 🙂

inna1
6. kvě 2013

Ja ujizdim na tom dortu z otrub z mikrovlnky..je to rychly a dobry..😉

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 fakt? Jdu ho pohledat 🙂 ja to nevydrzela a udelala si cokoladove koule 😅 zkusila jsem jednu a je to dobry 🙂 jen neumim odhadnout to sladidlo, vsude pisou kulicky, ale ja mam sypke 😒 jo a proc se tech otrub nemuze vic?

hrozinka
6. kvě 2013

@inna1 pisnes mi recept? Na tech slovakach ho nemaj 🙂

inna1
6. kvě 2013

Kdyz si das tech otrub vic tak uz budou mit vetsi kalorickou hodnotu..zitra Ti pisnu recept..dobrou noc

inna1
7. kvě 2013

Na testo smichas tri vejce sladidlo pras.do peciva cajov.lzicku 4pol.lzice ovesnych otrub a c.lzicku kakaa vse spojit a dat bud do silik.formy na kolac nebo staci do veci dozy a dat na ctyri min.do mikrovlnky vlnit..mezitim si smichas odtucneny tvaroh se sladidlem a bilym jogurtem..pak si uvaris zelatinu dle navodu a smichas s tvarohem a das na korpus a vychladit do lednice..ja si jeste na vrch davam cervenou zelatineeu aby to pekne vypadalo nebo posypat strouh.cokladou nebo skorici. D

hrozinka
7. kvě 2013

@inna1 wow takova mńamka a pritom bez zavad 🙂 😀 k vaze

inna1
7. kvě 2013

Jj je to dobrutka😉

tina1506
7. kvě 2013

ahoj holky, já jsem začala včera, chci dát dolů víc jak 30kg... můžu se k vám přidat?

inna1
7. kvě 2013

Ahoj a vitej..jasne ze se muzes pridat..😉

tina1506
7. kvě 2013

@inna1 jsem masožravec, ale už mi fáááákt chybí zelenina 😀 o pečivu a přílohách nemluvě... a to chci dát 1.fázi 10 dnů... 😉 byla bych ráda za každý recept, ať se do toho rychle dostanu...

inna1
7. kvě 2013

Chleb si muzes upect z otrub.. 4pol.lzice ovesnych a 2 psenicnich oteub dve vejce. Dve pol.lzice jogurtu sul koreni co mas rada. Caj.lzicku prasku do peciva..vse smichat vyslehat bilky a zapracovat do testa pak dat do silik.formy a upect..nebo na na pecici papir udelat placicky na plech ja si tam davam cesnek a chutnaj mi ..chleba a jine pecivo jsem nemela ctyri mesice a vubec mi nechybi..na netu najdes plno receptu..treba na kveta dukan..