Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

hrozinka
17. kvě 2013

@fachy super stránky jsou http://www.dieta-protal.sk/ potom, když už jsi tady na čr koníkovi, můžeš přejít i na sk koníka přihlásíš se pod stejnými údaji jako tady a můžeš se přidat tam do dukanek jsou tam rady tipy na vaření i fotky https://www.modrykonik.sk/skupina/1808/

potom je ještě super stránka zde http://www.janakozmalova.blog.sk/detail-pravidl... uplně dole v levo máš pravidla DD paní je má krásně shrnuté a máš tam recepty a napsané, ve které fázi co můžeš jíst, něco je supr něco ne 😉

inna1
17. kvě 2013

Tak devcatka dnes jsem poprve ochutnala stihle nudle a byla to prijemna zmena doporucuji..

tina1506
17. kvě 2013

@inna1 já jsem je ještě nikde neviděla... 😒

inna1
17. kvě 2013

U nas meli jen troje jim prisli tak jsem je vzala vsechny..a take se daji objednat mrkni na net

hrozinka
20. kvě 2013

U nas v obchode maj hodne spagery, testoviny talove bile, ale ja nevim zda je to ono, na obalu neni tabulka s hodnotama 😒 jinak bych si je koupila uz davno.

Holky me to vubec dolu neleze 😢 zacla jsem 5.5. 1f dala dolu 3,3kg a od te doby stojim 😢 asi to bude tim, ze pouzivam mleko polotucne a jugyrty do 3% tuku, ze . U nas maj mleko jen odstredene a sehnat jogurty bez tuku je nadlidsky ukol ☹ jinak to vse dodrzuju ☹

inna1
20. kvě 2013

@hrozinka Ty nudle jsou od smalouna sirataky stihle nudle..mleko by se melo odstredene..a jogurty do tri procent nevadi kdyz jich neslupnes kilo denne..tak kdyz stojis zkus vynechat tolerovane potraviny..ja take stala mesic to je normalni pak se to zas rozjede..jen to chce vydrzet😉

hrozinka
20. kvě 2013

@inna1 no ja tolerované potraviny vůbec nejím ☹ jako četla jsem, že hodně ženských stálo a pak to spadlo, ale první něco shodily a stály třeba po 3 týdnech co to držely ne hned na začátku ☹ mléko určo změním díky a těstoviny zkusí vygooglit a pohledat 🙂

inna1
20. kvě 2013

A nemas to treba dostat? Vetsinou po zelenine telo trosku zadrzuje vodu..a jak stridas dny?

hrozinka
20. kvě 2013

@inna1 no prave to sice mam, ale me se vaha nhla od toho co jsem presla do 2 faze a to jsem v ni 10 dni ☹ stridam to 2/2, kdyz mam zeleninove dny tak fakt zeru a zeru at mam zeleniny do zasoby bo pak mam zacpu a boli me bricho, ale jinak vse dodrzuju jaxem psala 😒 no dnes jsem zacla behat doma. Dostala jsem meric tak beham 20 minut ve spravne tepovce tak snad se to uz pohne ☹

inna1
20. kvě 2013

V knize od Dukana se pise ze je normalni dvacet dni stagnace.. No uvidis treba Ti pohyb pomuze..jen to nevzdavej a vecer uz nejez zeleninku jen bilkoviny..ja kdyz to dostanu tak mam hned dve kila nahore..pak zas zmiznou..bastis rybicky

hrozinka
20. kvě 2013

@inna1 na vecer zeleninu nee? Oki, ja si davala i vecer. Ryby nejim, max makrely ☹ dnes a zitra mam bd to uz budu mit i po ms tak uvidim zda to spadne. A ta?kniha je i v cestine?

inna1
20. kvě 2013

@hrozinka jasne ze kniha je v cestine😉

hrozinka
20. kvě 2013

@inna1 ja nasla 2 jakou mas? S receptama nebo tu druhou?

inna1
20. kvě 2013

Tu bez receptu😉

hrozinka
20. kvě 2013

@inna1 dekuji 🙂 a je teda dobra jo? Ja si jí sjedu koupit do mesta 🙂

inna1
20. kvě 2013

Jj najdes tam uplne vsecko..ja myslim ze to je dobra investice a dobre se cte😉

inna1
25. kvě 2013

Holkyyyy kde jste? A jak pokracujete?😉

hrozinka
26. kvě 2013

@inna1 ja jsem zde a je to blbý 😢 do pátku jsem se nehla z váhy 77,5kg prostě za 20dni jen 3,3kg ☹ taxem si rekla,že udělám restart,o víkendt jsem zhřešila kaiserkou a bramborama a od zítra jedu nových 5dní BD a pak přejdu do fáze 2. Snad uz se pohnu ☹ svatba se blíží a já jsem furt stejná ☹ 😢 😢

tina1506
27. kvě 2013

@hrozinka já jsem se po 1.fázi taky nehla dolů... ale naopak ještě kilo nahoru... 😢 minulý týden mě chytil močák, měla jsem do včera antibiotika,konečně to přešlo, chodím normálně čurat a dneska váha zase jako po 1.fázi,tak snad už to půjde pěkně dolů... a ode dneška budu zase cvičit, oprášila jsem stepper a najedu na Helmuty... dala jsem je minulý týden v pondělí po dlouhé době a ještě ve čtvrtek jsem se nemohlapohnout 😀

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/tina1506/alb... - moje pečení, vaření, dietování 😉 😎

hrozinka
27. kvě 2013

@tina1506 cetla jsem, ze jsi na atb ☹ chuderko. Ja jedu dnes odznova. Tacinam dnes 1.fazí zase na 5 dni. Muze se v 1.f dd toast chleb? Nevim zda se v 1.fazi muze skrob 😒

inna1
27. kvě 2013

No cauves holky..ja stala pres mesic a dnes se to konecne hlo..dala jsem vale devitce a je tam konecne oosmicka huraaa..skrob je tolerovana potravina a smi se od 2f

inna1
27. kvě 2013

Stat pet dni nic neni co mam rikat ja? Ale ver ze se vyplati vydrzet driv nebo pozdeji se to zasejc rozjede..hlavu vzhuru a nepolevovat😉

hrozinka
27. kvě 2013

@inna1 ja nestojim 5 dni, ja stala 17dni, taxem se dnes rano vratila do faze 1, celej tyden jedu jen BD dny, ted opisuju recepty a budu lip planovat co budu jist 🙂 jen mam problem se snidani, chybi mi pecivo, dukan toast nemuzu tam jsou otruby a ty si davam do placky k obedu, nedokazu snist maso jen tam samotne, musim ho zajidat pecivem -dukan placka nebo zeleninou ☹

inna1
27. kvě 2013

Ja si ted zacala delat syreckovy kolac jako prilohu mam ho na dva dny a je moc dobry..

inna1
27. kvě 2013

Ale vcera jsem ho za celej den slupla celej☹

tina1506
27. kvě 2013

@inna1 to zní dobře 🙂 tvargle miluju,máš recept?
@hrozinka myslíš, že bys měla zase 5dnů 1.fázi? Nestačí jako restart jenom 2-3 BD? Já si většinou dělám placku na půl oběd a večeře,že jako aspoň něco na přikusování 😀

inna1
27. kvě 2013

1 vejce 3pl jogurtu 4pl ov.otrub spetka soli trosku kminu zamichat udelat placku na pecici papur na to nakrajet syrecky a posypat kolac a soupnout do trouby cca 18 min.

inna1
27. kvě 2013

Je zbytecne se vracet do 1f budes v zacarovanem kruhu..dr Dukan pise ze stagnace se pi dvaci dnech zas ustoupu..staci si dat. Bily den..

hrozinka
27. kvě 2013

Nj jenže ja už byla tak naštvaná,že jsem o víkendu jedla normálně ☹ snídaně kaiserka,oběd kuřecí řízek a brambory v nedělu karboše. Cele 2 dny kopec zeleniny,takže není se čemudivit,že jsou 2kg nahoře 😠 za blbost se platí. Tak proto jsem chtěla udělat restart ☹

hrozinka
27. kvě 2013

@tina1506 ja si tu placku taky dělím pul na oběd pul na véču 😉