Dukanova dieta - změna životního stylu

evicka333
9. lis 2012

Ahoj holky, snad jsem podobné téma tady nepřehlédla, že zakládám nové.
Chtěla jsem se zeptat, zda tady některé taky patříte mezi dukanky? Jak vám jde hubnutí?
Nebo je tady někdo, kdo se na tuto dietu chystá?
Já jsem začala s manželem a švagrovou po dlouhém odhodlávání (protože stále kojím naší 14m. dcerušku) a přípravě (tou myslím shánění info, receptů, zkušeností holek z jiných fór) 15.10. a výsledky jsou úžasné..

tina1506
5. zář 2013

@sluvko já jedu 3/4 a 4/3- mám každý víkend pravidelně zeleninu, takže není problém s návštěvama, výletama a pod 🙂

jinak já jsem věčná dietářka, zkoušela jsem jíst pravidelně, naposledy 2hod před jídlem, nejíst večer, kalorické tabulkya nic... jenom jsem kynula...dukanka je fakt zázrak 😀

hrozinka
5. zář 2013

@tina1506 ja vždy jela 1/1 ale dam si to 2/2 at muzu varit oběd na 2dny 🙂 už se mega těším na špenát,koprovku a červene zelí 🙂

inna1
5. zář 2013

Tak ja dnes delala grilovane kur.prsicko a pecenou dyni..vlastnorucne vypestovanou.. Je to mnamka 🙂

sluvko
5. zář 2013

HOLKY TAK RÁNO SI TAKY SJEZDU PRO DYNI

masicko
6. zář 2013

@sluvko Dík za podporu,už se těším,jek všem vytřu zrak 😀

hrozinka
6. zář 2013

☹ v pondělí váha 81.2kg , uterý 80,0kg streda 79,2 a dnes? Dnes 79.4kg ☹ a to vše dodržuju poctivě. Snad to bude tím,že jsem měla ut,st,ct ms jinak mě to fakt štve 😠 dneska začnu zeleninu a basta.

Chtela bych nekde do lekarny na tu osobní váhu.važila jsem se na ni na začatku,v dubnu a ted by to chtělo taky 🙂

inna1
6. zář 2013

@hrozinka vzdyt Ti to jde pomalu ale jiste dolu, tak bud rada a nemrac se 🙂

hrozinka
6. zář 2013

@inna1 spis me preqapuje proč to jde nahoru. No snad to zas spadne .

inna1
6. zář 2013

@hrozinka to muze byt i tim ze si ten den malo pila nebo jedla

hrozinka
6. zář 2013

@inna1 dekuji za uklidneni, samozrejme nic nevzdavam ba naopak schovavam baterku z vahy a krejcovsky metr a vytahuju max jednou za tyden a basta 🙂

inna1
6. zář 2013

@hrozinka no vidis to je napad..ja se tez nevazim kazdy den..🙂

sluvko
6. zář 2013

@hrozinka já vždacka když málo piju tak druhý den mám tak jako ty o kousek na víc stejně jako dnes 🙂

hrozinka
6. zář 2013

@sluvko je pravda, ze vcera jsem jedla malo, nebyla chut, ale piti davam minimalne konev zeleneho caje a ta ma 1,7litru. Dneska musim jist vic, ikdyz se mi vubec nechce, nemam hlad. ☹

inna1
6. zář 2013

@hrozinka koukej poradne bastit..😀

hrozinka
6. zář 2013

Tak snídane parky,svačina puding oříškový a oběd koprovka s vajičkem mňam 🙂 zitra bude na oběd špíz a jinak zatim nevim 🙂

sluvko
6. zář 2013

@hrozinka párky? jaké ? nejsou moc tučné ?

hrozinka
6. zář 2013

@sluvko 95% masa. No snad nejsou špatné bo už nevim co bych jedla ☹ točim furt to samé ☹

kureeli
6. zář 2013

Ahojky ženy 😀 Na Dukanku se zrovinka chystám. Už jsem chtěla začít loni, ale otěhotněla jsem - hups - 😀 Jsem masožravec, takže myslím, že to bude přesně pro mě 😀 Ještě začít znovu běhat, ať se vrátím do kondice a to by bylo aby to nějak nedopadlo 😉 😉 😉

hrozinka
7. zář 2013

Tak bramborova kaše z květáku je bléé 😖

sluvko
7. zář 2013

@hrozinka aha no stejně si na to dávej pozor, vepřové se nesmí

lenna1167
9. zář 2013

Ahoj děvčata,dnes je to měsíc na DD,mám dole 6kg,víkend jsme byli na vinobraní,vezla jsem si svoje napečené housky i sušenky,takže k tomu koupit grilovaný plátek kuřecího na akci nebo v obchodě šunku nebyl zase tak velký problém,s bílým vínem jsem trochu zhřešila 😉 ...naštěstí se kila udržely a dnes opět na bílkovinách.Ale těši mě,že si kamarádky začaly všímat,jak mi mizí krupon 🙂

hrozinka
9. zář 2013

@lenna1167 super 🙂 kolik si dala dolu v 1f? Ja jen 2kg ☹

hrozinka
10. zář 2013

😢 😢 😢 tak já nevím vše dodržuju jak mám,dokonce jím co 2- 2,5h abych vůbec neměla hlad,denně cvičim,přidala jsem si skoky přes švihadlo a ono nic nejdu dolů ani o deko ☹ 😢 😢 v patek v 7 rano vyjíždíme do Prahy na svatbu takže to cvičit nebudu určitě,v sobotu se pokusím a v nedělu odpo už budem doma. S jídlem se budu mega hlídat,na oběd mam kuřecí na grilu tak to bude ok. Ja ten špek snad uřežu a basta ☹

sluvko
10. zář 2013

@lenna1167 tak to je super gratuluju, já po dvaceti dnech také 6KG 🙂 tak jsem ráda

pisisvori
10. zář 2013

Ahoj, chtěla bych se taky přidat. Mohla by mi některá z vás poslat odkaz. kde najdu pravidla.., prosím? Díky

hrozinka
10. zář 2013

@pisisvori když se posuneš o 2-3 stranky zpět jsou tam odkazz na všechny dobrý stranky a tina to tu i skopirovala 😉

hrozinka
10. zář 2013

Str 6 a 8 nahoře 😉

pisisvori
10. zář 2013

@hrozinka díky moc🙂

sluvko
10. zář 2013

krásné ráno holky, snídám tvaroh ala budapešť

hrozinka
10. zář 2013

@sluvko já měla taky tvaroh 🙂 vyšlehaný s troškou mléka, sladidlem a touškou pudinku karalem banán 🙂 ted uvažuju co na sváču