Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

hrozinka
7. kvě 2013

@tina1506 vítej super,ze je tu dalsi bojovnice 🙂 ja nejsem moc ani na maso ani zeleninu,jim jen kure a zeleniny tak 10 druhu,ale miluju sladke a pecivo. DD jedu od pondeli a silene mi chybí zelenna paprika,mrkev,okurek,salat hmm tesim se na sobotu 😀 😀 a pecivo,byla jsem zvykla snidat 1 kaiserku,maslo,šunka a syr. Ted mi to ták chybí ☹

Jukni na dieta-protal.sk je tam hafo receptu pro obe fáze,hodne i sladkeho 🙂 do začátku potřebuješ otruby,odtučněné sušené mleko, kukuřičný škrob,umělé sladidlo - nej je stevie ja ji musim sehnat.

Z receptu jsem delala: tvarohove noky se skořicí, čokoladove koule,palačinky, rano budu dělat muffiny 😀 🙂

tina1506
7. kvě 2013

@hrozinka @inna1
mám načteno spoustu receptů, zkouším se do toho teprve dostat 🙂 chleba jsem si dělala v mikrovlnce, ale ta denní dávka mi nestačí, no nestačí, spíše jsem zvyklá na pečivo a přílohy všeobecně... až najedu na zeleninu, tak bude líp, to se bude mlsat 😀 jinak mi to maso a mléčné výrobky problém nedělají, jen mi prostě přijde divné, jíst bez příloh, ale to si tělo zvykne... musí🙂
dneska jsem měla k obědu pstruha na grilu, jak jsem ho viděla,hned musel být v košíku a v troubě 😀 a upekla jsem si na 3dny tvarohovo-skořicové muffiny k snídani 😉

hrozinka
7. kvě 2013

@tina1506 tak ja prave prochazim očistcem 😀 😀 v ordinaci chlebicky,zakusky,dort a k tomu manzel si rozdelal bramburky uááá pomóc 😀 😀 😀 😅

tina1506
7. kvě 2013

@hrozinka tak u nás jede hokej bez pokušení 😉

inna1
8. kvě 2013

Krasne rano devcatka..tak Vam preji pevnou vuli a hodne kilecek dole..nebojte my to dame😉

hrozinka
8. kvě 2013

Dobre dopoledne tak ja mam zatim moooc velkou radost 🙂 rano vaha 79,1kg zacinala jsem na 81kg a 2.1 jsem mela dokonce 88,8kg 😖

Prave pecu muffiny taxu zvedava.
Holky co mate tabletove sladidlo, muzete mi zvazit kolik vazi 10 tablet? Vsechny recepty jsou v tabletach, ale ja mam sypke ☹

inna1
8. kvě 2013

Tak to je krasny ja mam o deset vic☹ ale jedu ze 107.. Jedna tabletka je asi jako dve lzicky..davej podle chuti jestli mas radeji sladsi nebo ne..

hrozinka
8. kvě 2013

Jak je na tom parek? Kdyz je z lidlu z 95-98% masa? Muze to byt brano jako sunka?

inna1
8. kvě 2013

Jj kureci parek s vysokym podilem masa se muze

hrozinka
8. kvě 2013

@inna1 A kdyz je vepřový?

inna1
8. kvě 2013

No nemel by..ale ja si kupuju veprovou sunku 95%

hrozinka
8. kvě 2013

Grr taxemse fakt nastvala 😠 byla jsemna fb ve skupine dukanek 2x jsemse na neco zeptala a 2x jsem byla zdrbana,ze mam prvni cist a pak se ptat.noposlala jsemje do haje a skupinu opustila v takove fakt byt nemusim. Diky za vas tady,ze se clovek muze svobodne zeptat 😵

tina1506
9. kvě 2013

@hrozinka taky jsem z toho znechucená... prý jsou tam, aby pomáhaly a přitom hned každého sjedou za každou prkotinu... 😒 já jsem ještě na slovenském forku, tam jsou zatím všichni OK 😉 https://www.modrykonik.sk/skupina/1808/

včera jsem si udělala graf na http://www.dietadukan.pl/ a takhle bych měla hubnout s DD 😉

inna1
9. kvě 2013

Tino kolik meris?

inna1
9. kvě 2013

Jooo devcatka jsou lidi prejicni a neprejicni..tak to chodi asi vsude ..ale my jsme holky sikovne a my se nedame a spolecne to zvladnem..😉

inna1
9. kvě 2013

Devcatka pokud si s necim nevite rady klidne se ptejte..pokud budu vedet rada poradim..😉

tina1506
9. kvě 2013

@inna1 175cm a táhne mi na 38roků... :( tak mám strach, že už mi to hubnutí nepůjde dolů... 😒 jinak dneska vlezuna váhu,po 3 dnech 1.fáze -2,5kg, hlásím to chlapovi a on na to z postele: sis včera oholila nohy, tak co se divíš... no nezabily byste ho? 😀 😀 😀 😎

inna1
9. kvě 2013

To ja jsem prcek mam160cm. A take uz nejsem nejmladsi..2,5 kg to je super..jedes z vetsi vahy takze ze zacatku Ti to pujde hodne rychle uvidis..Njn to jsou nasi chlapi..mas mu na to vtipne odpovedet😉

hrozinka
9. kvě 2013

tina1506 Ty jsi tam taky? Me nekdo napsal a dal zadost at me pusti do te slovenske,tak uz se tam tesim na recepty.
Ten graf mas supr,ja si ho tez udelala,ale nevyfotila ☹ musim znova. Ja mam mit idealni vahu 13,7 😀 😀 taxem zvedava 😀

hrozinka
9. kvě 2013

@tina1506 s nohama si me rozesmala 😀 ja jedu od pondeli a mam 2,6kg dole 😵

inna1
9. kvě 2013

Hrozinko pekny ubytek..😉 ja uz zase tyden stojim..ale nevzdavam to..😉

inna1
9. kvě 2013

Ja mam mit idealni vahu az v listopadu..😉

hrozinka
9. kvě 2013

@inna1 tak.ale ty jdes z vetsí vahy takze mas cestu delsí a tezsi 😉 i taxi borka. Ty jsi ted ve fazi 2? Ja ju budu vecir studovat.

inna1
9. kvě 2013

Jj ja jsem ve2f pres tri mesice..😉dnes jsem pekla rezy kinder pinque aje to mnamka

inna1
9. kvě 2013

Mrknete na janakozmalova.blog dieta je tam plno super receptiku..

hrozinka
9. kvě 2013

@tina1506 pisni mi prosím odkaz kde si to možu znovu propočítat, já už to nemůžu najít díky

tina1506
9. kvě 2013

@hrozinka http://www.dietadukan.pl/ jsem si udělala pak printscreen a vložila do malování a pak ořízla a mám to pořád před sebou... jooooj už aby to bylo 😀

hrozinka
9. kvě 2013

@tina1506 už jsem to našla a zadala tam dnešní váhu a snížila jsem, že jdu do 65kg, on mi to změnil na 67,4 proč? a zde můj graf

tina1506
9. kvě 2013

@hrozinka já jsem zadala 90 a zvýšil mi to na 91,6 nebo kolik to... ale to už je mi šumák,hlavně aby to šlo pod metrák 🙂

inna1
10. kvě 2013

Ja vim ze to mam na dlouho,ale uz mam pulku za sebou..😉 akorat se nemuzu dokopat ke cviceni..